Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları -
ARAPAPIŞTI KANYONU
 • KİŞİ BAŞI:
 • KONAKLAMA: GÜNÜBİRLİK
 • HAREKET TARİHLERİ:
 • KONAKLAMA YERİ:
 • BAŞLANGIÇ YERİ: MEİS TURİZM / ACENTA ÖNÜ
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  ARAPAPIŞTI KANYONU Hakkında Genel Bilgiler

  ARAPAPIŞTI KANYONU
  GÜNÜBİRLİK
   
   TUR TARİHLERİMİZ 
  1.TUR: 22 ŞUBAT CUMARTESİ
  2.TUR: 07 MART CUMARTESİ
  3.TUR: 21 MART CUMARTESİ
  4.TUR: 04 NİSAN CUMARTESİ

 • GEZİLECEK YERLER: ŞAKRAN ,YENİPAZAR ,BOZDOĞAN ,AKÇAY-KEMER-KARACASU ,
 • TUR PROGRAMI ⤵  SABAH SAAT 06:00’DA SİZ DEĞERLİ YOLCULARIMIZI ALARAK, AYVALIK’ TAN HAREKET EDİYORUZ. İZMİR YOLU ÜZERİNDE BULUNAN ŞAKRAN' DA KAHVALTI MOLASI VERİYORUZ. İZMİR- AYDIN YOL GÜZERGAHI ÜZERİNDEN YENİPAZAR’A UĞRUYORUZ. YÖRÜKEFE MÜZESİNİ GEZİYORUZ. KÖYLÜLERİN SERGİLEDİĞİ DOĞAL ÜRÜNLERDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN SERBEST ZAMAN VERİYORUZ. ARDINDAN BOZDOĞAN’A GEÇİYORUZ. TEKNE TURUNDAN EVVEL ÖĞLE YEMEĞİNİ KEMER BARAJI’NIN KIYISINDAKİ BOZDOĞAN BELEDİYESİNE AİT RESTORANDA ALIYORUZ. ÖĞLE YEMEĞİNDEN SONRA ARAPAPIŞTI KANYONU’NA DOĞRU YOL ALIYORUZ. KANYON, AKÇAY-KEMER-KARACASU BÖLGESİNDE YER ALMAKTADIR. BU KANYON BİNLERCE YIL İÇERİSİNDE AKÇAY-DENİZLİ-MUĞLA VE AYDIN SINIRLARININ KESİŞTİĞİ YERDE OLUŞMUŞTUR. 6 KM UZUNLUĞUNDA OLAN KANYONUN YÜKSEKLİĞİ 380 METREDİR. BARINDIRDIĞI DOĞAL VE TARİHİ GÜZELLİĞİ, BİN BİR ÇEŞİT ÇİÇEĞİ VE CANLI TÜRLERİ İLE ADETA SAKLI BİR CENNETİ ANDIRIR.TARİH VE DOĞANIN İÇ İÇE GİRDİĞİ BU BÖLGEDE, MUHTEŞEM MANZARALAR EŞLİĞİNDE,TEKNE TURUNA KATILIYORUZ.BÜYÜLEYİCİ GÜZELLİKTE VE COK ÖZEL BİR RENKTE OLAN KANYON GEZİSİ ESNASINDA, BURANIN TARİHİ HAKKINDA REHBERİMİZİN BİLGİLENDİRMELERİNİ DİNLİYORUZ.KANYON GEZİMİZİ YAPTIKTAN SONRA, GERİ DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ.GECE GEÇ SAATLERDE AYVALIK’A VARIYORUZ VE SİZ DEĞERLİ KONUKLARIMIZLA BİR BAŞKA MEİS TURGEZİSİNDE BULUŞMAK ÜZERE VEDALAŞIYORUZ.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • REHBERLİK HİZMETİ 
  • ULAŞIM BEDELİ 
  • DOSTLUK GÜLERYÜZ 
  • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR 

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • TEKNE TURU YETİŞKİN 35TL (MARTTAN İTİBAREN 40TL)
  •  ÖĞLE YEMEĞİ  
  • SABAH KAHVALTISI    
  • MÜZE VE ÖREN YERLERİ  

   

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları

  Ek Bilgiler

  TAVSİYELER
  Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı, havlu, terlik, mayo, şort yanınıza almayı unutmayınız.

  ÖNEMLİ BİLGİLER
  Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda Meis Turizm misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden Meis Turizm sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

   Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Meis Turizm kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

  Bölgelerde verilen serbest zamanlar, müze ve ören yerlerinde verilecek serbest zamanlar her turda farklılık göstermektedir. Tur rehberimiz tarafından düzenli olarak misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi gezi noktalarına göre programı belirleyip, uygun saate depar verecektir. Tura katılan her misafir tur rehberinin bildireceği saate uymayı Kabul ve taaahüt etmiş sayılır. Otelllerden çıkış saatleri de tur rehberinin belirleyeceği program dahilindedir.  Otellerde standart uygulanan Giriş - Çıkış saatleri Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Rehberiniz tarafından bir gün öncesinden saati bildirilecektir.

   Kültür turlarımızın tamamında Erken Rezervasyon dahil  olmak üzere KADEMELİ FİYAT uygulaması bulunmaktadır.  Aynı tarihteki Paket Turun içindeki rezervasyon sayısı arttıkça fiyatları da kademeli olarak yükselecektir.  Ödeme alınmadan fiyat sabitleme yapılamaz. 
  Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri Meis Turizm  ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 28/02/2019 tarihinde hazırlanmıştır.
  TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ TURU
  GÜNÜBİRLİK TUR 23.01.2021
  GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ TURU
  175,00 TL Kişi Başı

  Sabah saat 06:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Balıkesir – Susurluk da vereceğimiz molanın ardından yolumuza devam ederek ULUDAĞ’ a doğru yol alıyoruz.

  TİRE ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ TURU
  GÜNÜBİRLİK 26.01.2021
  TİRE ÖDEMİŞ BİRGİ BOZDAĞ TURU
  175,00 TL Kişi Başı

  16.01.2021 - CUMARTESİ / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00‘ da Ayvalık‘ tan hareket ediyoruz. Şakran’ daki molamızın ardından Türkiye’ nin en güzel ilk on kasabası arasında yer alan Tire’ ye gidiyoruz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...