Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları
 • BATI KARADENİZ TURU 2 GECE
 • BATI KARADENİZ TURU 2 GECE
 • BATI KARADENİZ TURU 2 GECE
 • BATI KARADENİZ TURU 2 GECE
 • BATI KARADENİZ TURU 2 GECE
 • BATI KARADENİZ TURU 2 GECE
 • BATI KARADENİZ TURU 2 GECE
BATI KARADENİZ TURU 2 GECE
 • KİŞİ BAŞI:
 • KONAKLAMA: 3 GÜN – 2 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ:
 • KONAKLAMA YERİ: Armoni Park vb. Oteller
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  BATI KARADENİZ TURU 2 GECE Hakkında Genel Bilgiler

  BATI KARADENİZ TURU / 3 GÜN – 2 GECE
  SİNOP – KASTAMONU – SAFRANBOLU – AMASRA – GÖLCÜK – ABANT – SAPANCA


  ÇIKIŞ GÜNÜ : 29 ŞUBAT 2024 PERŞEMBE
  Akşam saat 21:00 da Ayvalık' dan hareket ediyoruz. Susurluk da vereceğimiz molanın ardından yola devam edip, Bolu üzerinden sabah saatlerinde Sinop’ a oluyoruz.


 • GEZİLECEK YERLER: SİNOP – KASTAMONU – SAFRANBOLU – AMASRA – GÖLCÜK – ABANT – SAPANCA
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: 01.MART.2024 / (SİNOP - KASTAMONU)

  Yolda vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından, İlk olarak Hamsilos Koyu’ nu gidiyoruz. Burası Hamsilos Tabiat Parkı olarak geçmektedir. Karadeniz’in oldukça düzgün olan kıyıları, Sinop Yarımadası gibi önemli burunların meydana getirdiği çıkıntılarla bozulmaktadır. Sinop Yarımadası, Türkiye'nin en kuzey ucunda bulunan İnceburun ile Sinop şehir merkezinin yer aldığı Boztepe (Ada) olmak üzere iki uzantıdan (yarımadadan) oluşmaktadır. Hamsilos Tabiat Parkı, İnceburun uzantısında yer almaktadır. Buradaki fotoğraf molamızın ardından Sinop Akliman’ ı panaromik olarak görüp, Sinop Tarihi Cezaevi ne geçiyoruz.
  Bir dönem "Anadolu'nun Alkatrazı” diye tanımlanan Tarihi Sinop Kapalı Cezaevi, 1999 yılında kapatılarak müzeye çevrilmiştir. Geçmişte antik döneme dayanan bu yapıda pek çok ünlü isim gün saymış ve Sinop Kalesi' nde konumlanan cezaevi, birçok şiirlere ve şarkılara konu olmuştur. Burada geçireceğimiz zamandan sonra merkezde alışveriş ve yemek için mola veriyoruz.
  Meşhur Sinop Cevizli Mantısı ve Nokulunu tadıyoruz. Ardından Sinop Kale Burçları’ nı karşıdan görüp Sinop’ tan ayrılıyoruz. Kastamonu’ ya hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz moladan sonra konaklamamızı yapacağımız Armoni Park vb. Otel’ e giriş yapıyoruz Akşam yemeği ve konaklama. https://armoniparkotel.com.tr/

   

  2. Gün: 02.MART.2024 / (SAFRANBOLU - AMASRA)

  Otelde aldığımız sabah kahvaltı sonrasında Nasrullah Camii, Şadırvanı ve Nasrullah Köprüsü’ nü görüyoruz. Nasrullah Camii, Kadı Nasrullah tarafından 1506 yılında inşa edilmiş dini yapıdır. Osmanlı İmparatorluğu' nun Kastamonu' da inşa ettiği ilk anıtsal eserlerden biridir ve Nasrullah Camii, Kastamonu' nun en önemli sembollerinden biridir. Nasrullah Köprüsü ise 16. Yüzyıl köprüsüdür. Köprü Kastamonu merkezde kenti ikiye ayıran Karaçomak çayı üzerindedir.
  Turumuza Türk kadınının Kurtuluş Savaşı' nda verdiği mücadelenin sembol isimlerinden biri olan Şerife Bacı anısına dikilen Şerife Bacı Anıtı ile devam ediyoruz. Panoramik Saat Kulesi ve Kastamonu Kalesi’ ni gördükten sonra Kastamonu Müzesi’ ni ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimiz sonrasında Kastamonu’ dan ayrılıyoruz.

  Kanyonlarıyla ünlü Safranbolu’ nun en güzel kanyonlarından biri olan Tokatlı Kanyonu‘ nun üzerine kurulmuş olan Cam Teras' a doğru gidiyoruz.
  Bu muhteşem doğal güzelliği havadan seyretmek isteyenlere için çok güzel bir mekan. Yerden yaklaşık 70 metre yükseğe kurulan terasın üzerinde gezerken kendinizi bir boşlukta gezermiş gibi hissediyorsunuz. Buradan Safranbolu' ya geçiyoruz.
  Safranbolu, Karabük ilinin turistik bir ilçesidir. Ev örneklerine, BeypazarıGöynük, Araklı, Odunpazarı gibi Türkiye' nin birçok yerinde rastlanan Klasik Osmanlı kent mimarisini yansıtan tarihî Safranbolu evleri bu özelliği sayesinde 17 Aralık 1994  yılında Dünya Miras Listesi' ne girmiştir. Safranbolu ismini ise bölgede yetişen ve nadir bir bitki olan safrandan alır. Burada sırasıyla Hıdırlık Tepesi, Cincihan, Eski Kaymakamlık Konağı, buram buram tarih kokan meşhur Safranbolu evleri  ve Safranbolu Lokum Evinde hem yörenin hem de Leziz Lokumunun tarihini anlatan slâyt gösterisini keyif ile seyrediyoruz.  Alışveriş sonrası Safranbolu’ dan ayrılıp Amasra’ ya gidiyoruz. Amasra Işık Altın vb. Otel e varış ve yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama. http://www.isikaltinotel.com/

   

  3. Gün: 3.MART.2024 / (GÖLCÜK - ABANT - SAPANCA)

  Oteldeki kahvaltı sonrası çıkışımızı yapıp, Amasra gezisine başlıyoruz. Denize doğru uzanmış bir burun, burnun iki yanında korunaklı birer liman görevi gören iki koy ve ana karaya bağlı ve bağımsız adaları ile eşsiz bir görsel güzelliğe de sahip olan Amasra hem 3000 yıllık tarihi, hem çekicilik ve balıkçılığa dayanan yerel sanatları, hem de kendini çevreleyen ormanlık alanları ile görülmeye değer yerlerden biridir.
  Çekicilik, bir ahşap oymacılığı sanatıdır. Zanaatkârların toplandığı Çekiciler Çarşısı Amasra' nın önemli merkezlerinden biridir. Yöreye özgü tahta kaşık, çatal, havan ve salata tabağı türü eşya satılmaktadır.
  Amasra gezisinin sonrasında Bolu’ güzergahına doğru yola çıkıyoruz. Öncelikli durak yerimiz her mevsim ayrı güzelliğe bürünen Aladağlar eteğindeki göllerden biri olan Gölcük olacaktır. Birbirinden güzel sonbahar doğa manzaralarını fotoğraflayıp serbest zaman verdikten sonra Abant Gölü’ ne doğru yola çıkıyoruz.
  Abant’ taki turumuza göl çevresinde yürüyüşle başlıyoruz. Abant Gölü, çam ve köknar ağaçlarının fazla olduğu bir Tabiat Parkı içinde, yaklaşık 1350 metre yükseklikte bulunan ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölüdür. Gölü dolaştıktan sonra köy pazarı kurulu ise alışveriş yapabilir, faytona binme şansını yakalayabilirsiniz. Hafızamızda güzel anılarla buradan ayrılıp doğanın huzur verici dinginliğine sahip, kıyısında çeşitli restoranların bulunduğu Sapanca Gölü’ ne gidiyoruz. Derbent turna, yayın, sazan ve alabalığın bol olduğu bir göldür. Burada Sapanca Gölünün güzelliklerini gözlemliyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yapabilir, fotoğraf çekebilirsiniz. Güzel dakikaların ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yine Bursa, Balıkesir yol güzergahı üzerinden gece saatlerinde Ayvalık’ a ulaşıyoruz.

   Başka bir Meis Turizm Organizasyonunda buluşmak dileğiyle...
                       

  ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI : 4.999 TL
  TEK KİŞİLİK ODA : 6.499 TL
  0 – 6,99 YAŞ : 2.749 TL   /  7 – 11,99 YAŞ : 3.999 TL

  NOT : Çocuk indirimleri 2 yetişkinin yanında kaldığı zaman geçerlidir.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • Ulaşım Bedeli
  • 3 gün Rehberlik Hizmeti
  • 2 gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • Abant Giriş Ücreti
  • Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Öğle Yemekleri ve İçecekler

   

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  KULADOKYA TURU GÜNÜBİRLİK
  GÜNÜBİRLİK 18.07.2024
  KULADOKYA TURU GÜNÜBİRLİK
  1.249,00 TL Kişi Başı

  HER PERŞEMBE / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 06:00' da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran' da kahvaltı molası verip sonra yolumuza devam ediyoruz. Manisa – Salihli yol güzergâhı üzerinden Kula’ya hareket ediyoruz. Kula, Sandal, Divlit Volkan Krateri

  MİDİLLİ ADASI GÜNÜBİRLİK PETRA MOLYVOS MANDAMADOS TURU
  GÜNÜBİRLİK 18.07.2024
  MİDİLLİ ADASI GÜNÜBİRLİK PETRA MOLYVOS MANDAMADOS TURU
  60,00 EUR Kişi Başı

  HER GÜN ÇIKIŞLI Saat 08:00 da Ayvalık gümrüğünde buluşuyoruz. Gümrük işlemlerimizin ardından saat 09:00 civarında Midilli’ ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık yolculuğumuzu Ege Denizinin kucağında geçiriyoruz.

  MİDİLLİ ADASI HER PERŞEMBE 2 GÜN 1 GECE
  2 GÜN 1 GECE 18.07.2024
  MİDİLLİ ADASI HER PERŞEMBE 2 GÜN 1 GECE
  129,00 EUR Kişi Başı

  HER PERŞEMBE Sabah saat 08:00’ da Ayvalık Gümrük’ te bulunan MEİS TURİZM ofisinde buluşup, gümrük işlemlerimizin ardından Ege Denizi’ nin maviliklerinde 50 dk sürecek deniz yolcuğumuza saat 09:00 itibariyle başlıyoruz. Yaklaşık olarak saat 10:30’ da Midilli Gümrük’ te oluyoruz.

  AYVALIK TEKNE TURU
  GÜNÜBİRLİK 18.07.2024
  AYVALIK TEKNE TURU
  600,00 TL Kişi Başı

  HER GÜN Ayvalık merkezde gemilerin önünde saat 10:30 civarı buluşuyoruz. Bilet işlemlerinden sonra saat 11:30‘ da Ayvalık' ın eşsiz koylarını görmek için hareket ediyoruz. 12 ada bölgesinde bulunan koyların tanıtımını yaptıktan sonra, rüzgârın durumuna göre kaptanımız AKVARYUM, İNCİRLİADA, PINAR veya KARAADA Koyları arasından uğrayacağımız yerleri belirliyor. Gün boyu canlı müzik, animasyon, eğlence ile birlikte 1’ er saat yüzme molası veriyoruz.

  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  GÜNÜBİRLİK 18.07.2024
  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  749,00 TL Kişi Başı

  HER PAZARTESİ – PERŞEMBE – CUMARTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Dünya’ nın ilk güzellik yarışmasına ev sahipliği yapmış olan, Antik Dönemde de İda Dağı olarak adlandırılan Kazdağları’ na doğru hareket ediyoruz. Zeytinli Köyü’ ndeki molamızın ardından Beyoba Köyü üzerinden

  KOS & KALIMNOS ADASI TURU
  3 GÜN - 2 GECE 18.07.2024
  KOS & KALIMNOS ADASI TURU
  249,00 EUR Kişi Başı

  Perşembe Gece saat 23.50’de Ayvalık dan hareket ediyoruz. Şakran’da ki molamızın ardından, İzmir, Aydın ve Muğla yol güzergahı üzerinden uygun bir yerde kahvaltı molamızı veriyoruz. Bodrum limanına ulaşıyoruz

  MİDİLLİ ADASI HER CUMA 3 GÜN 2 GECE
  3 GÜN 2 GECE 19.07.2024
  MİDİLLİ ADASI HER CUMA 3 GÜN 2 GECE
  199,00 EUR Kişi Başı

  HER CUMA ÇIKIŞLI (MERKEZ & GERA & AGIASOS ) Sabah saat 08:00’da Ayvalık Gümrük’ te bulunan MEİS TURİZM ofisinde buluşup, gümrük işlemlerimizin ardından Ege Denizi’nin maviliklerinde 1,5 saat sürecek deniz yolcuğumuza saat 09:00 itibariyle başlıyoruz. Yaklaşık olarak saat 10:30’da Midilli Gümrük’te oluyoruz. Valizleri otobüsün bagajına yerleştiriyoruz.

  LAVANTA TARLALARI ISPARTA TURU
  2 GÜN 1 GECE 19.07.2024
  LAVANTA TARLALARI ISPARTA TURU
  3.999,00 TL Kişi Başı

  19.TEMMUZ.2024 - CUMA Akşam saat 23:30' da siz değerli misafirlerimizi Ayvalık' tan alarak yola çıkıyoruz. Şakran’ da vereceğimiz gece molasından sonra yolumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde kahvaltı için uygun bir tesiste mola verdikten sonra Eğirdir' e ulaşıyoruz.

  HER SALI ve CUMA ÇIKIŞLI 3 GÜN 2 GECE 5 YILDIZLI MYTHİCAL COAST HOTEL
  3 GÜN - 2 GECE 19.07.2024
  HER SALI ve CUMA ÇIKIŞLI 3 GÜN 2 GECE 5 YILDIZLI MYTHİCAL COAST HOTEL
  249,00 EUR Kişi Başı

  HER SALI VE CUMA ÇIKIŞLI Sabah saat 08:00’ da Ayvalık Gümrük’ te bulunan MEİS TURİZM ofisinde buluşup, gümrük işlemlerimizin ardından Ege Denizi’nin maviliklerinde 1,5 saat sürecek deniz yolcuğumuza saat 09:00 itibariyle başlıyoruz.

  MİDİLLİ ADASI HER CUMARTESİ 2 GÜN 1 GECE
  2 GÜN 1 GECE 20.07.2024
  MİDİLLİ ADASI HER CUMARTESİ 2 GÜN 1 GECE
  139,00 EUR Kişi Başı

  HER CUMARTESİ ÇIKIŞLI (MERKEZ & GERA & AGIASOS) Sabah saat 08:00’ da Ayvalık gümrük’ te bulunan MEİS TURİZM ofisinde buluşup, gümrük işlemlerimizin ardından Ege Denizi’ nin maviliklerinde 1,5 saat sürecek deniz yolcuğumuza saat 09:00 itibariyle başlıyoruz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...