Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları
 • ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
 • ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
 • ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
 • ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
 • ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
 • KİŞİ BAŞI:
 • KONAKLAMA: 3 GÜN & 2 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ:
 • KONAKLAMA YERİ: Latanya Palm
 • BAŞLANGIÇ YERİ: ayvalık
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  ANTALYA OLİMPOS KEKOVA ÜÇAĞIZ KAŞ TURU Hakkında Genel Bilgiler

  ANTALYA - OLiMPOS - KEMER - KEKOVA - ÜÇAĞIZ - KAŞ TURU

  3 GÜN & 2 GECE

  Antalya, Side, Düden Şelalesi, Kaleiçi Tahtalı Teleferik Turu, Olimpos, Phaselis, Ulupınar, Kemer, Demre, Kekova Tekne Turu, Kaş

  09.Haziran.2022 / PERŞEMBE

  Akşam saat 23:00 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık ‘dan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir – Denizli yol güzergahı üzerinden, uygun molalarla ANTALYA’ ya varıyoruz. 


 • GEZİLECEK YERLER: Antalya, Side, Düden Şelalesi, Kaleiçi Tahtalı Teleferik Turu, Olimpos, Phaselis, Ulupınar, Kemer, Demre, Kekova Tekne Turu, Kaş
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: 10.Haziran.2022 / CUMA
  Turumuza ilk olarak  Side’  den başlıyoruz. Her köşesi tarihi dokusuyla bir güzelliğe bürünmüş, her yıl dünyanın dört bir yanından turist akınına uğramaktadır. Yerel dile göre Side “Nar” anlamına gelmektedir. “Nar” Anadolu’ nun bereket sembollerindendir. Side’ de antik kalıntılar, sıcak bir iklim, kum plajlar, şahane alışveriş merkezleri ve modern konaklama tesisleri şehrin çekiciliğini artırmaktadır. Burada Side Antik Kenti’ ni geziyoruz. Sonra ise Manavgat Şelalesi’ ne gitmek üzere yola çıkıyoruz. Manavgat Şelalesi, Manavgat ilçesinin 3 km. kuzeyinde bulunur ve adını bu ilçeden alan şelale, ırmak sularının 4-5 metrelik bir falezden düşmesiyle meydana gelir. Az bir yükseklikten dökülmesine rağmen geniş bir alan üzerinde akışı görülmeye değer bir manzara oluşturur. Ayrıca Manavgat Irmağı` nı besleyen kaynaklardan en büyüğü olan karstik Dumanlı kaynağı, sol kıyıdaki dik bir kayanın yüzünde bulunan küçük mağaralardan fışkırarak çıkar. Duman ve köpük halinde 15 metre kadar yükselir ve ırmağa karışır. Ardından, yarım saatlik yolculuk sonrası 1835 yıllık olan Aspendos Antik Kenti’ ne geliyoruz. Aspendos, Serik ilçesinin 8 kilometre doğusunda, Köprüçayı'nın dağlık bölgesinden düzlüğe ulaştığı yerde M.Ö. 10. yüzyılda Akalar tarafından kurulmuş ve antik devrin mamur zengin kentlerinden biridir. Buradaki tiyatro M.S. 2. yüzyılda Romalılar tarafından inşa edilmiştir. Kent biri büyük, biri küçük iki tepe üzerine kurulmuştur. Rehberimizin antik kent ile ilgili bilgi aldıktan sonra Düden Şelalesi’nin serinliği içerisinde mola veriyor ve Antalya merkezde, Kaleiçi mevkiine geçiyoruz. Burada, Yivli Minare, Saat Kulesi, Yat Limanı gezilerimizi keyifle gerçekleştirerek, şehri tanıma imkânı buluyoruz. Gezilerimizin ardından Antalya’da konaklama yapacağımız otelimiz Latanya Palm.   
  2. Gün: 21.Mayıs.2022 / CUMARTESİ
  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Tahtalı Teleferik Turu’na katılıyoruz. (ekstra) 2365 mt. Yüksekliğinde ki bölgenin en yüksek dağı olan Tahtalı dağına inşa edilmiş olup, Avrupa’nın en uzun niteliğini taşıyan Tahtalı Teleferik’ine biniyoruz. Çam ormanlarının arasından geçerek eşsiz doğa manzarası ile on dakikada zirveye varıyoruz. Deniz ile gökyüzünü birleştiren muhteşem manzarayı fotoğraflıyoruz.Buradan, Olimpos’a hareket ediyoruz. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olimpos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur Olimpos’ta, Kilise, Hamam, Agora, Korsan Lahiti gibi Antik Kent’e ait eserleri  görüyoruz .Olimpos’un eşşiz doğasını fotoğraflıyoruz. Öğle yemeği için, gürül gürül akan sularıyla meşhur, gölgelikler içinde alabalık veya sac kavurma yiyeceğimiz Ulupınar'a geliyoruz. Ulupınar da kısa doğa gezimizi de gerçekleştirerek, çam ormanları içerisinde eski ticaret ve korsan şehri olan, Phaselis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Antik tiyatro, Agora, Ticaret Limanı Kalıntıları gibi sayısız günümüze kadar ayakta kalabilmiş tarihi eserleri göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra, Kemer’e hareket ediyoruz. Türk turizminin en önemli tatil merkezlerinden olan Kemer’de vereceğimiz molada, marina ve ay ışığı parkında keyifli anlar geçiriyoruz. Otobüsümüze biniyoruz ve kıyı güzelliklerini ve doğa manzaralarını seyrederek, tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, isteyen konuklarımızla Antalya şehir merkezine çok yakın olan otelimizden, merkeze inip, yürüyüşler yapabilir ve gönüllerince eğlenebilirler. Konaklama otelimiz Latanya Palm 
        
  3. Gün: 11.Haziran.2022 / CUMARTESİ
  Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Demre’ye hareket ediyoruz. Bizans dönemi Aziz Nicholas Kilisesi ile ünlü bu bölgede, Bizans döneminde yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan ST. Nicholas Kilisesi’ni, (NOEL BABA) Kilisesi’ni geziyoruz. Turumuzun devamında, denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti Kekova’ya hareket ediyoruz. Üçağız’dan teknelere biniyoruz ve kristal kadar berrak sularda, Batık Şehir’i görüyor ve öğle yemeğimizi Tekne’de keyifle alıyoruz.  Yüzme molaları sonrasında, geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Güzel bir turun ardından, sırasıyla Kaputaj plajı, Patara sahili, Patara antik kenti  görerek sahil yolundan Kaş merkeze geliyoruz. Kaş’ taki turumuza başlıyoruz. Aşılması zor dağlarının eteğinde kurulmuş Kaş, arnavut kaldırımlı sokakları, dört mevsim pırıl pırıl güneşi, kristal berraklığındaki deniziyle tam bir cennet. Kaş’ın ortasında geçen, eski cumbalı konaklarla bezeli Uzun Çarşı, Kaş sokakları içerisinde en güzeli. Uzun Çarşı’ nın sonunda Çınar ağacının gölgesinde, kendilerine özgü mezar lahitlerinin en bilineni olan Aslanlı Lahit duruyor. 
  Diğer adıyla Kral Lahdi, ruhun ölümsüzlüğüne inanan ve bu yüzden ölümden korkmayan Likyalılardan kalma eserdir. Hafımızda güzel anılar biriktirdiğimiz turumuzdan sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız molalar sonrasında, akşam saatlerinde Ayvalık’a ulaşıyoruz ve bir başka  Meis Tur seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


   

  • 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • Ulaşım Bedeli
  • Rehberlik Hizmeti
  • Programda Belirtilen Turlar
  • Seyahat Sigortası
  • Meis Turizm Güvencesi

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Öğle Yemekleri  & İçecekler
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Otelde Yapılan Ekstra Harcamalar
  • Üçağız Tekne Turu
  • Tahtalı Teleferik turu
  • Side gondol ücreti

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  AYVALIK TEKNE TURU
  GÜNÜBİRLİK 28.06.2022
  AYVALIK TEKNE TURU
  180.00 TL Kişi Başı

  HER GÜN Ayvalık merkezde gemilerin önünde saat 10:30 civarı buluşuyoruz. Bilet işlemlerinden sonra saat 11:30‘ da Ayvalık' ın eşsiz koylarını görmek için hareket ediyoruz. 12 ada bölgesinde bulunan koyların tanıtımını yaptıktan sonra, rüzgarın durumuna göre kaptanımız İLYOSTA, AKVARYUM, MADEN, PINAR ve KARAADA Koyları arasından uğrayacağımız yerleri belirliyor. Gün boyu canlı müzik, animasyon, eğlence ile birlikte 1’ er saat yüzme molası veriyoruz.

  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  GÜNÜBİRLİK 30.06.2022
  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  299.00 TL Kişi Başı

  HER PERŞEMBE, CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Saat 11:00 civarı Behramkale’ ye varıyoruz. Behramkale Köyü, antik kent surları içinde yer alan ve sadece 150 haneli bir yerleşim yeridir.

  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  GÜNÜBİRLİK 30.06.2022
  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  249.00 TL Kişi Başı

  HER PAZARTESİ, PERŞEMBE, CUMARTESİ - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Dünya’ nın ilk güzellik yarışmasına ev sahipliği yapmış olan, Antik Dönemde de İda Dağı olarak adlandırılan Kazdağları’ na doğru hareket ediyoruz.

  BOZCAADA TURU GÜNÜBİRLİK
  GÜNÜBİRLİK 01.07.2022
  BOZCAADA TURU GÜNÜBİRLİK
  349.00 TL Kişi Başı

  HER SALI,CUMA, PAZAR GÜNÜBİRLİK Sabah 07:00’ de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Çanakkale karayolu üzerinden Geyikli Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Feribotun hareket saatine göre iskeledeki çay bahçelerinde veya feribotun kafeteryasında kahvaltınızı edebilirsiniz.

  ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU 1 gece
  2 GÜN 1 GECE 01.07.2022
  ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU 1 gece
  1249.00 TL Kişi Başı

  01.TEMMUZ.2022 / CUMA Akşam saat 23:30’da Ayvalık’ dan hareket ediyoruz. Balıkesir üzerinden yolumuza devam edip Susurluk’ da mola veriyoruz. Daha sonra sabah saatlerinde Bursa yol güzergahı üzerinden Sapanca Gölü’ nün kenarından geçiyoruz.

  ÇEŞME ALAÇATI TURU
  GÜNÜBİRLİK 02.07.2022
  ÇEŞME ALAÇATI TURU
  449.00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran’ da vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Alaçatı’ ya geliyoruz. Alaçatı, tarihî taş evleri ve yılın 360 günü rüzgar alması sebebiyle rüzgar sörfüne elverişli plajları ile ünlüdür. Son yıllarda taş evleri sayesinde çok fazla gelişmiştir.

  MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN
  3 GÜN & 2 GECE 02.07.2022
  MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN
  1649.00 TL Kişi Başı

  Akşam saat 23:45 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık’ tan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir - Muğla yol güzergahı üzerinden sabah saatlerinde Gökova Körfezinden geçerek, müsaitliğe göre eski Marmaris yolu üzerinde bulunan okaliptüs ağaçlarını da görebileceğiniz tesislerde kahvaltı için mola veriyoruz.

  URLA KARABURUN MORDOĞAN TURU
  GÜNÜBİRLİK 02.07.2022
  URLA KARABURUN MORDOĞAN TURU
  425.00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00 da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran' da vereceğimiz mola sonrasında temiz havası, zeytini, enginarı, lezzetli deniz ürünleriyle Ege’nin güzel ilçelerinden biri olan Urla’ ya varıyoruz.

  ESKİ FOÇA YENİ FOÇA KOZBEYLİ KÖYÜ TURU
  GÜNÜBİRLİK 02.07.2022
  ESKİ FOÇA YENİ FOÇA KOZBEYLİ KÖYÜ TURU
  325.00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ Sabah saat 09:00' da siz değerli misafirlerimizle birlikte sosyal mesafemizi koruyarak Ayvalık' tan yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra Şakran' da kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında rotamızı KOZBEYLİ KÖYÜ’ ne doğru çeviriyoruz.

  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  GÜNÜBİRLİK 02.07.2022
  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  375.00 TL Kişi Başı

  HER ÇARŞAMBA, CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00 de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molası sonrasında Çanakkale Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Buradan Eceabat' a geçiyoruz. Feribot yolculuğumuz yaklaşık 25 dakika sürüyor. Kilitbahir Kalesi' ni ve Namazgah Tabyası' nı karşıdan görerek ilk önce Mecidiye Tabyası' na ulaşıyoruz

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...