Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları
 • KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
 • KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
 • KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
 • KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
 • KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
 • KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
 • KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
 • KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
 • KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
 • KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
 • KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
 • KİŞİ BAŞI: 4249.00 TL
 • KONAKLAMA: 9 GÜN / 8 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ: 02, 19 Haziran • 01 Eylül • 06 Ekim
 • KONAKLAMA YERİ: 8 GECE OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK Hakkında Genel Bilgiler

  EŞSİZ KARADENİZ TURU
  BATUM ve YAYLALAR GEZİLERİ

  9 GÜN / 8 GECE

  LÜX ARAÇLARLA ULAŞIM – 8 GECE OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

  AMASYA - SAMSUN - ORDU - TİREBOLU - HARŞİT VADİSİ - KARACA MAĞARASI - ZİGANA GEÇİDİ - HAMSİKÖY - SÜMELA MANASTIRI - UZUNGÖL - LUSTRA VE KARESTER YAYLASI - AYDER YAYLASI - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - ÇİNÇİVA (ŞENYUVA) KÖPRÜSÜ - BORÇKA KARAGÖL - ŞAVŞAT - ARTVİN - MENÇUNA ŞELALESİ - ÇİFTE KÖPRÜ - KAMİLET VADİSİ - TRABZON - GİRESUN - SİNOP - KASTAMONU


  TUR ÇIKIŞ TARİHLERİ


  01.MAYIS.2022 PAZAR (RAMAZAN BAYRAMI)

  02.HAZİRAN.2022 PERŞEMBE

  01.EYLÜL.2022 PERŞEMBE

  06.EKİM.2022 PERŞEMBE

  ÇIKIŞ GÜNÜ

  Akşam Saat 19:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Balıkesir, Bursa, Bolu yol güzergâhı üzerinden sabah saatlerinde Amasya’ ya varıyoruz.


 • GEZİLECEK YERLER: AMASYA - SAMSUN - ORDU - TİREBOLU - HARŞİT VADİSİ - KARACA MAĞARASI - ZİGANA GEÇİDİ - HAMSİKÖY - SÜMELA MANASTIRI - UZUNGÖL - LUSTRA VE KARESTER YAYLASI - AYDER YAYLASI - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - ÇİNÇİVA (ŞENYUVA) KÖPRÜSÜ - BORÇKA KARAGÖL - ŞAVŞAT - ARTVİN - MENÇUNA ŞELALESİ - ÇİFTE KÖPRÜ - KAMİLET VADİSİ - TRABZON - GİRESUN - SİNOP - KASTAMONU
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: AMASYA

  Amasya’ da ilk önce kahvaltımızı edip, rehberimiz ile buluşuyoruz.
  Kahvaltımızın ardından Ferhat ile Şirin Parkı, Amasya Arkeoloji ve Etnografya (Mumyalar Müzesi),  2. Beyazıd Cami ve Külliyesi, Minyatür Amasya Müzesi, Yeşilırmak boyu ve Şehzade Büstleri (parkı) nı geziyoruz. Panoramik olarak göreceğimiz Amasya (Harşena) Kalesi, Kral Kaya Mezarları ve Kızlar Sarayı sonrasında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemekte Amasya ' nın yöresel lezzetleri etli bamya, et döner, sulu ev yemekleri, keşkek gibi yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Yemek sonrası Saat Kulesi ve Bimarhane (Sabuncuoğlu Şerafeddin Darüşşifası) yi geziyoruz. Daha sonra Amasya çarşıda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşma ve konaklama yapacağımız Amasya’ daki  Emin Efendi Konakları Otel’ e vb. yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama.

   

  2. Gün: SAMSUN - ORDU - GİRESUN

  Oteldeki sabah kahvaltı sonrası çıkış yapıp Samsun’ a hareket  ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuz sonrasında Samsun’ a varıyoruz. Samsun’ da GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' ün Samsun' da karaya ayak bastıktan sonra o dönem konakladığı ve günümüzde Gazi Müzesi olan tarihi Mıntıka Palas' ı geziyoruz. Daha sonra Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ilk adımlarının atıldığı ATATÜRK ve çok değerli silah arkadaşlarının karaya ayak bastığı (İlkadım Anıtı) Tütün İskelesi' ni ve kentin simgesi olan Onur Anıtı' nı ziyaret edip burada hatıra fotoğrafı çekiyoruz. Gezimize Atatürk’ ün Samsun’ a çıktığı ‘Bandırma Vapuru’ ziyareti ile devam ediyoruz. Öğlen yemeği (meşhur karadeniz pidesi) için mola veriyor yemek sonrası başka bir durağımız olan Ordu’ ya hareket ediyoruz. 
  Bolaman Virajları ve Yason Burnu’ nu geçerek Ordu merkeze varıyoruz. İlk olarak teleferik ile Boztepe' ye çıkıyor kenti çay ve kahvelerimizi yudumlayarak seyrediyoruz. Temiz bir Ordu havası alıp ardından serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Giresun Tirebolu’ da bulunan My Sunset Hotel’ e vb. giriş yapıyoruz. Akşam yemeği program akışına göre dışarıda alınabilir ve konaklama.

   

  3. Gün: KARACA MAĞARASI - ZİGANA GEÇİTİ - SÜMELA MANASTIRI

  Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Harşit Vadisin’ den geçiyor ve Karaca Mağarası’ na doğru yola çıkıyoruz. Karaca Mağarası oluşumu halen devam eden bir mağara olup mağarada bir santimetrelik dikit ve sarkıt tam 12 yılda oluşmaktadır. Yaşı yaklaşık 15 milyon yıl olarak tahmin edilen mağara, renk ve motif çeşitliği açısından dünyada eşine az rastlanan bir türdendir. Buradaki gezimizin ardından Zigana Geçidi’ ne doğru yolculuğumuz devam ediyor ve geçide ulaştıktan sonra fotoğraf molası veriyoruz. Mola sonrası Hamsiköy’ de yöresel öğle yemeği ve sütlaç yemek için serbest zaman veriyoruz.
  Ardından Sümela Manastırı’ na doğru yola çıkmak için (Ekstra) transfer araçlarına geçiyoruz. Bulutlarının arasındaki Sümela Manastırı’ nın o görkemli görüntüsünü görüp rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Ardından otele geçmeden yol üzerinde bulunan sürmene bıçak alışverişimizi yapıyoruz ve Çaykara’ da bulunan Golden İnn Otel’ e vb. gidiyoruz. Otele yerleşme, akşam yemeği ve konaklama. 

   

  4. Gün: UZUNGÖL - LUSTRA VE KARESTER YAYLASI - AYDER YAYLASI - ÇAY FABRİKASI

  Kahvaltı sonrası belirlenen saatte otelden ayrılıp Uzungöl’ e hareket ediyoruz. Öncelikle burada bizleri bekleyen (EKSTRA) dolmuşlara binip ortalama 2300 mt deniz seviyesinden yukarıda bulunan Lustra ve Karester Yaylası’ na çıkıyoruz. Yaylada kısa bir yürüyüş yapıp, çay ve kahve molası veriyoruz. Uzungöl’ ü yukarıdan kuşbakışı seyredip fotoğraflarımızı çekiyoruz.
  Not : Havanın sisli veya yağmurlu olması durumunda  Demirkapı (Haldizen) Yaylası  programı gerçekleştirilecektir.
  Ardından Uzungöl’ e geliyoruz. Yine emsalsiz bir manzaraya sahip olan cennet yurdumuzun bu köşesinde yapacağımız çevre gezimiz sonrası öğlen yemeğimizi burada yiyoruz. (alabalık, kuymak ve kuru fasulye). Hem göze, hem damağımıza hitap eden öğle yemeğimiz sonrasında yol güzergahı üzerinde bulunan bir çay fabrikasını ziyaret edip, çayın tarladan sofralarımıza yolculuğunu yerinde görüp, çay alışverişi yapıyoruz. Daha sonra Ayder Yaylası’ na çıkıp, konaklama yapacağımız Ayder Konak Otel’ e vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. 

   

  5. Gün: ÇAMLIHEMŞİN - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ - FIRTINA VADİSİ - BATUM

  Oteldeki kahvaltı sonrası Çamlıhemşin merkeze iniyoruz ve ZİLKALE , PALOVİT ŞELALESİ ve ÇİNÇİVA (Şenyuva) Köprüsü turu için (Ekstra) dolmuşlara binip, turumuza başlıyoruz.
  Zilkale yada asıl adıyla Zirkale, Çamlıhemşin ilçesinde, Fırtına Deresi Vadisi' nde yer alan, ilk inşa tarihi kesin olarak bilinmeyen bir kaledir. 14. veya 15. yüzyılda inşa edilen kale, 1800'lü yılların sonuna kadar kullanılmıştır. Sekiz burç ve bir gözetleme kulesinden oluşmaktadır.
  Palovit Şelalesi, 15 metre yüksekten akan şelale burada bulunan debisi en yüksek şelaleledir.
  Çinçiva (Şenyuva) Köprüsü, Çamlıhemşin ilçesinde bulunan bir kemer köprüdür. 40 metre uzunluğunda olan köprü, 20 metre yüksekliğindedir. Fırtına Deresi üzerine konumlanmış ve 1696 yılında inşa ettirilmiştir.
  Bu güzel turlarımız sonrasında Fırtına Vadisi’ ne gelip bölgenin yöresel lezzetlerinden tatmak için mola veriyoruz.(muhlama, lahana sarma, alabalık). Ardından Batum için Sarp Sınır Kapısı’ na yolculuğumuz başlıyor. Sınır kapısındaki işlemlerin sonrasında Batum’ ulaşıp, turumuza başlıyoruz. Avrupa Meydanı, Medea Anıtı, Astronomik Saat, Tiyatro Meydanı, Poseidon Anıtı, Tiyatro Binası, Batum Bulvarı, sahil, Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Heykeli’ ni gördükten sonra alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Türkiye’ ye dönüş yapıp Hopa’ da konaklama yapacağımız Terzioğlu Otel’ e vb. varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.
  NOT : PANDEMİ KOŞULLARI NEDENİYLE “BATUM” A GİDİLEMEMESİ DURUMUNDA TUR PROGRAMINA TAR DERESİ VADİ YÜRÜYÜŞÜ, BULUT ŞELALESİ VE ÇAĞLAYAN KÖYÜ EKLENECEKTİR. 

   

  6. Gün: BORÇKA - KARAGÖL - ŞAVŞAT

  Oteldeki kahvaltıdan sonra Borçka’ ya hareket ediyoruz ve bizleri bekleyen dolmuşlar ile (Ekstra) Karadeniz’ in bir başka doğa harikası Borçka Karagöl’ e yolculuğumuza başlıyoruz. Borçka - Camili karayolu üzerinde olup, Borçka ilçesine 27 km. uzaklıktadır. 1800' lü yıllarda bugünkü Klaskur Yaylası’ nın yakınında bulunan bir tepenin toprak kayması sonucu Klaskur Deresi’ nin önünü kapatması ile oluşmuş göllerdir. Zengin orman örtüsü ve flora çeşitliliği ile ilgi çekmekte olup kamp turizmi için sayılı yerlerdendir. Göl çevresinde size serbest zaman vererek doğanın tadını çıkarıyoruz. Serbest zaman sonrası tekrar dolmuşlara binip otobüsümüz ile buluşuyor ve Çoruh Nehri’ ni seyrederek Şavşat’ a doğru devam ediyoruz. Şavşat’ a vardıktan sonra bölgede bulunan transfer arabaları ile (Ekstra) Karadeniz ve Artvin’ in bu cennet köşesinde kendimizi yeniden doğaya bırakıyoruz. Şavşat Yavuzköy Seyir Terası, Şavşat Karagöl, Balık Gölü’ nü gördükten ve bol bol fotoğraf çektikten sonra Şavşat’ ta bulunan Green Valley Otel’ e vb. geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

  7. Gün: ARTVİN - MENÇUNA ŞELALESİ - ÇİFTE KÖPRÜ - KAMİLET VADİSİ - RİZE BEZİ FABRİKASI

  Doğa ile içiçe bulunan otelimizdeki kahvaltıdan sonra oksijen dolu Şavşat Bölgesinden ayrılıp, Artvin’ e doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde Deriner Barajı’ nı ve Artvin şehrini panoramik olarak seyrediyoruz. Sonrasında tekrar sahile ulaşıp öğlen yemeğimizi yiyoruz. Ardından Mençuna Şelalesi ve Çifte Köprü’ yü görmek için bir başka vadiye Kamilet Vadisi’ ne yolculuğumuza başlıyoruz. (Ekstra) Vadiye ulaşıp, yürüyüşümüz sonrasında Karadeniz’ in en güzel şelalelerinden biri olan Mençuna’ ya ulaşıyoruz. Toplam üç basamaktan oluşan şelale, Arılı Dağları' ndan başlayan küçük derelerin birleşmesiyle oluşuyor ve yaklaşık 92 metre yükseklikten vadi tabanına dökülüyor. Şelale, vadi tabanında küçük bir göl oluşturmaktadır. Kendimizi doğa ile ödüllendirip, fotoğraf molamızın ardından Çifte Köprü’ yü görüyoruz. Türkiye'nin kuzeybatısındaki Arhavi ilçesinde bulunan iki bitişik kemer köprüdür. Köprüler, Kamilet ve Durğuna Nehirlerinin üstünde yer alırlar. Köprülerin ne zaman inşa edildiklerini gösteren herhangi bir yazıt bulunmamaktadır. Gezimiz sonrası Rize Bezi Fabrika satış mağazasına uğrayıp, tanıtım ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında konaklama yapacağımız Trabzon’ da bulunan White House Otel’ e vb. doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği program akışına göre dışarıda alınabilir.

  8. Gün: TRABZON - GİRESUN

  Sabah kahvaltısı sonrası turumuza Atatük Köşkü gezisi ile turumuza başlıyoruz. Trabzon Atatürk Köşkü, Soğuksu semtinde küçük bir çam korusu içinde yer alır. Yirminci yüzyılın hemen başında yaptırılmış 1923' ten sonra hazineye kalmıştır. Mustafa Kemal Atatürk 1934 ve 1937 yıllarındaki Trabzon ziyaretlerinde, bu köşkte konuk edilmiştir.
  Ardından Kazaziye Sanatı işçiliğini görmek için çarşıya gidiyoruz. Kazaziye Sanatı tamamen el emeğine dayalı bir sanattır. Tarihi geçmişi bulunan bu sanatın Mezopotamya uygarlığından günümüze kadar ulaştığı tahmin edilmektedir. Mağazaya uğrayıp bilgi ve alışveriş için vakit ayırıyor sonrasında Ayasofya Camii (eski kilise ve Müze) ile turumuza devam ediyoruz. Cami ile ilgili bilgileri rehberimizden dinleyip, gezimizi tamamladıktan sonra Giresun’ a doğru yola çıkıyoruz. Giresun’ da ilk olarak öğle yemeği için mola veriyoruz. Ardından Giresun Kalesi’ ne gidiyoruz. Kaleye çıkış için (Ekstra) dolmuşlara biniyor ve kaleye çıkıp şehri ve muhteşem güzellikleri ile dolu Karadeniz’ i seyredip fotoğraf molamızdan sonra tekrar aşağıya doğru inişe başlıyoruz. Giresun çarşıda kısa süreli bir serbest zaman verdikten sonra buradan ayrılıp, konaklamamızı yapacağımız Fatsa Termal Otel’ e gidiyoruz. Otele yerleşme, akşam yemeği ve konaklama. 

   

  9. Gün: SAMSUN - SİNOP - KASTAMONU
  Bol oksijen alıp, kahvaltımızı ettikten sonra otelden ayrılıp Sinop’ a hareket ediyoruz. İlk olarak açık olması halinde Tarihi Sinop Cezaevi geziyoruz. Ardından Sinop Liman’ ı ve Kalesi’ ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Molada meşhur Sinop Cevizli Mantısı ve Nokulunu tatma fırsatımız olacaktır. Sonra Sinop’ tan ayrılıp Kastamonu’ ya hareket ediyoruz. Burada ilk olarak öğle yemeği molası verip sonrasında Nasrullah Camii, Şadırvanı ve Nasrullah Köprüsü’ nü görüyoruz. Nasrullah Camii, Kadı Nasrullah tarafından 1506 yılında inşa edilmiş dini yapıdır. Osmanlı İmparatorluğu' nun Kastamonu' da inşa ettiği ilk anıtsal eserlerden biridir ve Nasrullah Camii, Kastamonu' nun en önemli sembollerinden biridir. Nasrullah Köprüsü ise 16. Yüzyıl köprüsüdür. Köprü Kastamonu merkezde kenti ikiye ayıran Karaçomak çayı üzerindedir.
  Turumuza Türk kadınının Kurtuluş Savaşı' nda verdiği mücadelenin sembol isimlerinden biri olan Şerife Bacı anısına dikilen Şerife Bacı Anıtı ile devam ediyoruz. Panoramik Saat Kulesi ve Kastamonu Kalesi’ ni gördükten sonra Kastamonu Müzesi’ ni ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimiz sonrasında 9 günlük turumuzu burada sonlandırıp, dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.
   
  Başka bir MEİS TURİZMorganizasyonunda buluşmak üzere…
  ''GEZMEK, GEZDİRMESİNİ BİLENLER İLE GÜZELDİR ''
  REHBER GEREK GÖRDÜĞÜNDE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.
   
   
   

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • Otellerde 8 gece yarım pansiyon konaklama
  • (Sabah Kahvaltısı & Akşam Yemeği)
  • Ulaşım Bedeli
  • Rehberlik Hizmeti
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • MEİS Turizm Güvencesi

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Öğle yemekleri ve İçecekler
  • Müze ve Ören Yeri Girişleri
  • Teleferik ve Minibüs Ücretleri
  • Batum Giriş Ücreti (TÜRK VATANDAŞLARI GÜRCİSTAN' A YENİ KİMLİK İLE GİRİŞ YAPMAKTADIR.)

   

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  02.06.20224.249,00 TL5.249,00 TL 4.249,00 TL0 - 6 Yaş 1.999,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.999,00 TL
  0 - 6 Yaş 1.999,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.999,00 TL
  Taksitler »
  19.06.20224.399,00 TL5.499,00 TL 4.399,00 TL0 - 6 Yaş 2.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 3.250,00 TL
  0 - 6 Yaş 2.250,00 TL
  7 - 12 Yaş 3.250,00 TL
  Taksitler »
  01.09.20224.249,00 TL5.249,00 TL 4.249,00 TL0 - 6 Yaş 1.999,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.999,00 TL
  0 - 6 Yaş 1.999,00 TL
  7 - 12 Yaş 2.999,00 TL
  Taksitler »
  06.10.20221,00 TL1,00 TL 1,00 TL0 - 6 Yaş Ücretsiz
  0 - 6 Yaş Ücretsiz
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  GÖKÇEADA TURLARI 2022
  2 GÜN & 1 GECE 28.05.2022
  GÖKÇEADA TURLARI 2022
  799.00 TL Kişi Başı

  Sabah saat 07:00’ da Ayvalık' dan hareket ediyoruz. Çanakkale yol güzergahı üzerinden Eceabat’ a feribotla geçişimizi yapıp sonra Kabatepe' den de saat 13:00 feribotuyla Gökçeada’ ya geçiyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik deniz yolculuğumuz sonrasında GÖKÇEADA' ya varıyoruz.

  MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN-YUVARLAKÇAY-AKYAKA TURU
  3 GÜN & 2 GECE 02.06.2022
  MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN-YUVARLAKÇAY-AKYAKA TURU
  1499.00 TL Kişi Başı

  02 HAZİRAN 2022 - Perşembe Akşam saat 23:45 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık’ tan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir - Muğla yol güzergahı üzerinden sabah saatlerinde Marmaris’e varıyoruz.

  GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU
  2 GÜN 1 GECE 02.06.2022
  GÜLLERİN ŞEHRİ ISPARTA TURU
  949.00 TL Kişi Başı

  02.HAZİRAN.2022 / PERŞEMBE Akşam saat 23:30’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. İzmir karayolu üzerinden sabah saatlerinde Eğirdir’e ulaşıyoru

  KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
  9 GÜN / 8 GECE 02.06.2022
  KARADENİZ TURU 2022 8 GECELİK
  4249.00 TL Kişi Başı

  Akşam Saat 19:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Balıkesir, Bursa, Bolu yol güzergâhı üzerinden sabah saatlerinde Amasya’ ya varıyoruz.

  ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
  3 GÜN & 2 GECE 09.06.2022
  ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
  1399.00 TL Kişi Başı

  19.Mayıs.2022 / PERŞEMBE Akşam saat 23:00 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık ‘dan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir – Denizli yol güzergahı üzerinden, uygun molalarla ANTALYA’ ya varıyoruz.

  KAPADOKYA TURLARI 2022
  3 GÜN 2 GECE 16.06.2022
  KAPADOKYA TURLARI 2022
  1249.00 TL Kişi Başı

  Akşam saat 21:00’ de hareket ediyoruz. Şakran' da vereceğimiz mola sonrası Menemen - Manisa - Uşak - Afyon karayolu üzerinden sabah saatlerinde Konya’ ya ulaşıyoruz.

  DOĞU ANADOLU TURLARI 2022
  9 GÜN & 8 GECE 13.09.2022
  DOĞU ANADOLU TURLARI 2022
  3499.00 TL Kişi Başı

  Akşam saat 20:00' de Ayvalık' tan yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde sabah saatlerinde turumuzun ilk durağı olan Sivas' a varıyoruz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...