Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
 • KİŞİ BAŞI: 6375.00 TL
 • KONAKLAMA: 11 GÜN - 10 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ: 14 Haziran
 • KONAKLAMA YERİ: BURUCİYE OTEL - PALAN OTEL - KARS KALE OTEL - YALÇIN OTEL - LALEHAN OTEL
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU) Hakkında Genel Bilgiler

  OTOBÜSLE TİFLİS & BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)

  SİVAS – ERZİNCAN – ERZURUM – KARS – SARIKAMIŞ - ARDAHAN – TİFLİS – BATUM – BORCKA - ORDU - FATSA - TOKAT – AMASYA

  (11 GÜN - 10 GECE)

  Saat 16:00’da Ayvalık - Edremit Balıkesir - Susurluk – Bursa – Ankara yol güzergahı üzerinden gerekli molaları vererek Sivas’a varıyoruz. 

   

   

   GEZİ TARİHLERİMİZ 

  ÇIKIŞ 14 HAZİRAN SALI 2022
  DÖNÜŞ 24 HAZİRAN CUMA 2022


 • GEZİLECEK YERLER: SİVAS – ERZİNCAN – ERZURUM – KARS – SARIKAMIŞ -ARDAHAN – TİFLİS – BATUM – BORCKA- ORDU-FATSA- TOKAT – AMASYA
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: 14 HAZİRAN 2022 SALI

  Saat 16:00’da Ayvalık -Edremit Balıkesir -Susurluk –Bursa –Ankara yol güzergahı üzerinden gerekli molaları vererek Sivas’a varıyoruz. 

  2. Gün: 15 HAZİRAN 2022 ÇARŞAMBA (SİVAS)
  Sivas’ta Taş işçiliğinin zarafetini görmek için Gök Medrese’ye gidiyoruz. Selçuklu Tarihi’ni sizlere yaşatan bir işçiliği yakından görebilme fırsatı buluyoruz. Medrese gezi esnasında fotoğraf çekmek için de harika bir yerdir. Tarih kokan bu yerde çay bahçelerinde çay içebilirsiniz.Eğri minaresi ile ünlü olan Ulu Camii, büyük bir geçmişe sahiptir. 800 yılı aşkın bir maziyi avludan içeri girdiğinizde görebilirsiniz. Sonrasında gerçekleştireceğimiz Burucuye Medresesi, Çifte Minare, Osmanlı dönemindeki sosyal yaşamın inceliklerini günümüze kadar aktaran Kale camindeki sadaka ve kayıp taşları gezilerimizi takiben Sivas Kongresi’nin gerçekleştirildiği ve içinde gezerken Kurtuluş Dönemini yaşadığımız Kongre Binası’na gidiyoruz. Konaklama Sivas’da ki otelimizde.
  Konaklama BURUCİYE OTEL
  3. Gün: 16 HAZİRAN 2022 PERŞEMBE (ERZİNCAN-ERZURUM)

  Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrasında Erzincan’a gidiyoruz. 1939 ve 1992 yılında yaşamış olduğu yüksek şiddetli depremler sonrasında kurulan ve modern bir mimariye kavuşan ERZİNCAN'a gitmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız panoramik turumuzun ardından BAKIRCILAR ÇARŞISI'nda serbest zaman veriyoruz. Erzincan'ın TERCAN ilçesine ulaşıyoruz. Saltukoğulları Hükümdarı II. İzzettin Saltuk'un kızı MAMA HATUN TÜRBE’sini ziyaret edip AŞKALE üzerinden Dadaşlar diyarı ERZURUM'a varıyoruz ve Erzurum'u gezmeye 1991 yılında Turizm Bakanlığı tarafından onarımdan geçirilen ve halen müze olarak kullanılmakta olan YAKUTİYE MEDRESESİ ile başlıyoruz. Erzurum'daki ilk Osmanlı Camisi olan ve dönemin mimarbaşı olan Mimar Sinan'a Lala Mustafa Paşa tarafından yaptırılan ve bugün kendi adıyla anılan camiyi ziyaret ettikten sonra RÜSTEM PAŞA KERVANSARAY’ında (Taşhan) serbest zaman veriyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda OLTU TAŞI çarşılarında gezebilir, Alışveriş yapabilirsiniz. Ardından Erzurum'un sembolü olan ÇİFTE MİNARELİ MEDRESEYİ ve ULU CAMİ’yi gezip Erzurum Evleri arasında yapacağımız keyifli yürüyüş sonrasında Sultan Melik Mahallesinde bulunan ve Anadolu'daki mezar anıtlarının en güzel örneklerinden biri olan Üç Kümbetleri ziyaret edip ardından Erzurum ‘daki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama PALAN OTEL

  4. Gün: 17 HAZİRAN 2022 CUMA (KARS –SARIKAMIŞ-ANİ HAREBELERİ)

  Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrasında Erzurum savunmasının ve Anadolu'nun en büyük kahramanlarından NENEHATUN 'un mezarının da bulunduğu AZİZİYE TABYALARINI panaromik olarak görüyoruz. Sonrasında Selçuklular, Bizanslılar arasında yapılmış yüzyıllık çarpışmalardaki ilk büyük meydan muharebesi olan Pasinler Meydan Muharebesinin gerçekleştiği bölgeden geçiyoruz ve Bingöl Deresi ile Pasinler Deresinin birleşerek Aras Nehri'ni oluşturduğu bölgede bulunan ve İlhanlı döneminde yapılmış olan ÇOBAN DEDE KÖPRÜSÜ‘nü görüyoruz ve fotoğraf molası vererek yolumuza devam ediyoruz. HORASAN üzerinden geçip yolumuzun üzerinde bulunan PERİ BACALARI örneklerini ve Obsidyen yataklarını görerek 1919 yılında Kafkasya projesini gerçekleştirmek için başlatılan sonunda bir drama dönüşen büyük harekâtın yapıldığı SARIKAMIŞ'a ilerliyoruz. Yolumuz üzerinde yer alan ŞARIKAMIŞ ŞEHİTLER ANITINDA vereceğimiz fotoğraf molasının ardından KARS´a varıyoruz. Ülkemizin en doğusunda olmasına rağmen, aslında Kafkasya'nın en batısında olan, yani hem doğulu, hem batılı özellikleriyle çevresindeki Erzurum, Ağrı, Iğdır gibi illerden kültürel anlamda çok farklı, kıpır kıpır sokakları hayat dolu bir şehirdir Kars. 1877 yılından sonraki 40 yıl boyunca Rus işgalindeyken yeniden kurulan şehir, Baltık mimarisinin ülkemizde en iyi izlenebileceği merkezdir. Birbirini 90 derecelik açıyla kesen sokaklar, cepheleri süslü, kesme taş binalar ve daha niceleri. Kars'ı çok seveceksiniz, biz bundan eminiz. KARS KALE’sini panoramik olarak görüyoruz. Ardından Arpaçay'ın kenarında kurulmuş ANİ HARABELERİ‘ne gidiyoruz. Ani 1000 yıl öncesinin bölgenin en büyük, en zengin şehriymiş. Ermeni kültürünün en önemli yapıtlarının yer aldığı eserler arasında KATEDRAL, SURP KIRKOR ,SURP PIRGIC (KEVELİ KİLİSESİ),Selçuklu eserlerinden MENÜCEHR CAMİİ, EBUL MUHAMMERAN CAMİİ, SULTAN SARAYI 'nı geziyoruz. Buradaki gezimizin ardından sonra kendine özgü mimarisiyle, Rus işgali döneminde önceleri kilise olarak kullanılan Havariler Kilisesi’ne/Kümbet Camii’ne gidiyoruz. Buradaki anlatımımız ve fotoğraf molası sonrası Kars Çayı ve Tarihi Kars Çayı Köprüsü’nü görerek Eski Kars içerisinde yapacağımız yürüyüşle Namık Kemal ve Dedesinin beraber yaşadığı günümüzde Kars Âşıklar Evi olarak kullanılan yapıyı ziyaret ediyoruz ve Âşık Kültürü’nü yöre Âşıklarından dinliyoruz. Bir sonraki durağımız Kars Kalesi olacak. Tarihsel süreçte defalarca zarar görüp yeniden yapılan ve günümüzde eski sağlamlığını halen koruyan Kars Kalesi sizleri oldukça etkileyecek. Kars Kalesini aşağıdan fotoğrafladıktan sonra Fethiye Camii’ne gidiyoruz. Kars’ta oldukça çok görülen Rus Mimarisi özelliği gösteren yapılardan birisidir. 19.yy. da Ruslar tarafından kilise olarak yaptırılmış ve Kars’ın kurtuluşundan sonra camiye çevrilmiş bu mimari eseri de inceledikten sonra otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kars otelimizde KARS KALE OTEL.

  5. Gün: 18 HAZİRAN 2022 CUMARTESİ (KARS KALESİ-ÇILDIR GÖLÜ-ARDAHAN -TİFLİS

  Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrasında Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, POSOF TÜRK GÖZÜ SINIR KAPISINA ulaşıp çıkış işlemlerimizi yaptıktan sonra GÜRCİSTAN’a giriş yapıyor ve TİFLİS’e doğru yol almaya başlıyoruz. Kars platolarından doğan KURA NEHRİ eşliğinde Tiflis’e doğru ilerlerken, önce Abhazya Türklerinin yoğun yaşadığı AKHALTSIKHE şehrine, oradan da Bakü Tiflis - Ceyhan Boru Hattı projesinin kilit noktalarından birisi olan ve Orta Çağ kaleleriyle dolu tabiat harikası olan BORJOMİ ye ulaşıyoruz. Buralarda alacağımız panoramik fotoğrafların ardından BORJOMİ PARK’ta bir saatlik bir yürüyüş yaptıktan sonra Gürcistan'ın eski başkenti olan MTSKHETA'nın yürüyerek gezilmesinden sonra ortacağ Gürcistan'nın en görkemli yapılarından biri olan SVTITSKOVELI KİLİSESİ 'nin gezilmesinden sonra UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI listesinde yer JVARI MANASTIRI’ nı Panaromik olarak görerek TİFLİS’e hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizi (ekstra) yöresel yemeklerle ve içeceklerle restoranda. Otelimize yerleşme. Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz otelden ayrılarak Tiflis'in akşam manzaralarını yaşayabilir. Konaklama Tiflis otelimizde. Akşam Gürcü Halk Oyunları ve Canlı müzik eşliğinde akşam yemeği. (fiyata dahil)Konaklama Otelimizde.

  6. Gün: 19 HAZİRAN 2022 PAZAR (TİFLİS )

  Sabah kahvaltımızın ardından panoramik şehir gezimize başlayacağız. UNESCO tarafından 2021 Dünya Kitap Başkenti ilan edilen, tüm kitabi dinlerin ibadethanelerinin yan yana görülmesinin mümkün olduğu Tiflis’in şehir merkezine doğru ilerlerken BAŞKANLIK SARAYI’nı , KURA ve MKHVARİ nehirlerini, şehir surlarının kalıntılarını, Kaşveti Kilisesi’ni, Osmanlı mimarisi örneği olan ünlü kükürt hamamlarını, Gürcistan Sanat Müzesi ve Gürcistan Ulusal Müzesi binalarını, Özgürlük Meydanı’nı, saat kulesini, şehrin her yerine dağılmış tiyatro ve opera binalarını ve daha pek çok yerel yapıyı göreceğiz. Turumuz sonrası Kutaisi üzerinden Batum’a Hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam belirtilen saatte otelden çıkarak dileyenler ünlü Casinoları rehberimizin tavsiyeleri doğrultusunda gezebilirler. Akşam yemeği Konaklama Tiflis otelimizde.

  7. Gün: 20 HAZİRAN 2022 PAZARTESİ (TİFLİS –KHASHURİ-KUTAİSİ-BATUM )

  Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Batum merkezinde kafelerin ve SAAT KULESİNİN bulunduğu PIAZZA MEYDANI’NA gidiyoruz. İzmir‘deki saat kulesinin çok benzeri olan yapının şahane bir özelliği var. Yaz mevsiminde akşamları 19.00’da 5 dakikalığına çeşmelerinden ücretsiz olarak Gürcistan yerel votkası (bir çeşit brandy) chacha akıyor. Bu nedenle diğer ismi CHACHA KULESİ diye anılır. Sonrasında AVRUPA MEYDANI ve MEDEA HEYKEL’ini inceleyip fotoğraflarımızı çekiyoruz. Avrupai tarzda inşa edilmiş eserleri ve binaları gördükten sonra TİYATRO MEYDANI’na yürüyoruz ve DRAA TİYATROSU ve POSEİDON HEYKELİNİ inceledikten sonra Batum sahiline geçiyoruz. Akşam Gürcü Halk Oyunları ve Canlı müzik eşliğinde akşam yemeği. (fiyata dahil) Konaklama Otelimizde

  8. Gün: 21 HAZİRAN 2022 SALI (BATUM-ARTVİN-BORÇKA-KARAGÖL-FATSA)
  Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrasında Türkiye’ye geçiyoruz. Artvin’e ulaşıyoruz. Ülkemizin gizli cennet köşelerinden biri olan BORÇKA-KARAGÖL’ü keşfe gidiyoruz.(Ekstra) Borçka’da bizi bekleyen minibüslerle , dev ladin ağaçları ve minik şelalerin bize katıldığı bir yolculukla , KARAGÖL’e ulaşıyoruz. Borçka Karagöl Tabiat parkı 368 hektar alana sahiptir. Göl ve çevresi 5 hektarlık bir alandır. Etrafındaki orman örtüsü ve büyüleyici renkleriyle bir doğa harikası olan KARAGÖL’e yürüyüş yapıyoruz. (minibüslerle gidilmesi gerektiği için ekstra minibüs ücreti bulunmaktadır) Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Vaktimiz kalırsa Ordu yol güzergahını takip ederek ,Ordu merkezi ve Karadeniz'i tepeden görebileceğiniz Boztepe’ye geliyoruz. Ordu sahilinden 509 metre yükseklikteki Boztepe'ye 7 dakika içinde teleferik ile ulaşılabiliyor. Teleferikten indikten sonra, Boztepe'den Karadenize doğru bakıldığında, adeta tepeden denize ulaşılacakmış hissi veren bir manzara ile karşılaşıyoruz. Fatsa’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Gerekli molalar sonrasın da  Fatsa’daki 
  otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Yalçın Otel
  9. Gün: 22 HAZİRAN 2022 ÇARŞAMBA (TOKAT -AMASYA)

  Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrasında Tokat’a hareket ediyoruz. Tokat’ta ilk olarak, ihtişamı ile sizleri büyüleyecek Gök Medrese’yi (panoramik) görüyoruz. Sonrasında Tokat Şehir Merkezinde göreceğimiz ve gezeceğimiz yerler arasında; Müze ev olarak adlandırılan Latifoğlu Konağı, Tokat Saat Kulesi, Arastalı Bedesten, Yağıbasan Hanı ve Taş Han olacaktır. Dünyanın 8. harikası olarak kabul edilen Dünyadaki bütün mağara oluşumlarından örnekler görebileceğiniz Ballıca Mağarasını geziyoruz. Amasya’ya gidiyoruz otelimize yerleşme.Konaklama Lalehan otel

  10. Gün: 23 HAZİRAN 2022 PERŞEMBE (AMASYA)
  Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrasında Amasya’da gezimize, 1865 yılında yaptırılan tipik bir Osmanlı konağı olan Hazeranlar Konağı ile başlıyoruz. Sonrasında Yeşilırmak kenarına yapılan yalı boyu evlerinin cumbalarını izliyoruz. Ardından Sultan II. Bayezid adına 1485 yılında yapılan, içinde; camii, medrese, imaret, türbe, şadırvan ve çeşme bulunan Sultan II. Bayezid Külliyesini geziyoruz. 
   
  Buradan Burma Minareli Camii ve Şehzadeler Parkını geziyoruz. İlhanlılar döneminden kalma 6 
  adet mumyanın en fazla ilgi çektiği Amasya Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze gezimiz sonrasında Helenistik döneme ait olduğuna inanılan ve mitolojiye göre Ferhat’ın, Şirin’e kavuşmak adına dağları kazarak oluşturduğu ve bu adı taşıyan Ferhat ile Şirin Su Kanallarını ziyaret ediyoruz.
  11. Gün: 24 HAZİRAN 2022 CUMA (AYVALIK DÖNÜŞ YOLU )
  Amasyadaki  gezimizi tamamladıktan sonra Havza, Merzifon, Gerede, İzmit ve Bursa üzerinden sabah  saatlerinde Ayvalık’ta oluyoruz.
   
  Başka bir MEİS TURİZM organizasyonunda buluşmak dileğiyle...
       
  ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI : 6.375 TL
  Kredi Kartı Ödeme koşulları:
  Yapı kredi (World kart)   3 taksit 
  Garanti bankası (bonus özellikli kart) 3 taksit
  İş bankası (Maximum kart) 3 taksit
   
  Havale yapmak isteyenler:
  Yapı kredi Hesap bilgisi 
  Hesap adı:Meis Turizm Seyahat Taşımacılık
  Hesap No: 
  YAPI KREDİ / TR03 0006 7010 0000 0089 7934 29
   
  NOT:Tiflis ve Batum geçişleri sırasında eski kimlikler geçerli değildir. Bütün misafirlerimizin yeni kimlikleri olması gerekmektedir.
   
   
  İPTAL ŞARTLARI: 
  ** Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile gezinin başlamasından 15-7 gün önce iptal- değişiklik talep etmesi halinde gezi bedelinin %35 ‘ini , 1 aydan az süre kala ise tamamını ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
   
  ** Tüketici turu gezinin başlamasından 30 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir veya iptal edebilir. 

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • Otelde 8 gece konaklama
  • Lüx Otobüsler İle Ulaşım
  • Çevre Gezileri
  • Otelde 8 Sabah Kahvaltısı
  • Otelde 8 Akşam yemeği
  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası  
  • 2 Gala gecesi (Tiflis & Batum)

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Tüm Öğle Yemekleri 
  • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  • Tüm Özel Harcamalar, Müze ve ören yeri girişleri
  • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
  • Yurtdışı çıkış harcı (150 TL) 
  • Karagöl dolmuş ücreti
  • Ordu –Boztepe teleferik ücreti  

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih 2 Kişi Kişi Başı 3 Kişi Kişi Başı 4 Kişi Kişi Başı1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  14.06.20226.375,00 TL6.375,00 TL 6.375,00 TL0 - 5 Yaş Ücretsiz
  0 - 5 Yaş Ücretsiz
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  NOT:Tiflis ve Batum geçişleri sırasında eski kimlikler geçerli değildir.Bütün misafirlerimizin yeni kimlikleri olması gerekmektedir.

  İptal Şartları

  İPTAL ŞARTLARI: 
  ** Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile gezinin başlamasından 15-7 gün önce iptal- değişiklik talep etmesi halinde gezi bedelinin %35 ‘ini , 7 günden az bir süre kala ise tamamını ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

  ** Tüketici turu gezinin başlamasından 30 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir veya iptal edebilir. 

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  MİDİLLİ ADASI HER CUMA 3 GÜN 2 GECE
  3 GÜN 2 GECE 27.05.2022
  MİDİLLİ ADASI HER CUMA 3 GÜN 2 GECE
  149.00 EUR Kişi Başı

  HER CUMA ÇIKIŞLI Sabah saat 08:00’da Ayvalık Gümrük’ te bulunan MEİS TURİZM ofisinde buluşup, gümrük işlemlerimizin ardından Ege Denizi’nin maviliklerinde 1,5 saat sürecek deniz yolcuğumuza saat 09:00 itibariyle başlıyoruz. Yaklaşık olarak saat 10:30’da Midilli Gümrük’te oluyoruz.

  SAMOS ADASI 2 GÜN 1 GECE
  2 GÜN 1 GECE 28.05.2022
  SAMOS ADASI 2 GÜN 1 GECE
  109.00 EUR Kişi Başı

  Cumartesi sabaha karşı saat 03:30 civarı Ayvalık, Salihleraltı, Dikili ,Bergama, İzmir’e doğru yolca çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molanın ardında sabah saat 07.00’de Sığacık Teos Marina’da Check-in işlemlerimiz için hazır oluyoruz

  MİDİLLİ ADASI HER CUMARTESİ 2 GÜN 1 GECE
  2 GÜN 1 GECE 28.05.2022
  MİDİLLİ ADASI HER CUMARTESİ 2 GÜN 1 GECE
  99.00 EUR Kişi Başı

  HER CUMARTESİ / (MERKEZ & GERA & AGIASOS) Sabah saat 08:00’ da Ayvalık Gümrük’ te bulunan MEİS TURİZM ofisinde buluşup, gümrük işlemlerimizin ardından Ege Denizi’ nin maviliklerinde 1,5 saat sürecek deniz yolcuğumuza saat 09:00 itibariyle başlıyoruz. Yaklaşık olarak saat 10:30’ da Midilli Gümrük’ te oluyoruz.

  MİDİLLİ ADASI TURU GÜNÜBİRLİK
  GÜNÜ BİRLİK 28.05.2022
  MİDİLLİ ADASI TURU GÜNÜBİRLİK
  55.00 EUR Kişi Başı

  30 NİSAN CUMARTESİ Saat 08:00 da Ayvalık gümrüğünde buluşuyoruz. Gümrük işlemlerimizin ardından saat 09:00 civarında Midilli’ ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık yolculuğumuzu Ege Denizinin kucağında geçiriyoruz.

  SAKIZ ADASI TURU
  2 GÜN 1 GECE 04.06.2022
  SAKIZ ADASI TURU
  109.00 EUR Kişi Başı

  21.05.2022 / CUMARTESİ (GÜNEY ADA) Sabaha karşı 4:00’ de Ayvalık’ dan hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz dinlenme molasının ardından sabah saatlerinde Çeşme’ ye varıyoruz. Çeşmede kahvaltımızı yapıp, sonrasında saat 08:30 civarı Çeşme Gümrük te oluyoruz.

  OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
  11 GÜN - 10 GECE 14.06.2022
  OTOBÜSLE TİFLİS&BATUM TURU ( KARADENİZ , İÇ ANADOLU , DOĞU ANADOLU)
  6375.00 TL Kişi Başı

  14 HAZİRAN 2022 SALI Saat 16:00’da Ayvalık -Edremit Balıkesir -Susurluk –Bursa –Ankara yol güzergahı üzerinden gerekli molaları vererek Sivas’a varıyoruz.

  YUNANİSTAN TURU 4 GECE 5 GÜN
  4 GECE 5 GÜN 24.06.2022
  YUNANİSTAN TURU 4 GECE 5 GÜN
  299.00 EUR Kişi Başı

  24.HAZİRAN.2022 / CUMA Ayvalık acente önünden akşam saat 20.00’da hareket ediyoruz. Edremit – Çanakkale yol güzergahı üzerinden sabah saatlerinde İpsala Sınır Kapısında oluyoruz.

  BALKAN TURLARI 2022
  9 GÜN & 7 GECE 27.06.2022
  BALKAN TURLARI 2022
  449.00 EUR Kişi Başı

  Akşam saat 21:00 da, buluşup yola çıkıyoruz. Çanakkale yol güzergahı üzerinden Keşan’ da bulunan İpsala Sınır Kapısına varış. ( 330 km ) Türkiye İpsala sınır kapısındaki ve Yunanistan Kipi Gümrük Sınır kapısındaki işlemlerimizin ardından, Yunanistan’ a girişimizi gerçekleştiriyoruz.

  THASSOS ADASI & SELANİK TURU
  2 GÜN - 1 GECE 15.07.2022
  THASSOS ADASI & SELANİK TURU
  119.00 EUR Kişi Başı

  Cuma Ayvalık ' tan akşam saat 20:00’ da hareket ediyoruz. Ayvalık -Edremit–Çanakkale – Keşan yol güzergahı üzerinden İpsala Sınır Kapısına geliyoruz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...