Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN
 • KİŞİ BAŞI: 6399.00 TL
 • KONAKLAMA: 6 GÜN 5 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ: 01 Eylül
 • KONAKLAMA YERİ:
 • BAŞLANGIÇ YERİ: MEİS TURİZM / ACENTA ÖNÜ
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  UÇAKLA GAP TURU 5 GECE 6 GÜN Hakkında Genel Bilgiler

  GAP TURU


   UÇAKLA DİYARBAKIR GİDİŞ – ADANA DÖNÜŞ


   (6 GÜN & 5 GECE)


  ÇIKIŞ GÜNÜ : 31.AĞUSTOS.2022 / ÇARŞAMBA
  Pazartesi gecesi saat 23:45 civarında Ayvalık’ dan İzmir’ e doğru hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte sabaha karşı saat 04:00 civarı İzmir Adnan Menderes Havalimanı' na varıyoruz.

   


 • GEZİLECEK YERLER: DİYARBAKIR – HASANKEYF – MİDYAT - MARDİN – ŞANLIURFA – HARRAN – GÖBEKLİTEPE - HALFETİ - NEMRUT DAĞI - ADIYAMAN - KAHRAMANMARAŞ - GAZİANTEP - HATAY - ADANA
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: 10.MAYIS.2022 / SALI (DİYARBAKIR – HASANKEYF – MİDYAT)

  İşlemlerimizin ardından Sunexpress Havayollarının saat 05:50 uçuşu ile Diyarbakır’ a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik uçuşumuzun ardından Diyarbakır Havalimanı’ na varıyoruz.

  İlk önce rehberimiz ile buluşup kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrası Diyarbakır’ daki turumuza şehirdeki camiler arasında en büyüğü ve en ünlüsü olan Diyarbakır Ulu Camii ile başlıyoruz. Ulu Camii İslam âlemince 5. Harem-i Şerifi olarak kabul görmektedir. Ardından Diyarbakır Surları ile devam ediyoruz. Diyarbakır Surları, Dünya’nın en eski ve en sağlam surlarından olan Diyarbakır kalesi Çin Seddi' nden sonra en uzun surdur. Diyarbakır Kalesi 5.700 metre uzunluğunda,10-12 metre yüksekliğinde, 3-5 metre, 82 adet burcu, 4 yöne açılan ana kapıları bulunmaktadır. Burçlar üzerindeki görkemli kabartmalar ve kitabeleriyle Dünya' nın ender kalelerindendir. Turumuza On Gözlü Köprü ile devam ediyoruz. Burası Mervaniler zamanında inşa edilmiştir, inşa tarihi 1065 olan on gözlü köprü, 178.00 m. uzunluğunda,
  5.60 m. genişliğinde tasarlanmıştır.
  Diyarbakır’ daki gezimizin ardından ayrılıp Malabadi Köprüsü' ne gidiyoruz. Malabadi Köprüsü, Dünya' da taş köprüler içerisinde kemeri en geniş olandır. Buradaki fotoğraf molamızın ardından Hasankeyf’ e doğru yola çıkıyoruz.
  Hasankeyf uzun zaman önce sular altında kaldığından yeni yerinde görüyoruz. 550 yıllık Zeynel Bey Türbesi, 150 tekerden oluşan özel bir platform üzerindeki beton bloklar ile tek parça halinde taşınmıştır. Burada sadece El-rızk Camisi ve Zeynel Bey Türbesi’ ni bulunmaktadır. Fotoğraf molasından sonra Hasankeyf’ e veda edip Midyat’ a doğru yola çıkıyoruz. Midyat’ ta ilk önce öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği için yöresel yemeklerden oluşan Midyat tabağı (kaburga dolması - kapalı açık sembüsek - güveç - içli köfte karışımı tabak) tercih edebilirsiniz. Yada isteyen misafirlerimiz güveç veya kaburganın tadına bakabilirler. Öğle yemeği sonrası Midyat' ta ilk olarak Devlet Konuk Evini dolaşıyoruz ve Midyat’ ı keyifle izleyip fotoğraflıyoruz. Midyat çarşılarında vereceğimiz serbest zamanda kahvelerinizi içebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında Midyat 4* Katori vb. Otel’ e gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

  2. Gün: 11.MAYIS.2022 / ÇARŞAMBA (MARDİN – ŞANLIURFA – HARRAN – GÖBEKLİTEPE)

  Otelimizdeki kahvaltının ardından Dinlerin ve Dillerin buluştuğu, Süryanisinden - Arabına birçok farklı kültür ve İnanç birleşimi olan Mardin’ e doğru yola çıkıyoruz. Buradaki ilk durağımız Eski Mardin Bölgesi olacaktır. Taş işçiliği ve kentsel dokusu görenleri hayran bırakmaktadır. Kasımiye Medresesi’ ni gördükten sonra Kırklar Kilisesi ve Mardin’ in en büyük Camisi olan Camii Kebir olarak geçen Ulu Camiyi görüyoruz. Sonrasında Eski dönemlerden günümüze kadar gelen tarihsel bir geleneğin sonucu olarak, kendine özgü bir mimari karaktere sahip olan Mardin Evleri’ nin bulunduğu sokaklarda dolaşıyoruz.

  Ardından Şanlıurfa’ ya gidiyoruz.

  Şanlıurfa’ da ilk olarak Balıklı Göl, Halil - ül Rahman Gölü ve Camii, Ayn-ı Zeliha Gölü İbrahim Peygamber Makamı, İbrahim Peygamberin ateşe atıldığı yer, Rızvaniye Camii, Mevlid-i Halil Camini ziyaret ediyoruz. Kapalı çarşıda alışveriş yaptıktan sonra Dünya' nın ilk üniversitesinin bulunduğu Harran’ a geliyoruz. Dünya’ da sadece 3 bölgede bulunan Konik Kubbeli Evleriyle koruma altına alınmış olan Harran’ da; Ulu Cami Kalıntıları, Höyük, Şehir Surları, Kale, Geleneksel Harran Evlerini görüyoruz.
  Bu ziyaretimizden sonra 1963 yılında tarlasını sürerken bulduğu oymalı taşı müzeye götüren bir çiftçinin sayesinde bulunan Göbekli Tepe’ ye hareket ediyoruz. (Kültür ve Turizm Bakanlığının koruma ve yasal yenileme süreci içerisinde ören yeri açık olduğu takdirde ziyaret gerçekleştirilecektir.) Turumuzun ardından Göbekli Tepe’ den ayrılıyor ve Şanlıurfa’ da konaklama yapacağımız 4* Harran vb. Otel’ e giriş yapıyoruz. Bu gece otelde konaklamamız oda + kahvaltıdır. Belirlenen saatte lobide buluşup (EKSTRA) Akşam Yemekli Sıra Gecesi için restorana gidiyoruz. Eğlence sonrası otele dönüş ve konaklama.

  3. Gün: 12.MAYIS.2022 / PERŞEMBE (HALFETİ - NEMRUT DAĞI - ADIYAMAN)

  Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından ölümsüz bir aşk hikâyesi ile de hatırlanan Halfeti’ ye gidiyoruz. Sular altında kalmış Halfeti' de Fırat Nehri’ nin kenarında bizi bekleyen teknemiz ile güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. (EKSTRA) Tekne turumuzu tamamlıyor ve Siyah gülleriyle ünlü Halfeti merkeze çıkıyoruz. Alışveriş ve serbest zaman sonrası Halfeti’ den ayrılıp Adıyaman’ a doğru yola çıkıyoruz.
  Merkezde öğle yemeğimiz için yöresel tatları deniyoruz. (Dövmeç, Alabalık, Besni tava, Buhara pilavı, Kuzu kavurma) Yemek sonrası Nemrut Dağı’ na bizleri çıkartacak olan minibüslerimize geçiyoruz. (EKSTRA) İlk olarak minibüslerle Karakuş Tümülüsü' ne gideceğiz. Dört yöne bakan dört steli gördükten sonra Roma İmparatorluğunun efsanevi IX. Lejyonunun inşa ettiği Cendere Köprüsü’ nü görüp sonra minibüslerle olan yolculuğumuzu bitirip merdivenli yolun başına geliyoruz. Yaklaşık yarım saat sürecek olan yürüyüşümüzün ardından Nemrut Dağı’ nın zirvesine varıyoruz (2150 m). Güneşin batışını en iyi şekilde görebilmek için uygun bir yerde bekliyoruz. Buradaki fotoğraf molamızın ardından otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama ADIYAMAN 4* WHITE STAR vb. HOTEL’ de olacaktır.

  4. Gün: 13.MAYIS.2022 / CUMA (KAHRAMANMARAŞ - GAZİANTEP)

  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Kahramanmaraş’ a doğru yola çıkıyoruz. Buradaki turumuzda Ulu Cami ve Dondurma Müzesi' ni görüyoruz ardından tarihi çarşılarında dolaşmak ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.
  Maraş yemekleri arasında Eli böğründe, Acem pilavı, Maraş köfte, Patlıcanlı çöp kebabı bulunmaktadır. Meşhur Maraş dondurmasının tadına bakabileceğiniz çarşıları dolaşacağız. Kahramanmaraş; Kapalı Çarşı, Saraçhane, Bakırcılar, Semerciler, Mazmanlar, Kazzazlar, Demirciler Çarşısı ve bu çarşılar etrafında toplanmış geleneksel el sanatları alanında hizmet veren çok sayıda atölye ve dükkânla Türkiye'de geleneksel el sanatlarının en yoğun şekilde icra edildiği merkezlerden biri konumundadır. Sim sırma işlemeciliği, bakırcılık, köşkerlik, keçecilik, külekçilik, ahşap oymacılığı, saraçlık, semercilik, bıçakçılık, kuyumculuk, demircilik, gibi geleneksel el sanatlarının birçok çeşidinin doğal ortamında sergilendiği, temelleri Dulkadiroğulları dönemine dayanan tarihî çarşılar hâlâ ayakta olmakla birlikte ekonomik açıdan canlılığını korumaktadır.
  Kahramanmaraş’ taki gezimizden sonra Gaziantep’ e gidiyoruz. Gaziantep’ te ilk olarak meşhur Kebapçı Halil Usta’ da karışık kebapların tadına bakmak için öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası Gaziantep baklavasının da tadına da baktıktan sonra Naib Hamamı' nın önünde durup 14 Şehitler Anıtını görüyoruz ve 3 abide ve 6 mermer sütun içerisine monte edilen levhalarda hem Türkçe hem de Göktürk yazılarını barındıran Orhun Kitabeleri’ ni fotoğraflıyoruz. Kale-i Füsun ya da Kefen Kalesi olarak adlandırılan Gaziantep (Ayıntap) Kalesini panoramik olarak görüp fotoğraflıyoruz. Gaziantep’ teki Zeytin Han’ da yapacağımız gezi sonrasında vereceğimiz kısa alışveriş molasının ardından Bakırcılar Çarsısından geçerek Almacı Pazarını, Zincirli Bedesteni görüp Tahmis Kahvesi olarak anılan mekânda Sütlü Menengiç kahvelerimizi içerek kısa bir mola veriyoruz. Sonraki noktamız Birecik Barajının suları altında kalan tarihi Zeugma Antik Kentinden çıkarılan mozaiklerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi olacak. Rehberimiz eşliğinde Zeugma Müzesi’ ni gezdikten sonra konaklama yapacağımız Gaziantep 4* Kule vb. Otel’ e gidiyoruz. Otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama.

  5. Gün: 14.MAYIS.2022 / CUMARTESİ (HATAY)

  Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra, çıkışımızı gerçekleştiriyoruz ve Hatay' a doğru yola çıkıyoruz.
  Hatay' daki turumuza dünyanın en büyük ikinci mozaik müzesi olan ve Antik Dönem’ e ait eserlerin sergilendiği Antakya Mozaik Müzesi’ ni ziyaret ederek başlıyoruz. Ardından İlk Hıristiyanlık şehitlerinden olan Habib-i Neccar Camii gezisi sonrası müsait olduğu takdirde gezebileceğimiz yerler arasında... Tarihi Antakya Evleri’ ni fotoğrafladıktan sonra dünyanın ilk kilisesi olarak kabul edilen St Pierre Kilisesi’ ne gidiyoruz. Öğle yemeği molamızda Kağıt Kebabı' nın tadına bakabilirsiniz.
  Ardından geçmişi kent kadar eski olup geleneksel el işçiliğinden, yemeklerine, giyimden, teneke işçiliğine kadar her türlü mesleğin icrasını burada görebileceğiniz Hatay Uzun Çarşı’ da alışveriş için yaklaşık 45 dk. serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Antakya’ dan 12 km ileride Daphne ve Apollon’ un Aşklarının geçtiği Harbiye’ ye (Daphne) giderek mesire yeri olan Küçük Şaleleri görüyoruz. Buradaki fotoğraf molamızın ardından 4* Grand Boğaziçi vb. Otel’ e gidiyoruz. Otele yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.

  6. Gün: 15.MAYIS.2022 / PAZAR (ADANA)

  Hatay daki otelimizde turumuzun son kahvaltısını yaptıktan sonra Adana’ ya doğru yola çıkıyoruz.
  Adana’ da ilk gezi noktamız şehrin simgesi olmuş Taş Köprü olacak. Taşköprü, Seyhan Nehri üzerinde, Adana kent merkezinde, Adana ve Karşıyaka yakalarını birleştiren köprüdür. Adana'nın simgesi olarak kabul edilen köprü, bir Roma dönemi eseridir. Rehberimizin buradaki anlatımını dinledikten sonra Sabancı Camii’ne doğru yola koyuluyoruz. Sabancı Merkez Camii, Adana'nın Reşatbey semtinde, Merkez Park'ın güneyinde ve Seyhan Nehri'nin batı kıyısında 1998 yılında hizmete açılmış cami. 28.500 kişiye sağlayabildiği ibadet imkânı sağlaması nedeniyle Balkanların ve Orta Doğu' nun en büyük camisi kabul edilir. Gezimizi bitirdikten sonra Adana Şakirpaşa Havalimanı’ na doğru yola çıkıyoruz. Sunexpress Havayolları saat 22:35 uçuşuyla Adana’ dan İzmir’ e hareket ediyoruz. Ardından İzmir – Ayvalık transferimizi gerçekleştirip vedalaşıyoruz.


  Başka bir Meis Turizm Organizasyonun da buluşmak dileğiyle...

  GEZMEK GEZDİRMESİNİ BİLENLERLE GÜZELDİR…

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  • 1 gece Oda Kahvaltı Konaklama
  • Ayvalık – İzmir Havalimanı Gidiş & Dönüş Transferi
  • İzmir – Diyarbakır Gidiş / Adana Dönüş Uçak Bileti
  • Havalimanı Otel Transferleri
  • Rehberlik Hizmeti ve kültür turları
  • Zorunlu Seyahat Sigortası                                            
  • Programda yazan turlar

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Öğle Yemekleri ve içecekler
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Halfeti Tekne Turu
  • Nemrut Minibüs Ücreti
  • Nemrut Dağı Çıkış Ücreti
  • Akşam Yemekli Sıra Gecesi

   

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  01.09.20226.399,00 TL7.899,00 TL 6.399,00 TL0 - 2 Yaş 999,00 TL
  3 - 6 Yaş 2.999,00 TL
  7 - 12 Yaş 4.749,00 TL
  0 - 2 Yaş 999,00 TL
  3 - 6 Yaş 2.999,00 TL
  7 - 12 Yaş 4.749,00 TL
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  NOT : 
  1 - Meis Turizm, gerekli gördüğünde; tur güzergâhını, içeriği aynı kalmak şartı ile değiştirme hakkına sahiptir.
  2 - Programlarda belirtilen geziler bölgeye varış saatine göre değişiklik gösterip, bir sonraki gün gerçekleştirilebilir ve iklim koşullarına hava şartlarına göre programda değişiklik yapılabilir.
  3 - Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
  4 - Tur sırasında unutulan, kaybolan ve çalınan eşyalardan Meis Turizm sorumlu değildir.
  5 - Çocuk fiyatları 2 yetişkinin yanında 1 çocuk için geçerlidir.
  6 - Rehber tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

   

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN
  3 GÜN & 2 GECE 16.08.2022
  MARMARİS-SELİMİYE-BOZBURUN
  1.649,00 TL Kişi Başı

  Akşam saat 23:45 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık’ tan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir - Muğla yol güzergahı üzerinden sabah saatlerinde Gökova Körfezinden geçerek, müsaitliğe göre eski Marmaris yolu üzerinde bulunan okaliptüs ağaçlarını da görebileceğiniz tesislerde kahvaltı için mola veriyoruz.

  BALIKLIOVA-ILDIR-ALAÇATI-GERMİYAN KÖYÜ TURU
  GÜNÜBİRLİK TUR 16.08.2022
  BALIKLIOVA-ILDIR-ALAÇATI-GERMİYAN KÖYÜ TURU
  450,00 TL Kişi Başı

  HER SALI / GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Şakran’ da vereceğimiz kahvaltı molasının ardından küçük balıkçı kasabası olan Balıklıova’ da turumuza başlıyoruz.Balıklıova’nın un kurabiyesi ve damat helvası oldukça meşhurdur.

  BOZCAADA TURU GÜNÜBİRLİK
  GÜNÜBİRLİK 16.08.2022
  BOZCAADA TURU GÜNÜBİRLİK
  349,00 TL Kişi Başı

  HER SALI,CUMA, PAZAR GÜNÜBİRLİK Sabah 07:00’ de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Çanakkale karayolu üzerinden Geyikli Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Feribotun hareket saatine göre iskeledeki çay bahçelerinde veya feribotun kafeteryasında kahvaltınızı edebilirsiniz.

  GÖKÇEADA TURLARI 2022
  2 GÜN & 1 GECE 16.08.2022
  GÖKÇEADA TURLARI 2022
  1.199,00 TL Kişi Başı

  Sabah saat 07:00’ da Ayvalık' dan hareket ediyoruz. Çanakkale yol güzergahı üzerinden Eceabat’ a feribotla geçişimizi yapıp sonra Kabatepe' den de saat 13:00 feribotuyla Gökçeada’ ya geçiyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik deniz yolculuğumuz sonrasında GÖKÇEADA' ya varıyoruz.

  DİKİLİ TEKNE TURU
  GÜNÜBİRLİK TUR 16.08.2022
  DİKİLİ TEKNE TURU
  300,00 TL Kişi Başı

  HAFTAİÇİ HER GÜN Sabah saat 10:00 da Dikili iskelede buluşuyoruz. Ardından saat 11:00’ da kalkacak teknemize binmek üzere Dikili İskele' ye geçiyoruz. Bademli, Zindancık Koyunda ilk yüzme molamızı veriyoruz.

  AYVALIK TEKNE TURU
  GÜNÜBİRLİK 16.08.2022
  AYVALIK TEKNE TURU
  180,00 TL Kişi Başı

  HER GÜN Ayvalık merkezde gemilerin önünde saat 10:30 civarı buluşuyoruz. Bilet işlemlerinden sonra saat 11:30‘ da Ayvalık' ın eşsiz koylarını görmek için hareket ediyoruz. 12 ada bölgesinde bulunan koyların tanıtımını yaptıktan sonra, rüzgârın durumuna göre kaptanımız AKVARYUM, İNCİRLİADA, PINAR veya KARAADA Koyları arasından uğrayacağımız yerleri belirliyor. Gün boyu canlı müzik, animasyon, eğlence ile birlikte 1’ er saat yüzme molası veriyoruz.

  ESKİ FOÇA YENİ FOÇA KOZBEYLİ KÖYÜ TURU
  GÜNÜBİRLİK 17.08.2022
  ESKİ FOÇA YENİ FOÇA KOZBEYLİ KÖYÜ TURU
  325,00 TL Kişi Başı

  HER ÇARŞAMBA VE CUMARTESİ Sabah saat 09:00' da siz değerli misafirlerimizle birlikte sosyal mesafemizi koruyarak Ayvalık' tan yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra Şakran' da kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrasında rotamızı KOZBEYLİ KÖYÜ’ ne doğru çeviriyoruz.

  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  GÜNÜBİRLİK 17.08.2022
  ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU
  375,00 TL Kişi Başı

  HER ÇARŞAMBA, CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah saat 07:00 de Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molası sonrasında Çanakkale Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Buradan Eceabat' a geçiyoruz. Feribot yolculuğumuz yaklaşık 25 dakika sürüyor. Kilitbahir Kalesi' ni ve Namazgah Tabyası' nı karşıdan görerek ilk önce Mecidiye Tabyası' na ulaşıyoruz

  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  GÜNÜBİRLİK 18.08.2022
  ASSOS BEHRAMKALE TURU
  299,00 TL Kişi Başı

  HER PERŞEMBE, CUMARTESİ GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’ da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Saat 11:00 civarı Behramkale’ ye varıyoruz. Behramkale Köyü, antik kent surları içinde yer alan ve sadece 150 haneli bir yerleşim yeridir.

  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  GÜNÜBİRLİK 18.08.2022
  KAZDAĞLARI ŞELALELER TURU
  249,00 TL Kişi Başı

  HER PAZARTESİ, PERŞEMBE, CUMARTESİ - GÜNÜBİRLİK Sabah saat 09:00’da Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Dünya’ nın ilk güzellik yarışmasına ev sahipliği yapmış olan, Antik Dönemde de İda Dağı olarak adlandırılan Kazdağları’ na doğru hareket ediyoruz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...