Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları
 • MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN-YUVARLAKÇAY-AKYAKA TURU
 • MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN-YUVARLAKÇAY-AKYAKA TURU
 • MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN-YUVARLAKÇAY-AKYAKA TURU
 • MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN-YUVARLAKÇAY-AKYAKA TURU
 • MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN-YUVARLAKÇAY-AKYAKA TURU
MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN-YUVARLAKÇAY-AKYAKA TURU
 • KİŞİ BAŞI: 1499.00 TL
 • KONAKLAMA: 3 GÜN & 2 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ: 02 Haziran
 • KONAKLAMA YERİ: Mete Otel
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN-YUVARLAKÇAY-AKYAKA TURU Hakkında Genel Bilgiler

  MARMARİS - SELİMİYE - BOZBURUN - YUVARLAKÇAY - AKYAKA TURU


  3 GÜN & 2 GECE


  ÇIKIŞ GÜNÜ : 02 HAZİRAN 2022 - Perşembe
  Akşam saat 23:45 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık’ tan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir - Muğla yol güzergahı üzerinden sabah saatlerinde Marmaris’e varıyoruz. Eski Marmaris yolu üzerindeki dizilere konu olmuş okaliptüs ağaçlarının altında sabah kahvaltımızı yapıyoruz.


 • GEZİLECEK YERLER:
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: 03 HAZİRAN 2022 - Cuma

  Marmaris’ten çıktıktan sonra yolumuz güzergahında Kızkumu’ nu görüp öyküsünü rehberimizden dinliyoruz. Kızkumu’ nun ardından, Selimiye‘ ye gidiyoruz. (antik çağda Hydas, sonra Losta daha sonra güneşin batışıyla ilgili olarak Kızılköy ismini almış) Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Selimiye sahilinde yürüyüş yapıyoruz, buranın dokusunu hissedip ünlü Losta tatlısını (keçi peynirli) tadabilirsiniz. Keyifli saatlerin ardından Bozburun’ a geçiyoruz denize sıfır otelimize yerleşiyoruz. Otelin önündeki deniz keyfimizi yapıyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizin denize uzanan iskelesi üzerinde alıyoruz. Arzu eden misafirlerimizle yemekten sonra sahil boyunca yürüyüp Bozburun‘ un dokusunu daha yakından tanıyıp keyfini yaşıyoruz. Konaklama Mete Otel

  2. Gün: 04 HAZİRAN 2022 - Cumartesi

  Sabah kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra isteyen misafirlerimiz bu gününü otelimizde dinlenerek veya otelimizin önünden denize girerek değerlendirilebilir. İsteyen misafirlerimiz Akdeniz ve Ege’nin kristal berraklığındaki koyları göreceğimiz tekne turuna katılabilir. Tekne turunda sırasıyla Ada boğazı, Serçe Limanı, Bozukkale, Üç Taş, Akvaryum, Dirsek bükü gibi eşsiz koyları keşfetme şansı bulacağız.(ekstra). Akşam yemeği otelimizde Konaklama Mete Otel.

  3. Gün: 05 HAZİRAN 2022 Pazar
  Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Muğla'nın gizli cenneti Yuvarlak Çay'a gidiyoruz. Sandras Dağlarının kar sularının getirdiği serinliği ile doğanın tüm güzelliklerini sunduğu vadide tertemiz havası ile adeta büyüleniyoruz. Çayın üzerindeki salıncakta sallanarak hoş vakit geçirdiğimiz doğa harikası bu yere veda ederek yolumuz üzerindeki yeşil ile mavinin birleştiği Gökova körfezine uğruyoruz dileyen misafirlerimiz Akyaka' da Azmak çayında tekne turuna katılabilirler. Flora ve faunasıyla, soğuk  ve berrak sularıyla sizleri kendisine hayran bırakacak Azmak çayı gezimiz sonrası, Akyaka sahilinde serbest zaman veriyoruz. Diğer durağımız Ula göletidir. Harika çam ormanlarıyla ve muhteşem maki örtüsü içerisinde doğa harikası olan bu yerde, pırıl pırıl güneş, yeşilin uyumu içerisinde gezimizi gerçekleştirip çektiğimiz güzel fotoğraflarla buradan ayrılıp Ayvalık'a doğru dönüş yoluna geçiyoruz.
  Başka bir Meis Turizm Organizasyonunda buluşmak üzere…
                
  GEZMEK GEZDİRMESİNİ BİLENLERLE GÜZELDİR...

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • Çevre Gezileri
  • Lüks Otobüslerle Ulaşım
  • Seyahat Sigortası
  • MEİS Turizm Güvencesi
  • 1 Gün rehberlik hizmeti

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Öğle Yemekleri - İçecekler
  • Müze – Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Azmak tekne turu Ücreti
  • Bozburun tekne turu Ücreti
  • Özel Harcamalar

   

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  02.06.20221.499,00 TL1.799,00 TL 1.499,00 TL0 - 5 Yaş 749,00 TL
  6 - 11 Yaş 999,00 TL
  0 - 5 Yaş 749,00 TL
  6 - 11 Yaş 999,00 TL
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  TİRE ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ TURU
  GÜNÜBİRLİK 28.05.2022
  TİRE ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ TURU
  325.00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00‘ da Ayvalık‘ tan hareket ediyoruz. Şakran’ daki molamızın ardından Türkiye’ nin en güzel ilk on kasabası arasında yer alan Tire’ ye gidiyoruz.

  ESKİ FOÇA YENİ FOÇA KOZBEYLİ KÖYÜ TURU
  GÜNÜBİRLİK 28.05.2022
  ESKİ FOÇA YENİ FOÇA KOZBEYLİ KÖYÜ TURU
  249.00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ Sabah saat 09:00' da siz değerli misafirlerimizle birlikte sosyal mesafemizi koruyarak Ayvalık' tan yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra Şakran' da kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında rotamızı KOZBEYLİ KÖYÜ’ ne doğru çeviriyoruz.

  GÖKÇEADA TURLARI 2022
  2 GÜN & 1 GECE 28.05.2022
  GÖKÇEADA TURLARI 2022
  799.00 TL Kişi Başı

  Sabah saat 07:00’ da Ayvalık' dan hareket ediyoruz. Çanakkale yol güzergahı üzerinden Eceabat’ a feribotla geçişimizi yapıp sonra Kabatepe' den de saat 13:00 feribotuyla Gökçeada’ ya geçiyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik deniz yolculuğumuz sonrasında GÖKÇEADA' ya varıyoruz.

  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  GÜNÜBİRLİK 28.05.2022
  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  299.00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00 de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molası sonrasında Çanakkale Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Buradan Eceabat' a geçiyoruz. Feribot yolculuğumuz yaklaşık 25 dakika sürüyor. Kilitbahir Kalesi' ni ve Namazgah Tabyası' nı karşıdan görerek ilk önce Mecidiye Tabyası' na ulaşıyoruz

  ÇEŞME ALAÇATI TURU
  GÜNÜBİRLİK 28.05.2022
  ÇEŞME ALAÇATI TURU
  299.00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran’ da vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Alaçatı’ ya geliyoruz. Alaçatı, tarihî taş evleri ve yılın 360 günü rüzgar alması sebebiyle rüzgar sörfüne elverişli plajları ile ünlüdür. Son yıllarda taş evleri sayesinde çok fazla gelişmiştir.

  URLA KARABURUN MORDOĞAN TURU
  GÜNÜBİRLİK 28.05.2022
  URLA KARABURUN MORDOĞAN TURU
  299.00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00 da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran' da vereceğimiz mola sonrasında temiz havası, zeytini, enginarı, lezzetli deniz ürünleriyle Ege’nin güzel ilçelerinden biri olan Urla’ ya varıyoruz.

  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  GÜNÜBİRLİK 28.05.2022
  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  225.00 TL Kişi Başı

  HER CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Saat 11:00 civarı Behramkale’ ye varıyoruz. Behramkale Köyü, antik kent surları içinde yer alan ve sadece 150 haneli bir yerleşim yeridir.

  KUŞADASI EFES ŞİRİNCE MERYEMANA TURU
  GÜNÜBİRLİK 29.05.2022
  KUŞADASI EFES ŞİRİNCE MERYEMANA TURU
  299.00 TL Kişi Başı

  HER PAZAR - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00'da Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Şakran' da vereceğimiz kahvaltı molasının ardından yola devam ederek Şirince' ye geliyoruz. Yunanlı Yazar Dido SOTIROYO'nun "Benden selam söyle Anadolu' ya" adlı eserinde bahsettiği "bu yeryüzünde cennet diye bir şey varsa, bizim Kırkıca (Şirince) o cennetin bir parçası olsa gerekti" dediği Şirince' yi, otantik Yunan mimarisini içeren tarihi evlerini ve güzelliklerini doyasıya geziyoruz.

  URLA SIĞACIK NAZARKÖY TURU
  GÜNÜBİRLİK 29.05.2022
  URLA SIĞACIK NAZARKÖY TURU
  275.00 TL Kişi Başı

  HER PAZAR - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran’ daki molanın ardından sahip olduğu tertemiz denizi, güzel kumsalları, çok eski dönemlere götüren tarihi kalıntılarıyla, bir anından bile sıkılmayacağımız, İzmir’ in büyülü ilçesi Urla’ ya varıyoruz

  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  GÜNÜBİRLİK 29.05.2022
  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  199.00 TL Kişi Başı

  HER PAZAR - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Dünya’ nın ilk güzellik yarışmasına ev sahipliği yapmış olan, Antik Dönemde de İda Dağı olarak adlandırılan Kazdağları’ na doğru hareket ediyoruz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...