Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları
 • ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
 • ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
 • ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
 • ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
 • ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
 • KİŞİ BAŞI:
 • KONAKLAMA: 3 GÜN & 2 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ:
 • KONAKLAMA YERİ: CENDER HOTEL
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU Hakkında Genel Bilgiler

  ANTALYA - OLiMPOS - KEKOVA - ÜÇAĞIZ - KAŞ TURU


  3 GÜN & 2 GECE


  Antalya, Side, Düden Şelalesi, Kaleiçi Tahtalı Teleferik Turu, Olimpos, Phaselis, Ulupınar, Kemer, Demre, Kekova Tekne Turu, Kaş


  Tur Çıkış Tarihleri

  18.04.2024 – PERŞEMBE / 23.05.2024 - PERŞEMBE


  Çıkış Günü / PERŞEMBE

  Akşam saat 23:00 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık‘ dan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir – Denizli yol güzergahı üzerinden, uygun molalarla ANTALYA’ ya varıyoruz.


 • GEZİLECEK YERLER:
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: CUMA
  Turumuza ilk olarak Side’  den başlıyoruz. Her köşesi tarihi dokusuyla bir güzelliğe bürünmüş, her yıl dünyanın dört bir yanından turist akınına uğramaktadır. Yerel dile göre Side “Nar” anlamına gelmektedir. “Nar” Anadolu’ nun bereket sembollerindendir. Side’ de antik kalıntılar, sıcak bir iklim, kum plajlar, şahane alışveriş merkezleri ve modern konaklama tesisleri şehrin çekiciliğini artırmaktadır. Burada Side Antik Kenti’ ni geziyoruz. Sonra ise Manavgat Şelalesi’ ne gitmek üzere yola çıkıyoruz. Manavgat Şelalesi, Manavgat ilçesinin 3 km. kuzeyinde bulunur ve adını bu ilçeden alan şelale, ırmak sularının 4-5 metrelik bir falezden düşmesiyle meydana gelir. Az bir yükseklikten dökülmesine rağmen geniş bir alan üzerinde akışı görülmeye değer bir manzara oluşturur. Ayrıca Manavgat Irmağı` nı besleyen kaynaklardan en büyüğü olan karstik Dumanlı kaynağı, sol kıyıdaki dik bir kayanın yüzünde bulunan küçük mağaralardan fışkırarak çıkar. Duman ve köpük halinde 15 metre kadar yükselir ve ırmağa karışır. Ardından, yarım saatlik yolculuk sonrası 1835 yıllık olan Aspendos Antik Kenti’ ne geliyoruz. Aspendos, Serik ilçesinin 8 kilometre doğusunda, Köprüçayı'nın dağlık bölgesinden düzlüğe ulaştığı yerde M.Ö. 10. yüzyılda Akalar tarafından kurulmuş ve antik devrin mamur zengin kentlerinden biridir. Buradaki tiyatro M.S. 2. yüzyılda Romalılar tarafından inşa edilmiştir. Kent biri büyük, biri küçük iki tepe üzerine kurulmuştur. Rehberimizin antik kent ile ilgili bilgi aldıktan sonra Düden Şelalesinin serinliği içerisinde mola veriyor ve Antalya merkezde, Kaleiçi mevkiine geçiyoruz. Burada, Yivli Minare, Saat Kulesi, Yat Limanı gezilerimizi keyifle gerçekleştirerek, şehri tanıma imkânı buluyoruz. Gezilerimizin ardından Antalya’da konaklama yapacağımız otelimiz CENDER HOTEL.   
  2. Gün: CUMARTESİ

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Tahtalı Teleferik Turuna katılıyoruz. (ekstra) 2365 mt. Yüksekliğinde ki bölgenin en yüksek dağı olan Tahtalı dağına inşa edilmiş olup, Avrupa’nın en uzun niteliğini taşıyan Tahtalı Teleferik’ine biniyoruz. Çam ormanlarının arasından geçerek eşsiz doğa manzarası ile on dakikada zirveye varıyoruz. Deniz ile gökyüzünü birleştiren muhteşem manzarayı fotoğraflıyoruz. Buradan, Olimposa hareket ediyoruz. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olimpos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur Olimpos’ta, Kilise, Hamam, Agora, Korsan Lahiti gibi Antik Kent’e ait eserleri görüyoruz. Olimpos’un eşşiz doğasını fotoğraflıyoruz. Öğle yemeği için, gürül gürül akan sularıyla meşhur, gölgelikler içinde alabalık veya sac kavurma yiyeceğimiz Ulupınar'a geliyoruz. Ulupınar da kısa doğa gezimizi de gerçekleştirerek, çam ormanları içerisinde eski ticaret ve korsan şehri olan, Phaselis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Antik tiyatro, Agora, Ticaret Limanı Kalıntıları gibi sayısız günümüze kadar ayakta kalabilmiş tarihi eserleri göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra, Kemer’e hareket ediyoruz. Türk turizminin en önemli tatil merkezlerinden olan Kemer’de vereceğimiz molada, marina ve ay ışığı parkında keyifli anlar geçiriyoruz. Otobüsümüze biniyoruz ve kıyı güzelliklerini ve doğa manzaralarını seyrederek, tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, isteyen konuklarımızla Antalya şehir merkezine çok yakın olan otelimizden, merkeze inip, yürüyüşler yapabilir ve gönüllerince eğlenebilirler. Konaklama otelimiz CENDER HOTEL 

  3. Gün: PAZAR

  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardındanDemreye hareket ediyoruzBizans dönemi Aziz Nicholas Kilisesi ile ünlü bu bölgede, Bizans döneminde yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan ST. Nicholas Kilisesini, (NOEL BABA) Kilisesini geziyoruz. Turumuzun devamında, denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti Kekovaya hareket ediyoruzÜçağız’dan teknelere biniyoruz ve kristal kadar berrak sulardaBatık Şehir’i görüyor ve öğle yemeğimizi Tekne’de keyifle alıyoruz.  Yüzme molaları sonrasında, geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Güzel bir turun ardından, sırasıyla Kaputaj plajı, Patara sahili, Patara antik kenti görerek sahil yolundan Kaş merkeze geliyoruz. Kaş’ taki turumuza başlıyoruz. Aşılması zor dağlarının eteğinde kurulmuş Kaş, arnavut kaldırımlı sokakları, dört mevsim pırıl pırıl güneşi, kristal berraklığındaki deniziyle tam bir cennet. Kaş’ın ortasında geçen, eski cumbalı konaklarla bezeli Uzun Çarşı, Kaş sokakları içerisinde en güzeli. Uzun Çarşı’ nın sonunda Çınar ağacının gölgesinde, kendilerine özgü mezar lahitlerinin en bilineni olan Aslanlı Lahit duruyor.

  Diğer adıyla Kral Lahdi, ruhun ölümsüzlüğüne inanan ve bu yüzden ölümden korkmayan Likyalılardan kalma eserdir. Hafımızda güzel anılar biriktirdiğimiz turumuzdan sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız molalar sonrasında, akşam saatlerinde Ayvalık’a ulaşıyoruz ve bir başka  Meis Tur seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

   

  GEZMEK GEZDİRMESİNİ BİLENLERLE GÜZELDİR… 


  ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI : 5.799 TL
  TEK KİŞİLİK ODA : 7.099 TL
  0 - 6 YAŞ : 2.999 TL   /   7 - 11 YAŞ : 4.499 TL  

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • Ulaşım Bedeli
  • Rehberlik Hizmeti    
  • Programda Belirtilen Turlar  
  • Seyahat Sigortası
  • Meis Turizm Güvencesi

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Öğle Yemekleri  & İçecekler
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Otelde Yapılan Ekstra Harcamalar
  • Üçağız Tekne Turu 
  • Tahtalı Teleferik turu   
  • Side gondol ücreti                                                                                                                                                   

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  KULADOKYA TURU GÜNÜBİRLİK
  GÜNÜBİRLİK 13.06.2024
  KULADOKYA TURU GÜNÜBİRLİK
  1.249,00 TL Kişi Başı

  HER PERŞEMBE / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 06:00' da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran' da kahvaltı molası verip sonra yolumuza devam ediyoruz. Manisa – Salihli yol güzergâhı üzerinden Kula’ya hareket ediyoruz. Kula, Sandal, Divlit Volkan Krateri

  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  GÜNÜBİRLİK 13.06.2024
  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  749,00 TL Kişi Başı

  HER PAZARTESİ – PERŞEMBE – CUMARTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Dünya’ nın ilk güzellik yarışmasına ev sahipliği yapmış olan, Antik Dönemde de İda Dağı olarak adlandırılan Kazdağları’ na doğru hareket ediyoruz. Zeytinli Köyü’ ndeki molamızın ardından Beyoba Köyü üzerinden

  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  GÜNÜBİRLİK 15.06.2024
  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  899,00 TL Kişi Başı

  HER PERŞEMBE, CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Saat 11:00 civarı Behramkale’ ye varıyoruz. Behramkale Köyü, antik kent surları içinde yer alan ve sadece 150 haneli bir yerleşim yeridir.

  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  GÜNÜBİRLİK 15.06.2024
  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  999,00 TL Kişi Başı

  HER ÇARŞAMBA - CUMARTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00 de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molası sonrasında Çanakkale Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Buradan Eceabat' a geçiyoruz.

  ÇEŞME ALAÇATI TURU
  GÜNÜBİRLİK 15.06.2024
  ÇEŞME ALAÇATI TURU
  999,00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran’ da vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Alaçatı’ ya geliyoruz. Alaçatı, tarihî taş evleri ve yılın 360 günü rüzgar alması sebebiyle rüzgar sörfüne elverişli plajları ile ünlüdür. Son yıllarda taş evleri sayesinde çok fazla gelişmiştir.

  TİRE ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ GÜNÜBİRLİK
  GÜNÜBİRLİK 15.06.2024
  TİRE ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ GÜNÜBİRLİK
  999,00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00‘ da Ayvalık‘ tan hareket ediyoruz. Şakran’ daki molamızın ardından Türkiye’ nin en güzel ilk on kasabası arasında yer alan Tire’ ye gidiyoruz.

  URLA KARABURUN MORDOĞAN TURU
  GÜNÜBİRLİK 15.06.2024
  URLA KARABURUN MORDOĞAN TURU
  1.149,00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00 da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran' da vereceğimiz mola sonrasında temiz havası, zeytini, enginarı, lezzetli deniz ürünleriyle Ege’nin

  GÖLYAZI TİRİLYE MUDANYA CUMALIKIZIK
  GÜNÜBİRLİK 15.06.2024
  GÖLYAZI TİRİLYE MUDANYA CUMALIKIZIK
  999,00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ Sabah saat 06:00’ de Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Susurluk, Balıkesir yol güzergahı üzerinden eşsiz bir güzelliğe sahip olan Gölyazı’ ya geliyoruz. Buradaki gezimizin ardından Tirilye’ ye doğru yola çıkıyoruz.

  BAYRAMİÇ & AYAZMA TURU
  GÜNÜBİRLİK 15.06.2024
  BAYRAMİÇ & AYAZMA TURU
  849,00 TL Kişi Başı

  BAYRAMİÇ & AYAZMA TURU KİRAZ ZAMANI 29.05.2024 - 01.06.2024 - 05.06.2024 - 08.06.2024 Sabah saat 08.00’de Ayvalık'tan çıkarak yolculuğumuza başlıyoruz. Evciler yolu üzerinden ilk olarak doğayla iç içe saklı cennet Ayazma Şelaleler’ e gidiyoruz

  KUŞADASI EFES ŞİRİNCE MERYEMANA TURU
  GÜNÜBİRLİK 16.06.2024
  KUŞADASI EFES ŞİRİNCE MERYEMANA TURU
  1.149,00 TL Kişi Başı

  HER PAZAR - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00'da Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Şakran' da vereceğimiz kahvaltı molasının ardından yola devam ederek Şirince' ye geliyoruz. Yunanlı Yazar Dido SOTIROYO' nun "Benden selam söyle Anadolu' ya" adlı eserinde bahsettiği "bu yeryüzünde cennet diye bir şey varsa, bizim Kırkıca (Şirince) o cennetin bir parçası olsa gerekti" dediği Şirince' yi, otantik Yunan mimarisini içeren tarihi

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...