Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları -
 • KARADENİZ TURU 2021
 • KARADENİZ TURU 2021
 • KARADENİZ TURU 2021
 • KARADENİZ TURU 2021
 • KARADENİZ TURU 2021
 • KARADENİZ TURU 2021
 • KARADENİZ TURU 2021
 • KARADENİZ TURU 2021
 • KARADENİZ TURU 2021
KARADENİZ TURU 2021
 • KİŞİ BAŞI: 2249.00 TL
 • KONAKLAMA: 8 GÜN / 7 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ: 15 Ağustos • 01, 12 Eylül
 • KONAKLAMA YERİ: Otellerde 7 gece yarım pansiyon konaklama (Sabah Kahvaltısı & Akşam Yemeği)
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  KARADENİZ TURU 2021 Hakkında Genel Bilgiler

  KARADENİZ TURU


  KİŞİ BAŞI:2249.00 TL


  KONAKLAMA:8 GÜN / 7 GECE


  KONAKLAMA YERİ:OTELLERDE 7 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA (SABAH KAHVALTISI & AKŞAM YEMEĞİ)


  BAŞLANGIÇ YERİ:AYVALIK


  GEZİLECEK YERLER: AMASRA - SAFRANBOLU - KASTAMONU - SİNOP - SAMSUN - ORDU - BOZTEPE - UZUNGÖL - AYDER YAYLASI - (BATUM) FIRTINA VADİSİ - MENÇUNA ŞELALESİ - ARTVİN - BORÇKA - KARAGÖL - RİZE - MAÇKA SÜMELA MANASTIRI - TRABZON -GİRESUN - ORDU - SAMSUN - AMASYA

  TUR ÇIKIŞ TARİHLERİ
  1.TUR : 20.HAZİRAN.2021 / PAZAR


  2.TUR : 15.AĞUSTOS.2021 / PAZAR

   

  3.TUR  01.EYLÜL.ÇARŞAMBA


  4.TUR : 12.EYLÜL.2021 / PAZAR


 • GEZİLECEK YERLER:
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: AMASRA - SAFRANBOLU

  Adını Kraliçe Amastris’ den alan ve zamanında Fatih Sultan Mehmet’ in, "Lala, lala Çeşm-i Cihan bu mola’’ dediği Batı Karadenizin Göz Bebeği Amasra, aslında keşfedilmeyi bekleyen tarihi ve doğal sırlarıyla "Uyuyan Prenses" e benzetilir. Amasra’ da bulunan Roma Kapısı, Roma Surları, kemere köprüsü ,arkeoloji müzesi ve çekiciler çarşısını geziyoruz. Öğle yemeğimizde Safranbolu' da yöresel yemekleri ile ünlü   Kadıoğlu Şehzade Sofrası' nda alıyoruz. Daha sonra emsalsiz evleri ile meşhur, adını bölgede yetişen ve nadir bir bitki olan ‘Safran’ dan alan SAFRANBOLU’ ya gidiyoruz. (AMASRA–SAFRANBOLU 92 Km) Burada sırasıyla Hıdırlık Tepesi, Cincihan, Eski Kaymakamlık Konağı, buram buram tarih kokan meşhur Safranbolu evleri ve Safranbolu Lokum Evinde hem yörenin hem de Leziz Lokumunun Tarihini anlatan slâyt gösterisini keyif ile seyrediyoruz. Buradaki gösteri sonrasında Safranbolu’ da konaklayacağımız Bağlarsaray Otel’ e giriş yapıyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi alıp, konaklamamızı gerçekleştiriyoruz.
               


  2. Gün: KASTAMONU - SİNOP - SAMSUN

  Sabah otelimizde kahvaltımızı yapıp çıkışımızı yaptıktan sonra Kastamonu' ya hareket ediyoruz. (SAFRANBOLU – KASTAMONU 131 Km) Kastamonu’ da bulunan yine Tarihi Safranbolu Evlerinin özelliklerini taşıyan tarihi yapıları seyrederek Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Burayı gezdikten sonra Şerife Bacı Anıtını ve Osmanlı döneminden kalan mimari yapıları tarihi Nasurullah Cami ve köprüsünü de geziyoruz. Bölgeye özgü çekme helvalarımızı aldıktan sonra , ülkemizin en kuzey ucu olan SİNOP’ a hareket ediyoruz (KASTAMONU – SİNOP 210 Km). Kente ulaştıktan sonra öğlen yemeğimizde  (meşhur sinop cevizli mantası ve nokulunu) tatma fırsatımız olacaktır. Yemek sonrası bir dönem Anadolu’ nun ‘ Alkatrazı’ tabiri ile de tanınan ve 1999 yılında kapatılarak müzeye çevrilen, ayrıca Şiirlere, Şarkılara konu olan Tarihi bir yapıya Sinop Cezaevi’ ne gidiyoruz. Üç yanı deniz olan ve Kale duvarları içeresinde yer alan Cezaevi’ne de ev sahipliği yapan 4000 yıllık geçmişi olan Sinop Kalesi’ ni ve Cezaevini geziyoruz. Daha sonra Sinop Çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz, dileyen misafirlerimiz kendilerine maket gemiler (kotra) alabilirler. Ardından yönümüzü doğuya çevirip milli mücadelenin başladığı SAMSUN' a yolculuğumuza başlıyoruz. (SİNOP - SAMSUN 160 Km) Sahil yolundan hem denizi hemde Karadeniz' in eşsiz doğasını seyrederek meşhur Bafra Ovası' ndan ve Kızılırmak Nehri' nin üzerinden geçiyor, Samsun’ da konaklama yapacağımız Park Inn By Radisson Otel’ e giriş yapıyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi alıp, konaklamamızı gerçekleştiriyoruz.


  3. Gün: SAMSUN - ORDU

  Sabah otelimizdeki kahvaltıdan sonra Samsun’ da GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' ün Samsun' da karaya ayak bastıktan sonra o dönem konakladığı ve günümüzde Gazi Müzesi olan tarihi Mantıka Palas' ı geziyoruz. Daha sonra Türkiye Cumhuriyeti’ nin kuruluşunun ilk adımlarının atıldığı ATATÜRK ve çok değerli silah arkadaşlarının karaya ayak bastığı Tütün İskelesi' mi ve kentin simgesi olan Onur Anıtı' nı ziyaret edip burada hatıra fotoğrafı çekiyor, gezimize Atatürk’ ün Samsun’ a çıktığı ‘Bandırma Vapuru’ turumuz ile devam ediyoruz. Öğlen yemeği (meşhur karadeniz pidesi) için mola veriyor yemek sonrasında, başka bir durağımız olan Ordu’ ya hareket ediyoruz. (SAMSUN - ORDU 150 Km) Ordu merkezde ilk olarak Teleferik ile BOZTEPE' ye çıkıyor kenti çay ve kahvelerimizi yudumlayarak fotoğraflarken temiz bir ORDU havası alıyoruz, serbest zamanımızın ardından konaklayacağımız Grand Ayzek Hotel’ e giriş yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.


  4. Gün: ORDU - UZUNGÖL - AYDER YAYLASI

  Sabah otelimizde yaptığımız kahvaltıdan sonra yola çıkıyoruz. Ayder Yaylası' na giderken göz kamaştıran güzelliği ile Karadeniz' i ve yeşilini seyrediyoruz. Sonra kısa bir mola verip bölgenin önemli butik çay üretim tesisini ziyaret ediyoruz. Çayın tarladan soframıza geliş öyküsünü dinliyor uygun olması halinde çayın üretim aşamalarını yerinde görüp dileyen misafirlerimize çay satın almak için zaman tanıyoruz. Ordu - Giresun - Trabzon üzerinden Karadeniz’ in Cennet köşelerinden biri olan  ‘Uzun Göle’ Solaklı Vadisi' ni çay tarlalarını ve Karadeniz' in bölgesel mimarisini seyrederek çıkıyoruz. (ORDU - UZUNGÖL 350 Km) Yine emsalsiz bir manzaraya sahip olan cennet yurdumuzun bu köşesinde yapacağımız çevre gezimiz sonrası öğlen yemeğimizi burada yiyoruz. (alabalık, kuymak ve kuru fasulye). Hem göze, hem damağımıza hitap eden öğle yemeğimiz sonrasında (UZUNGÖL - AYDER YAYLASI 155 Km ) ARDAŞEN üzerinden Karadeniz’ in ünlü yayla şenliklerinin yapıldığı Ayder Yaylası’ na çıkıyoruz. Burada Ayder Konak Otel vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde alıp, konaklamamızı gerçekleştiriyoruz.


  5. Gün: AYDER YAYLASI - FIRTINA VADİSİ - SARP - (GÜRCİSTAN) BATUM

  5. Günün sabahında otelimizde alacağımız sabah kahvaltı sonrası çıkışımızı yapıp Kaçkar Dağları' nın eteklerinde bulunan Ayder Yaylası' nda ki sağlık dolu güzel ve temiz havayı içimize çekip, yeşilin ayrı ayrı tonlarının bulunduğu muhteşem manzarası ile huzurumuza huzur katıyoruz. Sonrasında Fırtına Vadisi' ne iniyor, (EKSTRA) (AYDER - FIRTINA VADİSİ 40 Km)  Minimum 2.5 saatlik Zilkale, Palovit Şelalesi ve Tarihi Çinçiva’ yı geziyoruz. Fırtına Vadisi dere kenarında cesaretli misafirler zipline keyfi yapabilirler. Sonrasında Türkiye nin en Kuzey ucunda olan Eski Sovyetler Birliği, günümüzde Gürcistan sınırı olan Sarp Sınır Kapısı’ nı gidiyoruz. (FIRTINA VADİSİ - BATUM 116 Km) Buradan BATUM’ a yeni kimlikle geçiş için çıkış işlemlerimizin ardından Gürcistan / Acara Bölgesi’ ne geçiyoruz. İlk görülecek yerlerden olan ‘Gönye Apsaros Kalesi’ni ziyaret edip Batum Şehir merkezi’ ne doğru devam eden panoramik gezimizin sonunda ‘Sanat Galerisi’ ni geziyoruz. Buradan da Batum şehir merkezinde bulunan ‘Orta Camii’ yi rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından yine Sarp sınır kapısından Ülkemize geçişimizi yapıp Sarp Otel’ e yerleşiyoruz. (BATUM - SARP 20 Km)

  5. GÜN GÜRCİSTAN' A GEÇİŞ YAPILAMAZSA AŞAĞIDAKİ TURUMUZ YAPILACAKTIR.
  FIRTINA VADİSİ - MENÇUNA ŞELALESİ - ARTVİN


  Oteldeki kahvaltımızdan sonra çıkışımızı yapıp Kaçkar Dağları' nın eteklerinde bulunan Ayder Yaylası' nda ki sağlık dolu güzel ve temiz havayı içimize çekip, yeşilin ayrı ayrı tonlarının bulunduğu muhteşem manzarası ile huzurumuza huzur katıyoruz. Sonrasında Fırtına Vadisi' ne iniyor, (EKSTRA) (AYDER - FIRTINA VADİSİ 40 Km) Minimum 2.5 saatlik Zilkale, Palovit Şelalesi ve Tarihi Çinçiva’ yı geziyoruz. Fırtına Vadisi dere kenarında cesaretli misafirler zipline keyfi yapabilirler. Bir sonraki gezimize başlamadan öğlen yemeği için yine bölgenin yöresel lezzetlerinden tatmak için mola veriyoruz. (muhlama, lahana sarma, alabalık) Sonrasında yolumuzu daha doğuya ARTVİN il sınırlarına çevirip bir başka cennet köşesi olan Arhavi' nin saklı köşelerinden Mençuna Şelalesi ve Çifte Köprüsü' nü ziyaret ediyoruz. (FIRTINA VADİSİ - MENÇUNA ŞELALESİ 55 Km) Bu müthiş doğadan güzel fotoğraflarla ayrılıp Artvin' e yolculuğumuzu başlatıyoruz. Kente ulaştıktan sonra şehri, Çoruh Nehri' ni ve Deriner Barajı' nı kuşbakışı seyredip Artvin' de konaklama yapacağımız .................... otelimize geçiyoruz. (MENÇUNA ŞELALESİ - ARTVİN 85 Km)


  6. Gün: BORÇKA - KARAGÖL - RİZE - TRABZON - SÜMELA MANASTIRI

  Sabah kahvaltı sonrası otelden çıkış yapıp, Borçka’ ya hareket ediyoruz. (ARTVİN - BORÇKA 35 Km) Daha sonra burada bizleri bekleyen minibüslere binerek kendini gizleyen ve korumayı başaran saklı cennet Karagöl (ekstra) turumuzu yapıyoruz. Tur sonrası yolumuz Rize üzerinden devam ederken kısa bir mola verip bölgenin geçmişten günümüze kadar bölgede yaygın olarak kullanılan Feritiko Rize Bezi Fabrika Satış Mağazası' na uğrayarak alışveriş molası veriyoruz. Yol üzerinde vaktimize uygun olarak öğlen yemeğimizi alıyor, (yöresel yemekler, pide ve döner )daha sonra Trabzon ili Maçka İlçe sınırları içinde yer alan eski Rum Ortodoks Manastırı olan Sümela Manastırı’ nı görmek üzere gidiyoruz. Bulutlarının arasındaki  ‘Sümela Manastırı’ nın o görkemli görüntüsünü gördükten sonra meşhur sütlacımızı tadıyor ve günü sonlandırmak için Trabzon’ daki .......................... Otel vb yerleşiyoruz. (BORÇKA - TRABZON 195 Km) Serbest zaman akşam yemeği ve konaklama.


  7. Gün: TRABZON - GİRESUN - ORDU - SAMSUN - AMASYA

  Sabah kahvaltı sonrası otelimizden çıkış yapıyoruz. Trabzon da bulunan ATATÜRK' ün Trabzon ziyaretinde kaldığı ve vasiyetinin bir bölümünü yazdığı Soğuksu mevkindeki Art Neuve (Yeni Sanat) tarzında Konstantin Kabayanidis’ in yaptırmış olduğu ve Trabzon halkının Ata’ ya armağanı olan ‘Atatürk Köşkü’ nü geziyoruz. Ayrıca yanında bulunan çarşıda gümüş, telkari ve Trabzon hasır bileziğinin hayranlık uyandıran işçiliğiyle ilgili bilgi alıyoruz ve dileyen misafirlerimize alışveriş imkanı için serbest zaman veriyoruz.  Buradan da ‘Giresun’ a gidiyoruz. (TRABZON - GİRESUN 130 Km) Şehir merkezini geziyoruz ve yemek için Ordu' ya doğru yol alıyoruz. (GİRESUN - ORDU 50 Km) Öğle yemeğinde birçok seçeneğin sunulduğu restoranda pide, ızgara veya yöresel yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Daha sonra Samsun üzerinden Şehzadeler Şehri olan Yeşilırmak Nehri' nin can verdiği eşsiz tarihi ve kültürü olan Amasya’ ya geliyoruz. (ORDU - AMASYA 275 Km)  Amasya da konaklamamızı yapacağımız ......................... Otel' e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.


  8. Gün: AMASYA - AYVALIK

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası çıkışımızı yapıp Amasya' da Saraydüzü Kışla Binası, saat kulesi, II. Beyazid Külliyesi, minyatür Amasya müzesi, ve mumya bölümü, kaya mezarları, Bimarhane (şifahane - akıl hastalıkları hastanesi) geziyoruz. Sonra Bedesten, Hazeranlar Konağı, Torumtay Türbesi ve Gök Medrese, Burmalı Minare, Şehzadeler Konağı gibi yerleri bina dışından fotoğraflandıktan sonra öğlen yemeğimizi yiyoruz. Yemekte Amasya ' nın yöresel lezzetleri etli bamya, et döner, sulu ev yemekleri, keşkek gibi yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Yemek sonrasında dönüş yolculuğumuza geçip Havza, Merzifon, Gerede, İzmit ve Bursa üzerinden devam edip gece saatlerinde Ayvalık’ ta oluyoruz. 
  (AMASYA – AYVALIK 960 Km)

   


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • Otellerde 7 gece yarım pansiyon konaklama
  • (Sabah Kahvaltısı & Akşam Yemeği)
  • Ulaşım Bedeli
  • Rehberlik Hizmeti
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Otobüs içi MEİS Tur İkramları
  • MEİS Turizm Güvencesi
  • Dostluk ve Güleryüz

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Öğle yemekleri
  • Müze ve Ören Girişleri
  • Mola & Alışveriş yerlerindeki
  • Özel Harcamalar
  • Teleferik & Minibüs Ücretleri
  • Yemeklerdeki içecekler
  • Batum' a Giriş Ücreti

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  15.08.20212.249,00 TL2.999,00 TL 2.249,00 TL0 - 5 Yaş 999,00 TL
  6 - 11 Yaş 1.649,00 TL
  0 - 5 Yaş 999,00 TL
  6 - 11 Yaş 1.649,00 TL
  Taksitler »
  01.09.20212.249,00 TL2.999,00 TL 2.249,00 TL0 - 5 Yaş 999,00 TL
  6 - 11 Yaş 1.649,00 TL
  0 - 5 Yaş 999,00 TL
  6 - 11 Yaş 1.649,00 TL
  Taksitler »
  12.09.20212.249,00 TL2.999,00 TL 2.249,00 TL0 - 5 Yaş 999,00 TL
  6 - 11 Yaş 1.649,00 TL
  0 - 5 Yaş 999,00 TL
  6 - 11 Yaş 1.649,00 TL
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  GÜNÜBİRLİK 07.08.2021
  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  175,00 TL Kişi Başı

  HER ÇARŞAMBA /CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00 de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molası sonrasında Çanakkale Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Buradan Eceabat' a geçiyoruz. Feribot yolculuğumuz yaklaşık 25 dakika sürüyor. Kilitbahir Kalesi' ni ve Namazgah Tabyası' nı karşıdan görerek ilk önce Mecidiye Tabyası' na ulaşıyoruz

  DİKİLİ TEKNE TURU
  GÜNÜBİRLİK TUR 05.08.2021
  DİKİLİ TEKNE TURU
  149,00 TL Kişi Başı

  HER GÜN / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:30 da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Dikili' ye doğru yola çıkıyoruz. Ardından saat 11:00’ da kalkacak teknemize binmek üzere Dikili İskele' ye geçiyoruz. Bademli Zindancık Koyunda ilk yüzme molamızı veriyoruz. Ardından sıcak suyundan çıkmak istemeyeceğiniz Hanımın Koyu' na geçiyor, güzelleşmek için Kil ile peeling yapıyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz. İsteğe bağlı balık veya köfte tercih edebilirsiniz. Yanında salata ve makarna mevcuttur

  BABAKALE SOKAKAĞZI TURU
  GÜNÜBİRLİK 11.08.2021
  BABAKALE SOKAKAĞZI TURU
  160,00 TL Kişi Başı

  HER ÇARŞAMBA - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 08:00‘ de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Edremit güzergahından devam ederek Altınoluk’ ta kahvaltı molası veriyoruz. Ardından Gülpınar’ a gidiyoruz. Eskiden Külahlı olarak bilinen bu yer Cumhuriyet ile birlikte adı Gülpınar olarak değiştirilmiştir.

  ESKİ FOÇA YENİ FOÇA KOZBEYLİ KÖYÜ TURU
  GÜNÜBİRLİK 11.08.2021
  ESKİ FOÇA YENİ FOÇA KOZBEYLİ KÖYÜ TURU
  149,00 TL Kişi Başı

  HER ÇARŞAMBA ÇIKIŞLI - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00' da siz değerli misafirlerimizle birlikte sosyal mesafemizi koruyarak Ayvalık' tan yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra Şakran' da kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında rotamızı KOZBEYLİ KÖYÜ’ ne doğru çeviriyoruz.

  AYVALIK TEKNE TURU
  GÜNÜBİRLİK 05.08.2021
  AYVALIK TEKNE TURU
  100,00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ Ayvalık merkezde gemilerin önünde saat 10:30 civarı buluşuyoruz. Bilet işlemlerinden sonra saat 11:30‘ da Ayvalık' ın eşsiz koylarını görmek için hareket ediyoruz. 12 ada bölgesinde bulunan koyların tanıtımını yaptıktan sonra, rüzgarın durumuna göre kaptanımız İLYOSTA, AKVARYUM, MADEN, PINAR ve KARAADA Koyları arasından uğrayacağımız yerleri belirliyor. Gün boyu canlı müzik, animasyon, eğlence ile birlikte 1’ er saat yüzme molası veriyoruz.

  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  GÜNÜBİRLİK 05.08.2021
  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  140,00 TL Kişi Başı

  HER PAZARTESİ / PERŞEMBE GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Saat 11:00 civarı Behramkale’ ye varıyoruz. Behramkale Köyü, antik kent surları içinde yer alan ve sadece 150 haneli bir yerleşim yeridir.

  BOZCAADA TURU GÜNÜBİRLİK
  GÜNÜBİRLİK 05.08.2021
  BOZCAADA TURU GÜNÜBİRLİK
  175,00 TL Kişi Başı

  HER PAZARTESİ / PERŞEMBE / CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah 07:00’ de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Çanakkale karayolu üzerinden Geyikli Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Feribotun hareket saatine göre iskeledeki çay bahçelerinde veya feribotun kafeteryasında kahvaltınızı edebilirsiniz.

  BALIKLIOVA-ILDIR-ALAÇATI- GERMİYAN KÖYÜ TURU
  GÜNÜBİRLİK TUR 06.08.2021
  BALIKLIOVA-ILDIR-ALAÇATI- GERMİYAN KÖYÜ TURU
  160,00 TL Kişi Başı

  HER CUMA / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran’ da vereceğimiz kahvaltı molasının ardından küçük balıkçı kasabası olan Balıklıova’ da turumuza başlıyoruz.Balıklıova’nın un kurabiyesi ve damat helvası oldukça meşhurdur.

  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  GÜNÜBİRLİK 06.08.2021
  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  125,00 TL Kişi Başı

  HER SALI / CUMA / PAZAR - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Dünya’ nın ilk güzellik yarışmasına ev sahipliği yapmış olan, Antik Dönemde de İda Dağı olarak adlandırılan Kazdağları’ na doğru hareket ediyoruz.

  YUVARLAKÇAY-AKYAKA-ULA GÖLETİ TURU
  GÜNÜBİRLİK 06.08.2021
  YUVARLAKÇAY-AKYAKA-ULA GÖLETİ TURU
  249,00 TL Kişi Başı

  23.TEMMUZ.2021 / CUMA Akşam saat 22:30 da Ayvalık' dan yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir - Muğla yol güzergahı üzerinden sabah saatlerinde Muğla'nın gizli cenneti Yuvarlakçay' a ulaşıyoruz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...