Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları
 • RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ROMANYA ŞATOLAR - BULGARİSTAN SAHİLİ TURU 4 GÜN 3 GECE
 • RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ROMANYA ŞATOLAR - BULGARİSTAN SAHİLİ TURU 4 GÜN 3 GECE
 • RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ROMANYA ŞATOLAR - BULGARİSTAN SAHİLİ TURU 4 GÜN 3 GECE
 • RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ROMANYA ŞATOLAR - BULGARİSTAN SAHİLİ TURU 4 GÜN 3 GECE
 • RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ROMANYA ŞATOLAR - BULGARİSTAN SAHİLİ TURU 4 GÜN 3 GECE
RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ROMANYA ŞATOLAR - BULGARİSTAN SAHİLİ TURU 4 GÜN 3 GECE
 • KİŞİ BAŞI: 275,00 EUR
 • KONAKLAMA: 4 GÜN & 3 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ: 09 Nisan
 • KONAKLAMA YERİ: 5 * International hotel - 4 * Rin Central Hotel
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ROMANYA ŞATOLAR - BULGARİSTAN SAHİLİ TURU 4 GÜN 3 GECE Hakkında Genel Bilgiler

  RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL! ROMANYA ŞATOLAR ve BULGARİSTAN SAHİLİ TURU
  4 GÜN & 3 GECE


  BURGAZ - NESSEBAR - VARNA - BALÇIK - KÖSTENCE - BÜKREŞ - SİNAİA - BRAN BRAŞOV RUSÇUK - RAZGRAD


  09.NİSAN.2024 / SALI - (AYVALIK - BULGARİSTAN)

  Akşam saat 21:00 da, Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Çanakkale, Keşan, Kırklareli yol güzergahı üzerinden yolumuza devam ediyoruz. Sonrasında Dere köy Sınır Kapısından işlemlerimizi tamamlayıp Bulgaristan' a giriş yapıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molası sonrası Bulgaristan' da ki ilk durağımız BURGAZ Liman şehri olacaktır.


 • GEZİLECEK YERLER: BURGAZ - NESSEBAR - VARNA - BALÇIK - KÖSTENCE - BÜKREŞ - SİNAİA BRAN BRAŞOV RUSÇUK - RAZGRAD
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: 10.NİSAN.2024 / ÇARŞAMBA - BULGARİSTAN (BURGAZ - NESSEBAR - VARNA)

  Eskiden bir balıkçı köyü olan BURGAZ, Bulgaristan' ın dördüncü büyük şehridir. Karadeniz kıyısı boyunca bembeyaz sahilleri olan bir sayfiye kasabasıdır. Yaz aylarında nüfusunu ikiye katlayan kasabalar arasında yer almaktadır. Günümüzde Bulgaristan' ın önemli kültür sanat kentlerinden biri olup, her sene yaz aylarında düzenlenen “Spirit of Burgas” adlı müzik festivali ile anılmaktadır.Burgaz turumuzda Ülkenin en büyük ticaret limanını, Burgaz Gölü' nü ve Atanasovska Gölü' nü panoramik olarak görüyoruz.Sonra 1983 yılında Dünya Kültür Mirası listesine giren NESSEBAR’ a hareket ediyoruz. Yarımada üzerinde kurulu Nessebar Karadeniz kıyısında, Burgaz' da ki en büyük sahil köyleri arasındadır.Ayrıca Avrupa' nın en eski yerleşim merkezlerinden biri olup, Roma ve Bizans döneminden kalma tarihi eserleri, Arnavut kaldırımlı şirin sokakları ve birçok deniz manzaralı lokantaları ile yaz aylarında oldukça fazla turist karşılayan en gözde turistik merkezi unvanına sahiptir.Gezimizi bitirdikten sonra yolumuz üzerinde yer alan Karadeniz' in en uzun plajlarından biri olan Sunny Beach' i izleyerek, Karadeniz' in incisi olarak adlandırılan VARNA' ya varıyoruz. Burada şehir turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Tiyatro Binası, Sahil Parkı, Bazilika ve Katedral ziyaretlerimizin ardından yine Varna' da bulunan konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz. Konaklama 5 * International hotel .

  2. Gün: 11.NİSAN.2024 / PERŞEMBE- (BALÇIK) ROMANYA (KÖSTENCE - BÜKREŞ))

  Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından çıkışımızı yapıp, Bulgaristan' nın BALÇIK Beldesine geçiyoruz. Burada Balçık Botanik Bahçesi, Kraliçe Maria Sarayı' nı gördükten sonra ROMANYA' nın KÖSTENCE şehrine doğru yola çıkıyoruz. Köstence' de yapacağımız şehir turunda 20. YY başında Art Nouveau tarzında inşaa edilen Casino Binası, Ovidius Meydanı, Mahmudiye Camii, Hünkar Camii, Ceneviz Deniz Feneri, Aslanlı Ev, Roma mozaiklerini görüyoruz. Vereceğimiz kahve molasından sonra yolumuzu Romanya' nın başkenti BÜKREŞ' e doğru çeviriyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk sonrası Bükreş' te konaklama yapacağımız otelimize varıyor ve dinleniyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile (EKSTRA) akşam yemekli ROMEN GECESİ' ne katılıyoruz. (Canlı müzik eşliğinde Romen yemeklerini tadıp, halk dansları ile eğleniyoruz.) Otele dönüş ve konaklama 4 * Rin Central Hotel .

  3. Gün: 12.NİSAN.2024 / CUMA- (TRANSİLVANYA ŞATOLAR TURU-SİNAİA - BRAN - BRAŞOV)

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Romanya' nın önemli bir bölgesi olan Transilvanya bölgesine doğru hareket ediyoruz. Müthiş doğa ve tarihi güzellikleri barındıran, ayrıca gayet iyi korunmuş ortaçağ şehirlerinden biri olan SİNAİA' ya varıyoruz. Ormanlar içerisinde Avrupa' nın en güzel şatolarından Peles Kalesi' ni ve Şatosu' nu geziyoruz.Ardından BRAN Kasabası' n da bulunan Kont Drakula Şatosu (Bran Kalesi)' nu geziyoruz. 14. YY. dan bu güne ortaçağ görüntüsünü koruyan Wallachia ve Transilvanya arasında bir gümrük gibi hizmet veren bu şato aslında Dünya' nın en meşhur Vampiri Drakula Efsanesi ile ünlüdür. Ayrıca bu ortaçağ kalesi Kraliyet Ailesinin yazlık evi olarak ta kullanılmıştır. Bu gezimiz sonrası BRAŞOV' a hareket ediyoruz. Tarihi güzellikleri ve eski sokaklarıyla, ortaçağ Alman rokoko üslubunda inşa edilmiş tarihi yapılarıyla bu güzel şehirde Braşov Tarih Müzesi, Mureşelinor Evi Müzesi, Kara Kilise ve Şehir Surları göreceğimiz yerler arasındadır. Transilvanya turumuzu tamamladıktan sonra otelimize dönüyoruz. 4 * Rin Central Hotel .

  4. Gün: 13.NİSAN.2024 / CUMARTESİ - (BÜKREŞ - RUSÇUK - RAZGRAD )

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası çıkışımızı yapıp, başkent BÜKREŞ' i gezmeye başlıyoruz. Doğunun Paris' i diye adlandırılan Bükreş' te göreceğimiz yerler arasında İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan halkevi (Parlamento Sarayı) Dünyanın en büyük ve en ağır binalarından biri olma özelliğine sahiptir. Kuzey Kore tarzı bu binanın inşası için kilise, manastır, sinagog ve konutların yıkıldığı, 20 bin asker ve siyasi tutuklunun çalıştırıldığı söylenir ve bittiğinde yaklaşık 10 milyar dolara mal olmuştur.Tur bitiminde Romanya' dan ayrılıp, Romanya barış köprüsünden geçerek Bulgaristan' ın RUSÇUK şehrine varıyoruz. Tuna nehri kıyısında bulunan bu şehirde göreceğimiz yerler arasında Levent Tabya ve Osmanlı eserlerinden Seyyid Paşa Mustafa Cami bulunmaktadır.Ardından RAZGRAD' a gidiyoruz. Razgrad, kuzeydoğu Bulgaristan' da bulunan, Deliorman olarak bilinen Türk bölgesinde bir şehirdir. Tuna Nehri' nin 80 kilometre güneyinde yer alır. Resmi olarak %27 ile, Kırcaali' den sonra en yüksek Türk nüfus oranına sahip Bulgaristan şehridir. Burada Damat İbrahim Paşa Camii ni ve Osmanlı Saat Kulesi' ni görüyoruz.Bu güzel gezimiz sonrası ayrılıp, dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.
  Not : Rehberimiz uygun gördüğünde tur programında değişiklik yapabilir.

   

  Başka bir MEİS TURİZM Organizasyonunda buluşmak dileğiyle....


  ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI :275 €
  TEK KİŞİLİK ODA : 325 €
  0 - 3 YAŞ ARASI KOLTUK ÜCRETİ : 100 €


  NOT: ÇOCUK 2 YETİŞKİNİN YANINDA KALDIĞI ZAMAN İNDİRİMDEN FAYDALANABİLİR.6 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLARDAN TAM ÜCRET ALINIR.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • 1 gece Varna' da Oda + Kahvaltı Konaklama
  • 2 gece Bükreş' de Oda + Kahvaltı Konaklama
  • Gidiş & Dönüş Ulaşım Bedeli
  • Programda yer alan rehberli & kültür turları
  • Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası (65 yaş altı)
  • Meis Turizm araç içi ikramlar

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Öğle, Akşam Yemekleri ve İçecekler
  • Müze ve Ören Yeri vb. Giriş Ücretleri
  • Romen Gecesi Akşam Yemekli 
  • Özel Harcamalar
  • 65 yaş üstü sigorta farkı

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  09.04.2024Müsait275,00 €325,00 €275,00 €0 - 3 Yaş 100,00 €
  0 - 3 Yaş 100,00 €
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  İSKEÇE KARNAVALI ÖZEL TUR - SELANİK & KAVALA & İSKEÇE
  2 GÜN 1 GECE 15.03.2024
  İSKEÇE KARNAVALI ÖZEL TUR - SELANİK & KAVALA & İSKEÇE
  119,00 EUR Kişi Başı

  15.MART.2024 / CUMA Akşam saat 21:00 da, buluşup yola çıkıyoruz. Çanakkale yol güzergahı üzerinden Keşan’ da bulunan İpsala Sınır Kapısına varış.(320 km) Türkiye İpsala sınır kapısındaki ve Yunanistan Kipi Gümrük Sınır kapısındaki işlemlerimizin ardından, Yunanistan’ a girişimizi gerçekleştiriyoruz.

  OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
  10 GÜN 9 GECE 30.04.2024
  OTOBÜSLE İTALYA & GÜNEY FRANSA TURU
  975,00 EUR Kişi Başı

  30 Nisan 2024 – Salı Saat:20.00 Ayvalık – İpsala Ayvalık, Gömeç, Ören, Burhaniye, Edremit, Akçay, Güre, Altınoluk, Küçükkuyu, Ezine, Çanakkale , Keşan yol güzergahı üzerinden turumuza katılabilirsiniz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...