Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları
 • GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU
 • GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU
 • GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU
 • GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU
 • GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU
GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU
 • KİŞİ BAŞI: 949.00 TL
 • KONAKLAMA: 2 GÜN 1 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ: 02 Haziran
 • KONAKLAMA YERİ: İyaş Park Otel / Akşam yemeği ve konaklama.
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK / ACENTA ÖNÜ
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU Hakkında Genel Bilgiler

  GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU


  2 GÜN - 1 GECE


  02.HAZİRAN.2022 / PERŞEMBE Akşam saat 23:30’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. İzmir karayolu üzerinden sabah saatlerinde
  Eğirdir’e ulaşıyoruz.

   


 • GEZİLECEK YERLER: Hızırbey (Ulu Cami), Dündarbey Medresesi, Eğirdir Kalesi , Eğirdir Gölü , İslamköy'Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi ,SAGALASSOS ANTİK KENTİ,Antoninler Çeşmesi , Salda Gölü ,
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: 03.HAZİRAN.2022 / CUMA

  Kahvaltımızı yapıp turumuza başlıyoruz. İlk olarak göl kenarında dağ yamacında bulunan gidiyoruz. Eğirdir içerisinde bulunan, Kemer üzerine inşa edilmiş ve minaresi ile ön plana çıkan, Hızırbey (Ulu Cami), Dündarbey Medresesi ve Eğirdir Kalesini geziyoruz. Önceden iki farklı ada olmasına rağmen günümüzde anakaraya bağlanmış olan, Yeşilada ve Can Adaları üzerinde otobüsümüz ile tur attıktan sonra, göl kenarında çay molası veriyoruz. Eğirdir Gölünün eşsiz manzarasını fotoğraflıyoruz. Daha sonra Atabey ilçesine bağlı İslamköy' e gidiyoruz. Burada 2014 yılında açılan Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi' ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Daha sonra Güllerin şehri Isparta merkeze geliyoruz. Öğle yemeği molası sonrası önce ISPARTA’ ya Gül’ ü getiren GÜLCÜ İSMAİL EFENDİ HEYKELİ, SÜLEYMAN DEMİREL HEYKELİ ve GÜL HEYKELİ’ni görüyoruz. Alışveriş için verilen serbest zamanda hediyelik eşyalar ile gül yağı, gül reçeli, gül kremi, gül şurubu satın alabilirsiniz. Ardından  Gül ve Kozmetik Ürünleri Üretim Merkezini Ziyaret ediyoruz. Bu günlük turumuzu tamamlayıp İyaş Park Otele gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

  2. Gün: 04.HAZİRAN.2022/ CUMARTESİ
  Sabah kahvaltımızın ardından otelden çıkışımızı yapıp, “Gülün Başkenti” olarak bilinen Güneykent Kasabasına doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Türkiye’de yetiştirilen güllerin büyük bir bölümünü karşılayan  Güneykent’e ulaştığımızda bizleri gül tarlalarına götürecek olan römorklara yerleşiyor ve yöre halkının eşliği ile birlikte gezimize başlıyoruz. Gül tarlalarına ulaştığımızda deneyimli işçilerin anlatımları ile yıllardır gerçekleştirilen hasat hakkında bilgi alıyoruz. Gül Hasadı deneyimimizin ardından Güneykentli kadınların ürettiği, yöreye özgü gül ürünlerinin ve hediyelik eşyaların alışverişini yapmak üzere kısa bir serbest zaman alıyoruz. Ardından Güneykent’ten ayrılarak Ağlasun ilçesi üzerinden, Roma dönemi yapılarıyla göz dolduran Sagalassos Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. Dünyanın en yüksek rakımlı Antik Yunan Tiyatrosu, suyu hala akmakta olan Antoninler Çeşmesi, Neon Kütüphanesi, Agora, Roma Hamamı, Marcellom (gıda pazarı) ve Meclis SAGALASSOS ANTİK KENTİ' ne doğru yol alıyoruz.  Son yıllarda yapılan restorasyon çalışmaları ile her geçen gün yeni görüntülere kavuşan bu güzel ören yerini geziyoruz. MS 161 – 180 yılları arasında Roma İmparatoru Marcus Aurelius zamanında yapılmış olan Antoninler Çeşmesi'nin hala akan suyundan içme fırsatı bulacaksınız. Dünyanın en yüksek rakımlı 9000 kişilik tiyatrosu ve kaya mezarlarıyla bilinen antik kent sizleri adeta büyüleyecek... Bu güzel gezimizden sonra Burdur ili Yeşilova ilçesi sınırları içerisinde yer alan Salda Gölü' ne gidiyoruz. Türkiye’nin en derin ve berrak göllerinden biri olan SALDA GÖLÜ şehrin gürültüsünden uzak, sessiz  ve sakin,  huzur verici, tertemiz havası olan bir yerdir. Muhteşem manzaraya karşı çaylarımızı keyifle içiyoruz. Buradan ayrılıp dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde gece saatlerinde Ayvalık' ta oluyoruz. 
  Başka bir MEİS TURİZM organizasyonunda buluşmak dileğiyle.
   
   
  NOT : Rehber gerekli gördüğünde program zamanlamasında hava, yol, vb. nedenlerle değişiklik yapabilir.
   
  GEZMEK GEZDİRMESİNİ BİLENLERLE GÜZELDİR…

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • ULAŞIM BEDELİ
  • REHBERLİK HİZMETİ
  • OTELDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
  • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
  • MEİSTURİZM GÜVENCESİ

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • ÖĞLE YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
  • TÜM ÖZEL HARCAMALAR
  • MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  02.06.2022949,00 TL1.049,00 TL 949,00 TL0 - 6 Yaş 399,00 TL
  7 - 12 Yaş 499,00 TL
  0 - 6 Yaş 399,00 TL
  7 - 12 Yaş 499,00 TL
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  TAVSİYELER

  Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı, havlu, terlik, mayo, şort yanınıza almayı unutmayınız.

   

  ÖNEMLİ BİLGİLER

  Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda Meis Turizm misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden Meis Turizm sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

   

  Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Meis Turizm kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

  Bölgelerde verilen serbest zamanlar, müze ve ören yerlerinde verilecek serbest zamanlar her turda farklılık göstermektedir. Tur rehberimiz tarafından düzenli olarak misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi gezi noktalarına göre programı belirleyip, uygun saate depar verecektir. Tura katılan her misafir tur rehberinin bildireceği saate uymayı Kabul ve taaahüt etmiş sayılır. Otelllerden çıkış saatleri de tur rehberinin belirleyeceği program dahilindedir.  Otellerde standart uygulanan Giriş - Çıkış saatleri Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Rehberiniz tarafından bir gün öncesinden saati bildirilecektir.

   

  Kültür turlarımızın tamamında Erken Rezervasyon dahil  olmak üzere KADEMELİ FİYAT uygulaması bulunmaktadır.  Aynı tarihteki Paket Turun içindeki rezervasyon sayısı arttıkça fiyatları da kademeli olarak yükselecektir.  Ödeme alınmadan fiyat sabitleme yapılamaz. 

  Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri Meis Turizm  ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 28/02/2019 tarihinde hazırlanmıştır.

  TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  GÖKÇEADA TURLARI 2022
  2 GÜN & 1 GECE 28.05.2022
  GÖKÇEADA TURLARI 2022
  799.00 TL Kişi Başı

  Sabah saat 07:00’ da Ayvalık' dan hareket ediyoruz. Çanakkale yol güzergahı üzerinden Eceabat’ a feribotla geçişimizi yapıp sonra Kabatepe' den de saat 13:00 feribotuyla Gökçeada’ ya geçiyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik deniz yolculuğumuz sonrasında GÖKÇEADA' ya varıyoruz.

  KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
  9 GÜN / 8 GECE 02.06.2022
  KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
  4249.00 TL Kişi Başı

  Akşam Saat 19:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Balıkesir, Bursa, Bolu yol güzergâhı üzerinden sabah saatlerinde Amasya’ ya varıyoruz.

  MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN-YUVARLAKÇAY-AKYAKA TURU
  3 GÜN & 2 GECE 02.06.2022
  MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN-YUVARLAKÇAY-AKYAKA TURU
  1499.00 TL Kişi Başı

  02 HAZİRAN 2022 - Perşembe Akşam saat 23:45 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık’ tan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir - Muğla yol güzergahı üzerinden sabah saatlerinde Marmaris’e varıyoruz.

  GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU
  2 GÜN 1 GECE 02.06.2022
  GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU
  949.00 TL Kişi Başı

  02.HAZİRAN.2022 / PERŞEMBE Akşam saat 23:30’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. İzmir karayolu üzerinden sabah saatlerinde Eğirdir’e ulaşıyoru

  ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
  3 GÜN & 2 GECE 09.06.2022
  ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
  1399.00 TL Kişi Başı

  19.Mayıs.2022 / PERŞEMBE Akşam saat 23:00 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık ‘dan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir – Denizli yol güzergahı üzerinden, uygun molalarla ANTALYA’ ya varıyoruz.

  KAPADOKYA TURLARI 2022
  3 GÜN 2 GECE 16.06.2022
  KAPADOKYA TURLARI 2022
  1249.00 TL Kişi Başı

  Akşam saat 21:00’ de hareket ediyoruz. Şakran' da vereceğimiz mola sonrası Menemen - Manisa - Uşak - Afyon karayolu üzerinden sabah saatlerinde Konya’ ya ulaşıyoruz.

  DOĞU ANADOLU TURLARI 2022
  9 GÜN & 8 GECE 13.09.2022
  DOĞU ANADOLU TURLARI 2022
  3499.00 TL Kişi Başı

  Akşam saat 20:00' de Ayvalık' tan yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde sabah saatlerinde turumuzun ilk durağı olan Sivas' a varıyoruz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...