Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları -
 • KAŞ FETHİYE ÖLÜDENİZ YUVARLAKÇAY
 • KAŞ FETHİYE ÖLÜDENİZ YUVARLAKÇAY
 • KAŞ FETHİYE ÖLÜDENİZ YUVARLAKÇAY
 • KAŞ FETHİYE ÖLÜDENİZ YUVARLAKÇAY
 • KAŞ FETHİYE ÖLÜDENİZ YUVARLAKÇAY
 • KAŞ FETHİYE ÖLÜDENİZ YUVARLAKÇAY
 • KAŞ FETHİYE ÖLÜDENİZ YUVARLAKÇAY
KAŞ FETHİYE ÖLÜDENİZ YUVARLAKÇAY
 • KİŞİ BAŞI: 849.00 TL
 • KONAKLAMA: 3 GÜN & 2 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ: 28 Ekim
 • KONAKLAMA YERİ: 4* Ocean Blue High Class
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  KAŞ FETHİYE ÖLÜDENİZ YUVARLAKÇAY Hakkında Genel Bilgiler

  KAŞ - FETHİYE - ÖLÜDENİZ TURU
  3 GÜN & 2 GECE

  28.EKİM.2021 / PERŞEMBE
  Akşam saat 22:30 da Ayvalık tan hareket ediyoruz. Şakran' da vereceğimiz gece molası sonrası İzmir - Muğla yol güzergahı üzerinden sabah saatlerinde Saklıkent' e varıyoruz.

   


 • GEZİLECEK YERLER:
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: 29.EKİM.2021 / CUMA
  Yolumuz üzerinde Saklıkent’ te kahvaltımızı yapıyoruz. Kanyonun nasıl keşfedildiğine dair kabul gören rivayete göre; yörede hayvan otlatan bir çoban, kanyonun olduğu kısma kaçan hayvanını kovalaması neticesinde bu eşsiz doğal güzelliği keşfetmiştir. İlgili resmi mercilere haber verildiğinde kanyon kayıt ve koruma altına alınmış, bölge milli park ilan edilmiştir. Kanyonda gezinti ve fotoğraf molası sonrası veriyoruz.sonrasında sırasıyla Kaputaj plajı, Patara sahili, Patara antik kenti görerek sahil yolundan Kaş merkeze geliyoruz. Kaş’ taki turumuza başlıyoruz. Aşılması zor dağlarının eteğinde kurulmuş Kaş, arnavut kaldırımlı sokakları, dört mevsim pırıl pırıl güneşi, kristal berraklığındaki deniziyle tam bir cennet. Kaş’ın ortasında geçen, eski cumbalı konaklarla bezeli Uzun Çarşı, Kaş sokakları içerisinde en güzeli. Uzun Çarşı’ nın sonunda Çınar ağacının gölgesinde, kendilerine özgü mezar lahitlerinin en bilineni olan Aslanlı Lahit duruyor. Diğer adıyla Kral Lahdi, ruhun ölümsüzlüğüne inanan ve bu yüzden ölümden korkmayan Likyalılardan kalma eserdir. Burada zaman geçirdikten sonra Hisarönü' nde bulunan 2 gece konaklama yapacağımız 4* Ocean Blue High Class Otele doğru yol alıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizdedir.

  2. Gün: 30.EKİM.2021 / CUMARTESİ
  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından muhteşem manzaraya sahip, deniz, kum ve güneşin keyfini sürebileceğiniz Ölüdeniz’ e doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz hava durumu uygun olursa yüzebilir veya (ekstra) tekne turuna katılabilirler. Dileyen misafirlerimizde sunduğu doğal güzellikler ve muhteşem manzarası ile bizleri büyüleyen Ölüdeniz’ de yamaç paraşütlerini doyasıya izleyebilirler. Buradaki aktivitelerimiz sonrası otele dönüş akşam yemeği ve konaklama. NOT : Otelimiz Hisarönü merkezde olduğu için akşam yemeği sonrası Hisarönü merkeze yürüyerek gidebilir, bu güzel beldenin gecesinin de keyfini çıkartabilirsiniz.

  3. Gün: 31.EKİM.2021 / PAZAR
  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında çıkışımızı yapıp Dalyan’ a doğru yola çıkıyoruz. Dalyan yeşilin ve mavinin bir arada olduğu bize huzur veren bir yerdir. Burada (ekstra) tekne turuna katılıyoruz. Tekne turunda en dikkat çekici manzara, tepelerdeki Kaya Mezarlarıdır. Doğal kayalara oyularak şekillendirilen bu dev mezarlar çok heybetli ve etkileyicidir. Tur bitiminde öğle yemeği için İztuzu' na gidiyoruz. Dünyada doğallığını koruyan ikinci plaj olma ödülüne de sahip İztuzu, tam bir doğa harikası. Deniz kaplumbağaları Caretta Carettaların dünyada yaşayabildiği son noktalardan biri iztuzu kumsalıdır.Dünyada soyu tükenmekte olan canlılar listesinde yer alan bu sevimli deniz kaplumbağaları, yumurtalarını bırakmak için Dalyan' daki İztuzu plajına geliyorlar... Nisan ayında Dalyan' a iztuzu plajına gelmeye başlayan Caretta' ların burada ki en önemli besin kaynağı mavi yengeçlerdir. Bir tarafı tatlı su diğer tarafı Akdeniz olan bu kumsalın bir benzerinin olmadığı söylenir. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Muğla' nın gizli ceneti Yuvarlak Çay' a gidiyoruz. Sandras Dağlarının kar sularının getirdiği serinliği ile doğanın tüm güzelliklerini sunduğu vadide tertemiz havası ile adeta büyüleniyoruz. Çayın üzerindeki salıncakta sallanarak hoş vakit geçirdiğimiz doğa harikası bu yere veda ederek yolumuz üzerinde bulunan Akyaka' ya geliyoruz. Akyaka' daki gezimizde güzel dakikalar geçiriyoruz. Dönüş vakti geldiğinde yola çıkıyoruz. Sakartepe’yi çıktıktan sonra son durağımız Ula göletidir. Harika çam ormanlarıyla ve muhteşem maki örtüsü içerisinde doğa harikası olan bu yerde, pırıl pırıl güneş, yeşilin uyumu içerisinde gezimizi gerçekleştirip güzel fotoğraflarla buradan ayrılıyoruz. Aydın-Söke yol güzergahı üzerinden dönüş yapıyoruz. Başka bir Meis Turizm Organizasyonunda buluşmak üzere…

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • * Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • * Çevre Gezileri  /  Rehberlik Hizmeti
  • * Lüks Otobüslerle Ulaşım
  • * Seyahat Sigortası
  • * MEİS Turizm Güvencesi
  • * Dostluk ve Güleryüz

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • * Öğle Yemekleri
  • * Müze – Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • * Dalyan Tekne Turu
  • * Ölüdeniz Tekne Turu
  • * Özel Harcamalar
  • * Tüm yemeklerde alınan içecekler

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  28.10.2021849,00 TL1.049,00 TL 849,00 TL0 - 5 Yaş 399,00 TL
  6 - 11 Yaş 599,00 TL
  0 - 5 Yaş 399,00 TL
  6 - 11 Yaş 599,00 TL
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  NOT : Araçlarımızda sosyal mesafe kuralı uygulanmaktadır. 
  Maske takmak zorunludur. Rehberimiz uygun gördüğünde programda değişiklik yapabilmektedir.

  COVİD-19 İLE İLGİLİ EK BİLGİLER

  Turlarımızda; 
  • Kayıt esnasında misafirlerimizden HE5 kodu istenilecek olup, risk taşımayan 
  misafirlerimizin tura kayıtları yapılacaktır.

  • Araçlarımızda doluluk oranı %50 kapasitede de olacaktır.

  • Tüm araçlarımız tur öncesinde dezenfekte edilecek olup, tur görevlilerimiz maskeyle 
  hizmet verecektir. 

  • Misafirlerimizin araçlara kabulünden önce kızılötesi cihazlar ile ateş ölçümü 
  yapılacak olup, kişiye özel hijyen paketi dağıtılacaktır.

  Paket içeriği; 
  • 1 adet maske , 50 mg. dezenfektan veya kolonyadan oluşmaktadır. 

  • Maskesiz misafirlerimiz araçlara kabul edilmeyecek olup, sosyal mesafeye uyulması
  konusunda tur görevlilerimiz tarafından gerekli uyarılar yapılacaktır. 

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  BALIKLIOVA-ILDIR-ALAÇATI- GERMİYAN KÖYÜ TURU
  GÜNÜBİRLİK TUR 01.10.2021
  BALIKLIOVA-ILDIR-ALAÇATI- GERMİYAN KÖYÜ TURU
  160,00 TL Kişi Başı

  HER CUMA / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran’ da vereceğimiz kahvaltı molasının ardından küçük balıkçı kasabası olan Balıklıova’ da turumuza başlıyoruz.Balıklıova’nın un kurabiyesi ve damat helvası oldukça meşhurdur.

  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  GÜNÜBİRLİK 26.09.2021
  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  125,00 TL Kişi Başı

  HER SALI / CUMA / PAZAR - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Dünya’ nın ilk güzellik yarışmasına ev sahipliği yapmış olan, Antik Dönemde de İda Dağı olarak adlandırılan Kazdağları’ na doğru hareket ediyoruz.

  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  GÜNÜBİRLİK 25.09.2021
  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  175,00 TL Kişi Başı

  HER ÇARŞAMBA /CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00 de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molası sonrasında Çanakkale Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Buradan Eceabat' a geçiyoruz. Feribot yolculuğumuz yaklaşık 25 dakika sürüyor. Kilitbahir Kalesi' ni ve Namazgah Tabyası' nı karşıdan görerek ilk önce Mecidiye Tabyası' na ulaşıyoruz

  BOZCAADA TURU GÜNÜBİRLİK
  GÜNÜBİRLİK 25.09.2021
  BOZCAADA TURU GÜNÜBİRLİK
  175,00 TL Kişi Başı

  HER PAZARTESİ / PERŞEMBE / CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah 07:00’ de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Çanakkale karayolu üzerinden Geyikli Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Feribotun hareket saatine göre iskeledeki çay bahçelerinde veya feribotun kafeteryasında kahvaltınızı edebilirsiniz.

  ÇEŞME ALAÇATI TURU
  GÜNÜBİRLİK 25.09.2021
  ÇEŞME ALAÇATI TURU
  175,00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran’ da vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Alaçatı’ ya geliyoruz. Alaçatı, tarihî taş evleri ve yılın 360 günü rüzgar alması sebebiyle rüzgar sörfüne elverişli plajları ile ünlüdür. Son yıllarda taş evleri sayesinde çok fazla gelişmiştir.

  TİRE ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ TURU
  GÜNÜBİRLİK 25.09.2021
  TİRE ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ TURU
  175,00 TL Kişi Başı

  HER CUMERTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00‘ da Ayvalık‘ tan hareket ediyoruz. Şakran’ daki molamızın ardından Türkiye’ nin en güzel ilk on kasabası arasında yer alan Tire’ ye gidiyoruz.

  URLA SIĞACIK NAZARKÖY TURU
  GÜNÜBİRLİK 25.09.2021
  URLA SIĞACIK NAZARKÖY TURU
  149,00 TL Kişi Başı

  HER PAZAR - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran’ daki molanın ardından sahip olduğu tertemiz denizi, güzel kumsalları, çok eski dönemlere götüren tarihi kalıntılarıyla, bir anından bile sıkılmayacağımız, İzmir’ in büyülü ilçesi Urla’ ya varıyoruz.

  GÖLYAZI TİRİLYE MUDANYA CUMALIKIZIK
  GÜNÜBİRLİK 25.09.2021
  GÖLYAZI TİRİLYE MUDANYA CUMALIKIZIK
  175,00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 06:00’ de Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Susurluk, Balıkesir yol güzergahı üzerinden eşsiz bir güzelliğe sahip olan Gölyazı’ ya geliyoruz. Buradaki gezimizin ardından Tirilye’ ye doğru yola çıkıyoruz

  GÖKÇEADA TURLARI 2021
  2 GÜN & 1 GECE 25.09.2021
  GÖKÇEADA TURLARI 2021
  575,00 TL Kişi Başı

  Sabah saat 05:30’ da Ayvalık dan hareket ediyoruz. Çanakkale yol güzergahı üzerinden Eceabat’ a feribotla geçişimizi yapıp sonra Kabatepe' den de saat 09:00 feribotuyla Gökçeada’ ya geçiyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik deniz yolculuğumuz sonrasında GÖKÇEADA' ya varıyoruz.

  BODRUM TURU
  2 GÜN & 1 GECE 25.09.2021
  BODRUM TURU
  599,00 TL Kişi Başı

  25.09.2021 / CUMARTESİ Sabah saat 05:00 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık dan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir yol güzergahı üzerinden Bodrum’ a varıyoruz. Pek çok şiire, sözlere ve şarkılara konu olmuş maviler ülkesi Bodrum karşımızda…

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...