fbpx
trenel

meis turizm

UÇAKLI ERZURUM & KARS & VAN TURU

TUR HAKKINDA
DETAY VE UYARILAR
VİDEO
ÜCRETLER
REHBER TAVSİYESİ
GİDECEĞİNİZ YERLER HAKKINDA
Hizmete Dahil OLANLAR 
 • 3 Gece Kars' ta Yarım Pansiyon Konaklama
 • 1 Gece Van' da Yarım Pansiyon Konaklama
 • Ayvalık – İzmir/İzmir-Ayvalık Havalimanı Transferi
 • İzmir – Erzurum Uçak Bileti (Sunexpress)
 • Van – İzmir Uçak Bileti (Sunexpress)
 • Rehberlik Hizmeti
 • Dostluk Güleryüz
Hizmete Dahil OLMAYAN
 • Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Çıldır Gölü Kızak Ücreti
 • Mola ve Alışveriş Yerlerindeki Özel Harcamalar
 • Kars’ta Puşkin Restaurant akşam yemeği ücreti Programımızda Belirtilen Turlar
22.ŞUBAT.2019 / CUMA 


21 Şubat Perşembe’yi , 22 Şubat Cuma’ya bağlayan gece saat 00:30’ da Burhaniye’ den hareket ediyoruz. Gaziemir’de vereceğimiz kahvaltı molasından sonra İzmir Havalimanı’na varıyoruz. İzmir Adnan Menderes Havalimanında bilet check in sonrası Sunexpress Havayolları 07:10 uçağı ile Erzurum Havalimanı' na hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik uçuş sonrası Erzurum' a varıyoruz. Erzurum Havalimanı’ndan aracımıza binip Erzurum şehir merkezinde turumuza başlıyoruz.  Ardından Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese ve Ulu Cami ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Erzurum’ da ki ilk Osmanlı Camisi olan Lala Mustafa Paşa Cami’ yi ziyaret ediyoruz.Buradaki ziyaretimizden sonra öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından Aziziye Tabyası’nı panoramik olarak görüyoruz. Aziziye Tabyası‘ nda gösterdiği kahramanlıkla tarihe geçen ve cesaret sembolü olarak tanınan Nene Hatun, 1955 yılında yılın annesi seçildikten hemen sonra 22 Mayıs 1955’te Erzurum’da vefat etmiş. Aziziye Anıtı’nın yanına defnedilen Nene Hatun, ülkemiz tarihi için büyük bir değerdir.Ardından Pasinler Meydan Muharebesi’nin yapıldığı , Pasinler Ovası’ndan geçerken Hasankale’yi panoramik olarak görüyoruz. Burayla ilgili bilgileri rehberimizden edinirken yola devam edeceğiz. Burada ki gezimizin ardından otantik Erzurum Evi’ nde çay ve kahve molası veriyoruz. Turumuzu meşhur Oltu taşı ve bu taştan yapılmış eserleri görüp alışveriş yapabileceğimiz Taş Han ziyaretimiz ile Erzurum şehrindeki turumuzu sonlandırıp, SARIKAMIŞ' a doğru hareket ediyoruz.Erzurum’dan Sarıkamış’a doğru geçerken Çobandede Köprüsü’nü göreceğiz. Tarihi İpek Yolu güzergâhında bulunan köprü, İlhanlı Hükümdarı Gazan Han'ın (1295-1304) Veziri Salduzlu Emir Çoban Noyin tarafından 1298 yılında yaptırılmıştır. Doğu Anadolu' da Osmanlının Ruslara karşı mücadelesinde tarih sayfalarına 22 Aralık 1915 Sarıkamış Harekâtı olarak geçen ve 80.000 üzerinde şehidimizi verdiğimiz SARIKAMIŞ' ta, ŞEHİTLER ANITI’ nı görüp, rehberimizden bilgi alıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Kars’taki IŞIL PARK HOTEL’DE.

23.ŞUBAT.2019 / CUMARTESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, geçmişte birçok kültürün ve dinin bir arada yaşadığı, bugün UNESCO Dünya Kültür Miras listesinde yer alan ANİ ANTİK KENTİ’ ni karlar altındaki,  büyüleyici görüntüsü ile gezmeye gidiyoruz. Hani derler ya “Ani gibi yar; Bağdat gibi diyar olmazmış” diye. Uzun bir süre Ermeni Krallarının başkenti olan bu şehir; 1064’ten itibaren Selçuklu idaresine girmiş.
KENT SURLAR, ANİ KATEDRALİ, TİGRAN HONENTS KİLİSESİ; Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolu’nun ilk Camisi olan MANUCEHR CAMİ’ ni gezdikten sonra, Ermenistan'ın başkenti olduğu dönemlerde çarşı olarak kullanılan caddesindeyürüyerek, ATEŞGEDE TAPINAĞI’ nın izlerini gözlemliyoruz. Bu etkileyici ören yerini rehberimizin bilgilendirmelerini dinledikten sonra, fotoğraf makinemizle muhteşem kenti, hatıralarımıza ekliyoruz. Turumuzun devamında, kışın tamamen buz tutan, ÇILDIR GÖLÜ’ nü görmeye gidiyoruz. Önce, gölün kendi balığı olan Sarı Balık’ tan öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında buz tutmuş ÇILDIR GÖLÜ üzerinde AT KIZAĞI keyfini yaşıyoruz. (Gölde buzlar erimişse gezintimiz göl kenarında olacaktır) Buzu kırıp ağ çeken balıkçılara katılıyor ve onlarla birlikte bizde balık avlıyoruz. Göl üzerinde,  çevresinde geçireceğimiz keyifli vakit sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek akşam yemeği için Kars yöresine özgü yöresel yemekleri tatma imkanı bulabilirler. Konaklama ve akşam yemeği Kars’taki IŞIL PARK HOTEL’DE.Dileyen misafirlerimiz akşam yemeklerini Kars’ın ünlü restaurantı Puşkin Restaurant’ta alabilirler. (extra)

24.ŞUBAT.2019 / PAZAR

Oteldeki kahvaltımızın ardından Kars Merkez’ de yapacağımız gezintiye başlıyoruz.
1877-78 Osmanlı-Rus savaşından sonra yaklaşık 40 yıl boyunca Rus yönetiminde kalan şehirde Ruslar, Tahtdüzü denilen mevkide Baltık üslubunda binaların bulunduğu ızgara planlı yeni bir şehir kurmuşlardır. Yapacağımız şehir turunda hala kullanılmakta olan yapılardan Vali Konağı, Defterdarlık Binası, Demir Köprü, Hekim Evi (Opera Binası), Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami) ve Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı göreceğimiz yerler arasında. Öğle yemeği molamızın ardından günümüzde Kümbet Cami olarak bilinen Oniki Havari Kilisesi, Ebu-l Hasan Harakani Türbesi, Osmanlı hamamları ve Kars Kalesini gezdikten sonra Kars Arkeoloji ve Etnografya müzesini ziyaret ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Kars’taki IŞIL PARK HOTEL’DE.

25.ŞUBAT.2019 / PAZARTESİ

Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Doğubeyazıt’a doğru hareket ediyoruz. Doğubeyazıt' a hareket ediyoruz. Manzaraların belleğimize kazınmasına yardımcı olan İshakpaşa Sarayı'nı rehberimiz eşliğinde adım adım geziyoruz. Külliye'de karşılaşacağımız taş işçiliğine hayran kalacaksınız. İshakpaşa Sarayı gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği için mola veriyoruz. Ardından Doğubeyazıt – Çaldıran yolunu takip ederek Muradiye Şelalesi’ne ulaşıyoruz.
Burada verdiğimiz fotoğraf ve serbest zamanın ardından Savat işçiliği hakkında aldığımız bilgi sonrası ana kaya üzerine inşa edilmiş Van Kalesi’ne ulaşıyoruz. Buradaki gezimizin ardından Van’ın simgesi olan Van Kedilerini görmek üzere Kedi Evi’ne geçiyoruz , hemen yakınında alışveriş yapmak üzere Van Gümüşçüsü’ne uğruyoruz. Kedi evinde çekeceğimiz fotoğrafların ve gümüşçüde yapacağımız alışveriş ardından otelimize doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Van’daki ROYAL MILANO HOTEL’DE.

26.ŞUBAT.2019 / SALI

Sabah otelimizde alacak olduğumuz kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip otelden sabah saat 08:00 civarı ayrılıyoruz. Otelden çıkış yaptıktan sonra ilk durağımız Akdamar Adası. Ülkemizin en büyük ikinci adası hiç kuşkusuz ki Akdamar Adası’dır. Birçok özelliklerinin bulunduğu bu harika ada aynı zamanda oldukça köklü bir geçmişe ev sahipliği yapmaktadır. Birçok birey tarafından çokça merak edilen bu harika ada aynı zamanda zengin tarihi geçmişi sayesinde ülkemizin tarihi kaynaklarında olduğu gibi birçok batı ülkelerinin tarihi arşivlerinde de oldukça önemli bir konuma sahiptir. Öğle yemeğinde Van Gölü kıyısında eşsiz İnci Kefali’nin tadına bakabilirsiniz.Buradaki gezimizin ardından Van Ferit Melen Havalimanı’na doğru hareket ediyoruz. SunExpress Havayolları’nın 15:00 İzmir uçuşuyla turumuzu sonlandırıyoruz. 17:35 İzmir’e iniş ve Burhaniye’ye transfer. Bir başka MEİS TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle.

DETAY VE UYARILAR
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

1- Meis Turizm, gerekli gördüğünde; tur güzergâhını, içeriği aynı kalmak şartı ile değiştirme hakkına sahiptir.
2- Programlarda belirtilen geziler bölgeye varış saatine göre değişiklik gösterip, bir sonraki gün gerçekleştirilebilir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapılabilir.
3- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
4- Tur sırasında unutulan, kaybolan ve çalınan eşyalardan Meis Turizm sorumlu değildir.
5- Gümrük geçişlerinde oluşabilecek değişiklik ve gecikmelerden Meis Turizm sorumlu değildir.
VİDEO EKLENECEK
ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 1849.00₺
TEK KİŞİ KONAKLAMA 2099.00₺
0-2 YAŞ 179.00₺
3-12 YAŞ 1399.00₺

Mail Order Ödeme Formu

pdf ikon word ikon
PDF Dosyası Olarak İndirmek İçin Tıklayın... Word Dosyası Olarak İndirmek İçin Tıklayın...
    BANKA HESAP NUMARALARI
Banka Şube IBAN Hesap No Şube Kodu
TÜRKİYE İŞBANKASI Ayvalık TR46 0006 4000 0012 1200 6154 68 615468 2120
GARANTİ BANKASI Ayvalık TR02 0006 2000 7890 0006 2996 06 6299606 789
AKBANK Ayvalık TR61 0004 6003 0888 8000 0900 51 90051 308
YAPIKREDİ BANKASI Ayvalık TR03 0006 7010 0000 0089 7934 29 89793429 139
REHBERİMİZDEN TAVSİYELER
 • Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (Havlu, Plaj Terliği ve Mayonuzu Almayı Unutmayın!)
 • Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın!
 • Fotoğraf/Video çekiyorsanız makinayı unutmuyoruz :)
 • Herhangi bir hastalığınız varsa ilaçlarınız

 KARS

Kars, Türkiye'nin kuzeydoğu kesiminde yer alan aynı adlı ilin merkez ilçesidir. Türkiye'nin en yüksek il merkezlerinden biri olan Kars, köyleri ile birlikte nüfusu 100 bini aşan şehirlerdendir.

 SARIKAMIŞ

Sarıkamış, Doğu Anadolu Bölgesi'nde Kars iline bağlı bir ilçedir.

 ERZURUM

Erzurum, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi dokuzuncu şehri. 2015 itibarıyla 779.321 kişilik nüfusa sahiptir ve 999 kişi göç vermiştir. Nüfus bakımından Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük üçüncü ilidir.

TUR HAKKINDA

Hizmete Dahil OLANLAR 

 • 3 Gece Kars' ta Yarım Pansiyon Konaklama
 • 1 Gece Van' da Yarım Pansiyon Konaklama
 • Ayvalık – İzmir/İzmir-Ayvalık Havalimanı Transferi
 • İzmir – Erzurum Uçak Bileti (Sunexpress)
 • Van – İzmir Uçak Bileti (Sunexpress)
 • Rehberlik Hizmeti
 • Dostluk Güleryüz

Hizmete Dahil OLMAYAN

 • Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Çıldır Gölü Kızak Ücreti
 • Mola ve Alışveriş Yerlerindeki Özel Harcamalar
 • Kars’ta Puşkin Restaurant akşam yemeği ücreti Programımızda Belirtilen Turlar

22.ŞUBAT.2019 / CUMA 


21 Şubat Perşembe’yi , 22 Şubat Cuma’ya bağlayan gece saat 00:30’ da Burhaniye’ den hareket ediyoruz. Gaziemir’de vereceğimiz kahvaltı molasından sonra İzmir Havalimanı’na varıyoruz. İzmir Adnan Menderes Havalimanında bilet check in sonrası Sunexpress Havayolları 07:10 uçağı ile Erzurum Havalimanı' na hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik uçuş sonrası Erzurum' a varıyoruz. Erzurum Havalimanı’ndan aracımıza binip Erzurum şehir merkezinde turumuza başlıyoruz.  Ardından Üç Kümbetler, Çifte Minareli Medrese ve Ulu Cami ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Erzurum’ da ki ilk Osmanlı Camisi olan Lala Mustafa Paşa Cami’ yi ziyaret ediyoruz.Buradaki ziyaretimizden sonra öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğinin ardından Aziziye Tabyası’nı panoramik olarak görüyoruz. Aziziye Tabyası‘ nda gösterdiği kahramanlıkla tarihe geçen ve cesaret sembolü olarak tanınan Nene Hatun, 1955 yılında yılın annesi seçildikten hemen sonra 22 Mayıs 1955’te Erzurum’da vefat etmiş. Aziziye Anıtı’nın yanına defnedilen Nene Hatun, ülkemiz tarihi için büyük bir değerdir.Ardından Pasinler Meydan Muharebesi’nin yapıldığı , Pasinler Ovası’ndan geçerken Hasankale’yi panoramik olarak görüyoruz. Burayla ilgili bilgileri rehberimizden edinirken yola devam edeceğiz. Burada ki gezimizin ardından otantik Erzurum Evi’ nde çay ve kahve molası veriyoruz. Turumuzu meşhur Oltu taşı ve bu taştan yapılmış eserleri görüp alışveriş yapabileceğimiz Taş Han ziyaretimiz ile Erzurum şehrindeki turumuzu sonlandırıp, SARIKAMIŞ' a doğru hareket ediyoruz.Erzurum’dan Sarıkamış’a doğru geçerken Çobandede Köprüsü’nü göreceğiz. Tarihi İpek Yolu güzergâhında bulunan köprü, İlhanlı Hükümdarı Gazan Han'ın (1295-1304) Veziri Salduzlu Emir Çoban Noyin tarafından 1298 yılında yaptırılmıştır. Doğu Anadolu' da Osmanlının Ruslara karşı mücadelesinde tarih sayfalarına 22 Aralık 1915 Sarıkamış Harekâtı olarak geçen ve 80.000 üzerinde şehidimizi verdiğimiz SARIKAMIŞ' ta, ŞEHİTLER ANITI’ nı görüp, rehberimizden bilgi alıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Kars’taki IŞIL PARK HOTEL’DE.

23.ŞUBAT.2019 / CUMARTESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, geçmişte birçok kültürün ve dinin bir arada yaşadığı, bugün UNESCO Dünya Kültür Miras listesinde yer alan ANİ ANTİK KENTİ’ ni karlar altındaki,  büyüleyici görüntüsü ile gezmeye gidiyoruz. Hani derler ya “Ani gibi yar; Bağdat gibi diyar olmazmış” diye. Uzun bir süre Ermeni Krallarının başkenti olan bu şehir; 1064’ten itibaren Selçuklu idaresine girmiş.
KENT SURLAR, ANİ KATEDRALİ, TİGRAN HONENTS KİLİSESİ; Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolu’nun ilk Camisi olan MANUCEHR CAMİ’ ni gezdikten sonra, Ermenistan'ın başkenti olduğu dönemlerde çarşı olarak kullanılan caddesindeyürüyerek, ATEŞGEDE TAPINAĞI’ nın izlerini gözlemliyoruz. Bu etkileyici ören yerini rehberimizin bilgilendirmelerini dinledikten sonra, fotoğraf makinemizle muhteşem kenti, hatıralarımıza ekliyoruz. Turumuzun devamında, kışın tamamen buz tutan, ÇILDIR GÖLÜ’ nü görmeye gidiyoruz. Önce, gölün kendi balığı olan Sarı Balık’ tan öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında buz tutmuş ÇILDIR GÖLÜ üzerinde AT KIZAĞI keyfini yaşıyoruz. (Gölde buzlar erimişse gezintimiz göl kenarında olacaktır) Buzu kırıp ağ çeken balıkçılara katılıyor ve onlarla birlikte bizde balık avlıyoruz. Göl üzerinde,  çevresinde geçireceğimiz keyifli vakit sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek akşam yemeği için Kars yöresine özgü yöresel yemekleri tatma imkanı bulabilirler. Konaklama ve akşam yemeği Kars’taki IŞIL PARK HOTEL’DE.Dileyen misafirlerimiz akşam yemeklerini Kars’ın ünlü restaurantı Puşkin Restaurant’ta alabilirler. (extra)

24.ŞUBAT.2019 / PAZAR

Oteldeki kahvaltımızın ardından Kars Merkez’ de yapacağımız gezintiye başlıyoruz.
1877-78 Osmanlı-Rus savaşından sonra yaklaşık 40 yıl boyunca Rus yönetiminde kalan şehirde Ruslar, Tahtdüzü denilen mevkide Baltık üslubunda binaların bulunduğu ızgara planlı yeni bir şehir kurmuşlardır. Yapacağımız şehir turunda hala kullanılmakta olan yapılardan Vali Konağı, Defterdarlık Binası, Demir Köprü, Hekim Evi (Opera Binası), Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami) ve Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı göreceğimiz yerler arasında. Öğle yemeği molamızın ardından günümüzde Kümbet Cami olarak bilinen Oniki Havari Kilisesi, Ebu-l Hasan Harakani Türbesi, Osmanlı hamamları ve Kars Kalesini gezdikten sonra Kars Arkeoloji ve Etnografya müzesini ziyaret ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Kars’taki IŞIL PARK HOTEL’DE.

25.ŞUBAT.2019 / PAZARTESİ

Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Doğubeyazıt’a doğru hareket ediyoruz. Doğubeyazıt' a hareket ediyoruz. Manzaraların belleğimize kazınmasına yardımcı olan İshakpaşa Sarayı'nı rehberimiz eşliğinde adım adım geziyoruz. Külliye'de karşılaşacağımız taş işçiliğine hayran kalacaksınız. İshakpaşa Sarayı gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği için mola veriyoruz. Ardından Doğubeyazıt – Çaldıran yolunu takip ederek Muradiye Şelalesi’ne ulaşıyoruz.
Burada verdiğimiz fotoğraf ve serbest zamanın ardından Savat işçiliği hakkında aldığımız bilgi sonrası ana kaya üzerine inşa edilmiş Van Kalesi’ne ulaşıyoruz. Buradaki gezimizin ardından Van’ın simgesi olan Van Kedilerini görmek üzere Kedi Evi’ne geçiyoruz , hemen yakınında alışveriş yapmak üzere Van Gümüşçüsü’ne uğruyoruz. Kedi evinde çekeceğimiz fotoğrafların ve gümüşçüde yapacağımız alışveriş ardından otelimize doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Van’daki ROYAL MILANO HOTEL’DE.

26.ŞUBAT.2019 / SALI

Sabah otelimizde alacak olduğumuz kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip otelden sabah saat 08:00 civarı ayrılıyoruz. Otelden çıkış yaptıktan sonra ilk durağımız Akdamar Adası. Ülkemizin en büyük ikinci adası hiç kuşkusuz ki Akdamar Adası’dır. Birçok özelliklerinin bulunduğu bu harika ada aynı zamanda oldukça köklü bir geçmişe ev sahipliği yapmaktadır. Birçok birey tarafından çokça merak edilen bu harika ada aynı zamanda zengin tarihi geçmişi sayesinde ülkemizin tarihi kaynaklarında olduğu gibi birçok batı ülkelerinin tarihi arşivlerinde de oldukça önemli bir konuma sahiptir. Öğle yemeğinde Van Gölü kıyısında eşsiz İnci Kefali’nin tadına bakabilirsiniz.Buradaki gezimizin ardından Van Ferit Melen Havalimanı’na doğru hareket ediyoruz. SunExpress Havayolları’nın 15:00 İzmir uçuşuyla turumuzu sonlandırıyoruz. 17:35 İzmir’e iniş ve Burhaniye’ye transfer. Bir başka MEİS TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle.

DETAY VE UYARILAR

DETAY VE UYARILAR


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

1- Meis Turizm, gerekli gördüğünde; tur güzergâhını, içeriği aynı kalmak şartı ile değiştirme hakkına sahiptir.
2- Programlarda belirtilen geziler bölgeye varış saatine göre değişiklik gösterip, bir sonraki gün gerçekleştirilebilir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapılabilir.
3- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
4- Tur sırasında unutulan, kaybolan ve çalınan eşyalardan Meis Turizm sorumlu değildir.
5- Gümrük geçişlerinde oluşabilecek değişiklik ve gecikmelerden Meis Turizm sorumlu değildir.

VİDEO

VİDEO EKLENECEK

ÜCRETLER

ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 1849.00₺
TEK KİŞİ KONAKLAMA 2099.00₺
0-2 YAŞ 179.00₺
3-12 YAŞ 1399.00₺

Mail Order Ödeme Formu

pdf ikon word ikon
PDF FORMATI WORD FORMATI
BANKA HESAP NUMARALARI

banka hesap numaralari

REHBER TAVSİYESİ

REHBERİMİZDEN TAVSİYELER

 • Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (Havlu, Plaj Terliği ve Mayonuzu Almayı Unutmayın!)
 • Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın!
 • Fotoğraf/Video çekiyorsanız makinayı unutmuyoruz :)
 • Herhangi bir hastalığınız varsa ilaçlarınız

GİDECEĞİNİZ YERLER HAKKINDA

 KARS

Kars, Türkiye'nin kuzeydoğu kesiminde yer alan aynı adlı ilin merkez ilçesidir. Türkiye'nin en yüksek il merkezlerinden biri olan Kars, köyleri ile birlikte nüfusu 100 bini aşan şehirlerdendir.

 SARIKAMIŞ

Sarıkamış, Doğu Anadolu Bölgesi'nde Kars iline bağlı bir ilçedir.

 ERZURUM

Erzurum, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi dokuzuncu şehri. 2015 itibarıyla 779.321 kişilik nüfusa sahiptir ve 999 kişi göç vermiştir. Nüfus bakımından Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük üçüncü ilidir.

simge2

  

Tatiliniz Güvende
2004'ten beri Meis Turizm'e güvenen misafirlerimizin arasına sizde katılın

  

simge1

  

Müşteri Memnuniyeti
Meis Turizm olarak mutluluğunuz için tur esnasın da yanınızdayız oluyoruz

  

simge4

  

Taksit Avantajı
Meis Turizm; tur ödemesi konusun da  taksit ile satın alma imkanı sunuyor

  

simge3

  

Güvenli Alışveriş
Meis Turizm yapılabilecek farklı ödeme yöntemleri ile bilgileriniz güvenle saklanıyor

simge2

  

Tatiliniz Güvende
2004'ten beri Meis Turizm'e güvenen misafirlerimizin arasına sizde katılın

     
simge1   Müşteri Memnuniyeti
Meis Turizm olarak mutluluğunuz için tur esnasın da yanınızdayız oluyoruz
     
simge4   Taksit Avantajı
Meis Turizm; tur ödemesi konusun da  taksit ile satın alma imkanı sunuyor
     
simge3   Güvenli Alışveriş
Firmamız yapacağınız farklı ödeme yöntemleri ile bilgilerinizi güvenle saklıyor
simge2

  

Tatiliniz Güvende
2004'ten beri Meis Turizm'e güvenen misafirlerimizin arasına sizde katılın

   simge1    Müşteri Memnuniyeti
Meis Turizm olarak mutluluğunuz için tur esnasın da yanınızdayız oluyoruz
             
simge4    Taksit Avantajı
Meis Turizm; tur ödemesi konusun da taksit ile satın alma imkanı sunuyor
   simge3    Güvenli Alışveriş
Firmamız yapacağınız farklı ödeme yöntemleri ile bilgilerinizi güvenle saklıyor
saat

  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
7 Gün / 08:30 - 21:00

  m temsilcisi

0545 529 63 63
Destek ve Rezevasyon Hattı

saat

  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
7 Gün / 08:30 - 18:30

  m temsilcisi

0545 529 63 63
Destek ve Rezevasyon Hattı

  Whatsapp Hattımız

0545 260 10 10
Whatsapp Hattımız

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

7 Gün / 08:30 - 21:00

0545 529 63 63

Destek ve Rezevasyon Hattı

0545 260 1010

Whatsapp Hattımız

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin! Güncel tur ve fırsatlardan önce siz haberdar olun.

facebook twitter gplus2 instagram youtube visalogo mastercard tursab