Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
 • KİŞİ BAŞI: 975,00 EUR
 • KONAKLAMA: 10 GÜN 9 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ: 30 Nisan
 • KONAKLAMA YERİ: Otellerde 6 Gece OK Konaklama
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU Hakkında Genel Bilgiler

  İtalya'nın sıcak şehri Napoli

     BAŞTANBAŞA     İTALYA   &   GÜNEY   FRANSA TURU   
   


  (9 Gece/10 Gün)   *İTALYA: Pompei, Napoli, Roma, Vatikan, Pisa, Floransa, Siena, Milano, Venedik, Como Gölü, Portofino, Ancona,
  * FRANSA: Nice , Cannes, Monaco.
  *YUNANİSTAN: Selanik, Yanya, Kavala, İgoumenitsa


  30 Nisan 2024 – Salı Saat:20.00
  Ayvalık – İpsala
  Ayvalık, Gömeç, Ören, Burhaniye, Edremit, Akçay, Güre, Altınoluk, Küçükkuyu, Ezine, Çanakkale , Keşan yol güzergahı üzerinden turumuza katılabilirsiniz.


 • GEZİLECEK YERLER: İTALYA: Pompei, Napoli, Roma, Vatikan, Pisa, Floransa, Siena, Milano, Venedik, Como Gölü, Portofino, Ancona / FRANSA: Nice , Cannes, Monaco. / YUNANİSTAN: Selanik, Yanya, Kavala, İgoumenitsa
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: Ayvalık – İpsala

  GÜZERGÂH: Ayvalık, Gömeç, Ören, Burhaniye, Edremit, Akçay, Güre, Altınoluk, Küçükkuyu, Ezine, Çanakkale , Keşan yol güzergahı üzerinden turumuza katılabilirsiniz.

  2. Gün: 01.05. 2024 / Selanik-Igoumenitsa

  Selanik şehir turumuz esnasında Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan' ın en büyük Katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli görülecek yerler arasındadır. Turumuzun en sonunda Ulu Önder Atatürk' ün Selanik’teki doğduğu Evini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrasında  Igoumenitsa Limanı’ na hareket ediyoruz. Igoumenitsa’ya varışımızın ardından akşam yemeği için deniz kenarında serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından rehberimizin belirttiği saatte buluşuyoruz ve Liman’a hareket ediyoruz. Yapılacak gümrük işlemlerini takiben, grubumuz için ayırtılmış olan yerlerimizi  alıyoruz. Gecemiz feribot yolculuğu ile geçecektir. ( Yaklaşık 10 saat ). 1 Gece Konaklama Feribot/Pulman Koltuk Not: Yunanistan-İtalya gece Feribot seyahatinde yolcularımıza tahsis edilen koltuk türü Uçak Tipi Pullman' dır. Feribot yolculuğunu özel kamarada geçirmek isteyen misafirlerimiz için; 1, 2, 3 veya 4 yataklı kamara tahsis etme imkânı  ve müsaitlik durumuna satın alınabilir. (Ekstra).

  3. Gün: 02.05.2024 Bari- Pompei-Roma

  Gece boyu Adriyatik Denizi’ nde yapacağımız yolculuk sonunda Sabah saatlerinde İtalya’ nın Liman Kenti: Bari ‘ ye varışımızı takiben, otobüsümüz ile yol güzergâhımızdaki POMPEİ Antik Kenti gezimizi gerçekleştireceğiz. UNESCO Dünya Mirası listesindeki POMPEİ, Vezüv Yanardağ’ ının eteklerinde kurulmuş olan ve dünyanın günümüze dek eski halini en iyi yansıtacak biçimde korunmuş olan sayılı antik kentlerinden biridir. Pompei’ de; M.s 79 tarihinde yanardağ patlaması sonucu kalıntı haline gelmiş ve 1599 yılında tesadüfen bulunan ve yapılan kazılarla büyük kısmı ortaya çıkarılan, dükkânlar, köylülerin yaşamış oldukları evler, anfi tiyatro, şehir meydanı görülecektir. Ardından Napoli üzerinden İtalya’nın başkenti Roma’ ya hareket ediyoruz.  (Konaklama Roma/İtalya)

  4. Gün: 03.05.2024 Roma-Vatikan

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Roma Şehir Tanıtım Turunu gerçekleştiriyoruz. İlk durağımız KOLEZYUM… Gladyatörlerin dövüş arenası ve daha birçok hikâye... Sonrası dileklerimiz için Trevi Çeşmesi nam-ı diğer Aşk Çeşmesi... İspanyol Meydanı ve İspanyol Merdivenleri, ünlü marka mağazalarkafelerII. Ramses Dikilitaşı… Serbest zaman sonrası Popolo Meydanı’ na hareket ediyoruz. Dünyanın en küçük II. Devleti VATİKAN… Hıristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen VatikanSan Pietro Katedrali ve ünlü mimar Bernini' nin dizayn ettiği Venedik Meydanı’ nı görüyoruz. Katoliklerin Ruhani Merkezi, uzun kuyruklardan fırsat bulursak Aziz Petrus Bazilikası’ nı ziyaret edeceğiz. Ziyaretimiz sonrasında 4 Nehir Çeşmesi, Navona Meydanı, Panteon’ u ziyaret ediyoruz. Serbest zaman akşam yemeği sonrası otelimize dönüyoruz. Geceleme otelinizde... (Konaklama Roma/İtalya)

  5. Gün: 04.05.2024 Roma-Siena-Floransa-Montecatini

  Sabah kahvaltısının ardından  grubumuzu bekleyen özel otobüsümüz ile Floransa’ ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde TOSCANA bölgesinin önemli tarihi şehri olan UNESCO Mirası: SİENA Turu muzu yapıyoruz. Etrüxlerden kalma tarihi ortaçağ sokaklarını gezerken günümüzden geçmişe bir zaman yolculuğu yapacağız. Siena Meydanı’ nı, Duomodi Siena KatedraliMancia KulesiCampo Meydanı ve Gotik Roman mimarisinden örnekler göreceklerimiz arasında... Sonrası İtalya Rönesans’ ının doğduğu, ünlü ressam ve heykeltıraşların yetiştiği, Toscana’ nın başkenti FLORANSA şehrine varışın ardından, Floransa şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda, Arno NehriPonte Vecchio KöprüsüUffizi Sanat GalerisiSenyörler MeydanıSan Giovanni Battista VaftizhanesiSanta Maria del Fiore Katedrali ve Signoria Sarayı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası Otelimize geçiş… Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak, Bağ Bozumu Gecesi’ ne (Akşam Yemeği/Müzik/Eğlence) katılacağız. Geceleme otelimizde... (Konaklama Montecatini / İtalya)

  6. Gün: 05.05.2024 Montecatini-Pisa-Rapallo-Portofino-Nice

  Otelde alınacak Sabah kahvaltısı sonrası Montecatini’ den ayrılıyoruz. Milano yönünde ilerliyoruz. İlk durağımız şehrin çan kulesi olarak inşa edilen ve eğikliği ile ünlenen PİSA Kulesi ve PİSA olacak. Mucizeler MeydanıKatedral panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Pisa’ dan ayrılıyor ve İtalyan Rivierası boyunca seyahat ediyoruz. Ligurya/Rapallo Sahil Kasabası’ nda ulaşıyoruz. Burada serbest zamanda dileyen konuklarımızla kısa bir otobüs ve sonrası keyifli vapur yolculuğu (Ekstra) ile 60’ lı yılların şarkılarından günümüze renkli ve hareketli yaşamıyla gelebilmiş PORTOFİNO’ ya gidiyoruz. Gezi sonrası Nice’e hareket ediyoruz. Varışımıza takiben yapılacak şehir gezisinde; 1.Dünya savaşı sonrası Çarlık Rusya’sından gelen hanedan üyelerinin yaptırmış oldukları Rus Kilisesi, Matisse müzesi, Franciscan Manastırı, Roma İmparatorluğundan kalma kalıntıları panoramik olarak görüyoruz. Her yıl bahar aylarında Film Festivali dolayısıyla tüm gözlerin üstünde olduğu Cannes’e hareket ediyoruz. Gezimizde Cannes şehir merkezindeki La Croisette, Cannes Film festivalinin gerçekleştiği kırmızı halı üzerinde dünya yıldızlarının yürüdüğü Festival Sarayı (Le Palais des Festival), le port, le Suquet... Antibes: Dünyanın en büyük ve güzel yatlarını ağırlayan liman, eski şehir bir şehirdir. Grimaldi Kalesi göreceğimiz yerler arasındadır. . Burada panoramik bir şehir turu yapıp ardından kumarhaneleriyle ünlü rüya kent Monte Carlo’da unutulmaz saatler geçiriyoruz. Geceleme otelimizde.  (Konaklama Nice / Cannes)

  7. Gün: 06.05.2024 Milano

  Otelde alınan Sabah kahvaltısı ardından  Cenova üzerinden Alpler ve İtalya’ nın omurgası Apenin Dağları’ nı aşarak Milano’ ya ulaşıyoruz. Varışımızı takiben yapılacak Milano şehir turunda şehrin şık caddelerinde yürüyerek, Ünlü Doumo meydanına geliyoruz. Meydanda İtalya’nın en önemli ve mimari açıdan en ihtişamlı eserlerinden biri olan Doumo Katedrali’ni görüyoruz. Galeria Vittoria Emanuele Çarşısı ve Ünlü Buenos Aires Bulvarında alışveriş yaparak şehir turumuzu tamamlıyoruz. Geceleme otelimizde.  (Konaklama Milano/İtalya)

  8. Gün: 07.05.2024 Como Gölü-Venedik

  Milano’ dan ayrılıyoruz ve ülkenin doğal güzelliklerinden en ünlüsü Como Gölü’ ne doğru yola çıkıyoruz. Dünyaca ünlü isimlerin villaları ile çevrili, ülkenin 3. Büyük Gölü... Dileyen konuklarımızla ekstra olarak Como Gölü Tekne Gezisi yapabiliriz.Harika saatler sonrası VENEDİK için yola çıkıyoruz. Yaklaşık 350 km. yolculuğumuz... Denizlerdeki en büyük kuvvet, 13-14 yy.’ da sanatın ve ticaretin merkezi olan Venedik Cumhuriyeti’ nin başkentine varıyoruz. Vapurettolar ile yapacağımız kısa seyahat sonrası, Grand Kanala 45 kanal ile bağlı kentte gezimize, İtalyan krallığının kurucusu, Vittoria Emanuele II Anıtı ile başlayacağız. Ahlar KöprüsüDükler SarayıAziz Marko Kütüphanesi sonrası Venedik’ in sembolü San Marko Meydanı’ na ulaşacağız.Dileyen konuklarımızla ekstra olarak Gondol Turu yapacağız. Sonrası geceleme otelimizde…(Konaklama Venedik ( Rimini- Sanmarino/ İtalya)

  9. Gün: 08.05.2024 Ancona – İgomenitsa

  Otelde alacağımız sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ardından İtalya’nın önemli liman şehirlerinden olan Ancona’ya varıyoruz. Yapılacak gümrük işlemlerinin ardından feribota binişimizi gerçekleştiriyoruz. (Konaklama 4’er kişilik kabinde.) Gecemiz feribot yolculuğu ile geçecektir. ( Yaklaşık 16 saat )

  10. Gün: 09.05.2024 İgomenisa-İpsala-Ayvalık
  Sabah saatlerinde Yunanistan’ın liman kenti İgomenisa’ya varıyoruz. Yolda yapacağımız molaların ardından akşama doğru İpsala sınır kapısına ulaşıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerimiz ardından freeshop alışverişi sonrasında Ayvalık’a dönmek üzere yola çıkıyoruz.
   
   

  ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI :975 €     

  TEK KİŞİLİK ODA : 1250 €

  0-2 YAŞ : 450 €      3-12 YAŞ : 975 €

   

  İgoumenitsa –Barı yönde kabin yükseltme fiyat farkları 

  • 4 Kişilik İç Kabin Kişi Başı 20€ 

  • 4 Kişilik Dış Kabin Kişi Başı 25€ 

  • 3 Kişilik İç Kabin Kişi Başı 30€

  • 3 Kişilik Dış Kabin kişi Başı 35€ 

  • 2 Kişilik İç Kabin Kişi Başı 45€ 

  • 2 Kişilik Dış Kabin Kişi Başı 50€ 

  • 1 Kişilik İç Kabin 100€ 

  • 1 Kişilik Dış Kabin 115€       

   

  Ancona –İgoumenisa Gemi kabin yükseltme fiyat farkları :

  •   3 Kişilik İç Kabin Kişi Başı 20€

  •   3 Kişilik Dış Kabin kişi Başı 30€ 

  •   2 Kişilik İç Kabin Kişi Başı 45€ 

  •   2 Kişilik Dış Kabin Kişi Başı 50€ 

  •   1 Kişilik İç Kabin 100€ 

  •   1 Kişilik Dış Kabin 115€

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • 1. Otellerde 6 Gece OK Konaklama
  • 2. 2 Gece 4* Roma’daki Otelimizde Oda kahvaltı Konaklama
  • 3. 1 Gece 4* Montecantini Otelimizde Oda kahvaltı Konaklama
  • 4. 1 Gece 4* Nice veya Cannes’deki Otelimizde Oda Kahvaltı Konaklama
  • 5. 1 Gece 4* Milano’ daki Otelimizde Oda Kahvaltı Konaklama
  • 6. 1 Gece 4* Venedik (Remini- Sanmarino )  Otelimizde Oda Kahvaltı Konaklama
  • 7. 1 Gece Ancona – İgomenisa arası Gemi’de konaklama. (4’er kişilik İç kabinde konaklama) Yolculuk süresi yaklaşık 16 saat.
  • 8. 1 Gece İgomenisa- bari arası Gemi’ de ATS-Pullman (Kabin İsteğe Bağlı) Yolculuk süresi yaklaşık 10 saat.
  • 9. Lüks Otobüs ile Ulaşım
  • 10. Profesyonel Türkçe Rehberlik ve Yerel Rehberlik Hizmetleri
  • 11. Mesleki Sorumluluk Sigortası
  • 12. Programda Belirtilen Tüm Şehir Ve Kültür Turları
  • 13. Tüm Şehir Giriş Ücretleri, Turist Konaklama Vergileri
  • 14. Tüm Otoban Check-Point ve Otopark Ücretleri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • 1. Yurtdışı Çıkış Harcı Bedeli. Misafirler Tarafından İlgili Bankalara Yatırılır.
  • 2. Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri ile Molalarda Alınan Yiyecek ve İçecekler
  • 3. Her Türlü Otel Ekstraları
  • 4. Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • 5. Gemide Alınan Sabah Kahvaltısı
  • 6. Gemide Kabin Konaklama Farkı (İsteğe Bağlı)
  • 7. Montecatini Şehrinde, Bağ Bozumu Gecesi: Akşam Yemeği/Müzik/Eğlence (50 €)
  • 8. Venedik Gezisi ve Vapuretto Ücreti (15 €)
  • 9. İsteğe Bağlı Venedik’ te Gondol Turu
  • 10. İsteğe Bağlı Portofino-Tekne Ücreti Dâhil (25 €)
  • 11. Como Gölü Gezisi (15 €)
  • 12. Pompei Antik Kenti (20 €)
  • 13. Schengen Vizesi (150 €  (Fiyatlarda Güncellemeler Olabilir) Geçerli Vizesi Olan veya Yeşil Pasaport Sahiplerine, Vize Gerekmemektedir.

   

  *Meis turizm, Tüm Etkinlikleri Gerçekleştirmek Kaydı İle Program Akışında Değişiklik Yapabilir. 

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  30.04.2024Sorunuz975,00 €1.250,00 €975,00 €0 - 2 Yaş 450,00 €
  3 - 12 Yaş 975,00 €
  0 - 2 Yaş 450,00 €
  3 - 12 Yaş 975,00 €
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  GENEL ŞARTLAR / BİLGİLENDİRMELER

  **Rehberimiz, hava, yol koşulları gibi gezinin seyrini etkileyebilecek durumları göz önünde bulundurarak, tüm ziyaretleri gerçekleştirmek koşuluyla programda ve güzergâhlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  **Fiziki koşulların bir ziyaretin gerçekleşmesini imkânsız hale getirmesi durumunda (yol, hava durumu, doğal afet v.b.) bu ziyaretin gerçekleşmemesi sebebi ile acentemiz sorumlu tutulamaz.
  **Meis Turizm, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Meis Turizm’in sorumluluğunda değildir.
  **Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.
  ** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

  **İlk rezervasyon esnasında kişi başı 200,00 € kaparo ödemesi ile ön kayıt yaptırıp bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
  **Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile birlikte katılım ve konaklama durumunda geçerli olmaktadır.
  **3 kişi konaklama seçenekleri ile ilgili otel - oda müsaitliği doğrultusunda rezervasyon alınacaktır. 3 kişi – tek oda olarak katılmayı planlayan misafirlerimiz bu doğrultuda bilgilendirilecektir

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  BATI KARADENİZ TURU 2 GECE
  3 GÜN – 2 GECE 29.02.2024
  BATI KARADENİZ TURU 2 GECE
  4.999,00 TL Kişi Başı

  ÇIKIŞ GÜNÜ : 29.ŞUBAT.2024 Akşam saat 21:00 da Ayvalık' dan hareket ediyoruz. Susurluk da vereceğimiz molanın ardından yola devam edip, Bolu üzerinden sabah saatlerinde Sinop’ a oluyoruz.

  MİDİLLİ ADASI HER CUMA 3 GÜN 2 GECE
  3 GÜN 2 GECE 01.03.2024
  MİDİLLİ ADASI HER CUMA 3 GÜN 2 GECE
  175,00 EUR Kişi Başı

  CUMA / (MERKEZ & GERA & AGIASOS ) Sabah saat 08:00’da Ayvalık Gümrük’ te bulunan MEİS TURİZM ofisinde buluşup, gümrük işlemlerimizin ardından Ege Denizi’nin maviliklerinde 1,5 saat sürecek deniz yolcuğumuza saat 09:00 itibariyle başlıyoruz. Yaklaşık olarak saat 10:30’da Midilli Gümrük’te oluyoruz. Valizleri otobüsün bagajına yerleştiriyoruz.

  MİDİLLİ ADASI HER CUMARTESİ 2 GÜN 1 GECE
  2 GÜN 1 GECE 02.03.2024
  MİDİLLİ ADASI HER CUMARTESİ 2 GÜN 1 GECE
  115,00 EUR Kişi Başı

  CUMARTESİ (MERKEZ & GERA & AGIASOS) Sabah saat 08:00’ da Ayvalık gümrük’ te bulunan MEİS TURİZM ofisinde buluşup, gümrük işlemlerimizin ardından Ege Denizi’ nin maviliklerinde 1,5 saat sürecek deniz yolcuğumuza saat 09:00 itibariyle başlıyoruz.

  MİDİLLİ ADASI GÜNÜBİRLİK MERKEZ - AGİASOS TURU
  02.03.2024
  MİDİLLİ ADASI GÜNÜBİRLİK MERKEZ - AGİASOS TURU
  60,00 EUR Kişi Başı

  HER CUMARTESİ Sabah saat 08:00’ da Ayvalık Gümrük’ te bulunan MEİS TURİZM ofisinde buluşup, gümrük işlemlerimizin ardından Ege Denizi’ nin maviliklerinde 1,5 saat sürecek deniz yolcuğumuza saat 09:00 itibariyle başlıyoruz. Yaklaşık olarak saat 10:30’ da Midilli Gümrük’ te oluyoruz.

  ULUDAĞ TURU GÜNÜBİRLİK
  GÜNÜBİRLİK TUR 03.03.2024
  ULUDAĞ TURU GÜNÜBİRLİK
  899,00 TL Kişi Başı

  Sabah saat 06:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Balıkesir – Susurluk da vereceğimiz molanın ardından yolumuza devam ederek ULUDAĞ’ a doğru gidiyoruz. Karla kaplı orman yolundan dağa çıkarken muhteşem manzaraları seyrediyoruz.

  BODRUM ACI OT FESTİVALİ
  GÜNÜBİRLİK 09.03.2024
  BODRUM ACI OT FESTİVALİ
  1.249,00 TL Kişi Başı

  09.MART.2024 / CUMARTESİ Sabaha karşı 04:00 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık dan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmiryol güzergahı üzerinden Bodrum’ a varıyoruz Pek çok şiire, sözlere ve şarkılara konu olmuş maviler ülkesi Bodrum karşımızda…

  KIBRIS TURU ŞUBAT - MART 2024
  4 GÜN 3 GECE 11.03.2024
  KIBRIS TURU ŞUBAT - MART 2024
  8.982,00 TL Kişi Başı

  ÇIKIŞ GÜNÜ: Değerli konuklarımız Dış Hatlardan saat 06:00 hareket edecek olan Sunexpress Havayolları İzmir Adnan Menderes – Lefkoşa uçağı ile Lefkoşa’ ya hareket ediyoruz. Lefkoşa’ da bizi bekleyen aracımızla buluştuktan sonra konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz.

  iSKEÇE KARNAVALI ÖZEL TUR 3 GÜN 2 GECE - SELANİK & KAVALA & İSKEÇE & KARAFERYA & EDESSA TURU
  3 GÜN 2 GECE 14.03.2024
  iSKEÇE KARNAVALI ÖZEL TUR 3 GÜN 2 GECE - SELANİK & KAVALA & İSKEÇE & KARAFERYA & EDESSA TURU
  199,00 EUR Kişi Başı

  14.MART.2024 / PERŞEMBE Akşam saat 21:00 da, buluşup yola çıkıyoruz. Çanakkale yol güzergahı üzerinden Keşan’ da bulunan İpsala Sınır Kapısına varış.(320 km) Türkiye İpsala sınır kapısındaki ve Yunanistan Kipi Gümrük Sınır kapısındaki işlemlerimizin ardından, Yunanistan’ a girişimizi gerçekleştiriyoruz.

  SAKIZ ADASI MOSTRA KARNAVALI TURU
  2 GÜN 1 GECE 16.03.2024
  SAKIZ ADASI MOSTRA KARNAVALI TURU
  155,00 EUR Kişi Başı

  16.03.2024 / CUMARTESİ Sabaha karşı 5:00’ de Ayvalık’ dan hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz dinlenme molasının ardından sabah saatlerinde Çeşme’ ye varıyoruz. Çeşmede kahvaltımızı yapıp, saat 08:30 ‘da Çeşme gümrük limanı girişindeki TURYOL check-in ofisinde işlemlerimizi yapıyoruz.

  SAKIZ ADASI TURU
  2 GÜN 1 GECE 30.03.2024
  SAKIZ ADASI TURU
  165,00 EUR Kişi Başı

  CUMARTESİ (Merkez –Tabakika turu ) Sabaha karşı 05:00’ de Ayvalık’ dan hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz dinlenme molasının ardından sabah saatlerinde Çeşme’ ye varıyoruz. Çeşmede kahvaltımızı yapıp, saat 08:30 ‘da Çeşme gümrük limanı girişindeki TURYOL check-in ofisinde

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...