Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları -
 • ESKİŞEHİR & BEYPAZARI TURU
 • ESKİŞEHİR & BEYPAZARI TURU
 • ESKİŞEHİR & BEYPAZARI TURU
 • ESKİŞEHİR & BEYPAZARI TURU
 • ESKİŞEHİR & BEYPAZARI TURU
 • ESKİŞEHİR & BEYPAZARI TURU
ESKİŞEHİR & BEYPAZARI TURU
 • KİŞİ BAŞI: 799.00 TL
 • KONAKLAMA: 3 GÜN 2 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ: 28 Ekim
 • KONAKLAMA YERİ: Beypalas Otel
 • BAŞLANGIÇ YERİ: AYVALIK / ACENTA ÖNÜ
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  ESKİŞEHİR & BEYPAZARI TURU Hakkında Genel Bilgiler


 • GEZİLECEK YERLER: SAPANCA GÖLÜ, ABANT, MUDURNU, BEYPAZARI ,ODUN PAZARI, CAM SANATLARI, KURŞUNLU CAMİİ, ATLIHAN, PORSUK ÇAYI, KENT PARK ,HALLER GENÇLİK MERKEZİ, SAZOVA
 • TUR PROGRAMI ⤵


  1. Gün: 29.EKİM.2021 / CUMA (SAPANCA GÖLÜ, ABANT, MUDURNU, BEYPAZARI)
  İlk durağımız, sabahın huzur verici dinginliğine sahip, kıyısında çeşitli restoranların bulunduğu Sapanca Göl’ ü dür. Derbent turna, yayın, sazan ve alabalığın bol olduğu bir göldür. Yolda alacağımız kahvaltı sonrası Abant a geçiyoruz. Sonrasında Mudurnu’ ya gidiyoruz. Tarihinde Ahilik’ in geçmişi bulunan Mudurnu’ da her hafta Cuma Namazından önce Esnaf Duası yapılır. Ayrıca esnaflar arasında ‘orta parası’ adında toplanan parayla da ihtiyaç sahiplerine yardım edilir. Ayrıca Mudurnu, tarihi Türk evleri bakımından oldukça zengindir ve kentsel sit alanı olarak koruma altındadır. Öğle yemeğimizi Mudurnu da aldıktan sonra gezimize Beypazarı ile devam ediyoruz. Beypazarı Nallıhan’ da; Nasuh Paşa Camii, Kocahan, Tarihi Belediye Binası ve Kültür Merkezi ni geziyoruz. Ardından Beypazarı’ nı panoramik olarak görebileceğiniz en güzel yer olan Hıdırlık Tepesi’ ne çıkıyoruz. Buradaki manzarayı arzu edenler fotoğraf makineleri ile ölümsüzleştirdikten ve genel bilgilerimizi aldıktan sonra İnözü Vadisi’ ni fotoğraflıyoruz. Daha sonra Beypazarı’ n da ki Beypalas Otel’ e giriş yapıyor ve akşam yemeği için yörenin meşhur ‘Bağevi’ nin yöresel yemekleri ve eğlencesi için buraya geliyoruz. (Ekstra 60 TL) Akşam tekrar konaklama için otelimize dönüyoruz.

  2. Gün: 30.EKİM.2021 / CUMARTESİ (ODUN PAZARI, CAM SANATLARI, KURŞUNLU CAMİİ, ATLIHAN, PORSUK ÇAYI, KENT PARK)

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası çıkışımızı yapıp, Nallıhan, Sarıcakaya üzerinden Eskişehir’ e gidiyoruz. Eskişehir’ in meşhur çiğ böreği için öğle yemeği molası veriyoruz. Molamızdan sonra ilk yerleşim yerini oluşturan Odunpazarı‘ na gidiyoruz. Burada bulunan Osmanlı Dönemi'nden kalma tarihi evler; Safranbolu, Beypazarı, Göynük gibi yerlerdeki mimari özellik ve motifleri taşırlar. Ayrıca ahşap süslemeli bitişik düzenli, cumbalı evleri ile örf, adet ve geleneklerini koruyarak günümüze kadar gelmişlerdir. Gezimize Cam Sanatları Müzesi ile devam ediyoruz. Müze, Türkiye'nin ilk Cam Sanatları Müzesidir. Müzede 42 Cam Sanatçısı’ nın eserleri ile Eskişehir yöresine ait etnografik eserler de bulunmaktadır. Gezimize Kurşunlu Camii ve Külliyesi ile devam edeceğiz. Kanuni Sultan Süleyman zamanında Osmanlı Veziri olan Gazi Melek Mevlana Mustafa Paşa 1525 Yılında yaptırmıştır. Kubbe’ sinin kurşunla kaplanmasından ötürü Kurşunlu Camii adını almıştır. Ayrıca Odunpazarı’ n da Kervansaray ve Sıbyan Mektebi bulunmaktadır. Yine Türkiye’ de yalnızca bölgede çıkarılan Lületaşı sayesinde Şehrin simgesi haline gelmiş olan Lületaşı Müzesi’ ni ve Atölyelerini de geziyoruz. Atlıhan’da yaklaşık 23 satış birimiyle ve atölyeleriyle isteğe bağlı olarak da alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü burada sadece Lületaşı olmamakla beraber Gümüş, Cam, Seramik, Ebru ve Hat gibi geleneksel el sanatları da bulunmaktadır. Yaklaşık 150 Yıllık bir tarihe sahip olan Eskişehir Mevlevi Hanesi’ ni de gezdikten sonra Porsuk Çayı’ na gidiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz Tekne ile Tur yapabiliyor. Huzur ve Kültür dolu gezimizden sonra Eskişehir de bulunan otelimize giriş yapıyor daha sonra da ‘Kent park’ Bilim, kültür ve Teknoloji parkını geziyoruz. Kültür gezimizden sonra Arus Otele geçiyoruz. Yemek sonrası arzu eden misafirlerle ‘Haller Gençlik Merkezi’ne gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.


  3. Gün: 31.EKİM.2021 / PAZAR / (HALLER GENÇLİK MERKEZİ, SAZOVA) (ODUN PAZARI, CAM SANATLARI, KURŞUNLU CAMİİ, ATLIHAN, PORSUK ÇAYI, KENT PARK)

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, çıkışımızı yapıp Sazova Parkı’ na doğru hareket ediyoruz. Sazova Parkı ya da tam adıyla Bilim, Sanat ve Kültür Parkı; Eskişehir – Kütahya yolu üzerinde Sazova mevkiinde bulunan güzel bir parktır. 400 bin m2 lik alan ile Eskişehir’ in en büyük parkı olan Sazova Parkı‘nda gölet, birebir ölçülerde korsan gemisi, masal şatosu, bilim merkezi, uzay evi, amfi tiyatro,

  oyun grupları, gezi alanları ve restoranlar bulunmaktadır. Sazova Parkı’ nda bulunan Masal Şatosu Paris Disneyland şatosuna benzerliği ile büyük küçük birçok gezginin ilgilisini çekmektedir. Şato, Türkiye’ de ki birçok önemli kule ve minarenin mimarisinden etkilenip yapılmıştır.  Masal Kulesi kadar çocukların büyük ilgisini çeken bir diğer yapı ise parkta bulunan Korsan Gemisi ‘dir. Korsan Gemisi birebir gemi ölçülerinde olup Atlas Okyanusunu aşan gemilerden May Flower‘ ın benzeri tasarıma sahiptir. Eskişehir’ de vereceğimiz serbest zaman sonrası Yalova, Bursa, Balıkesir istikametinden Ayvalık’ a dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Kısa molalardan sonra geç saatlerde  Ayvalık’a varıyoruz. 
  Başka bir MEİS Turizm Organizasyonunda buluşmak dileğiyle……


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • 2 Gece Otelde Konaklama
  • 2 Sabah Kahvaltısı
  • 1 Akşam Yemeği
  • Ulaşım Bedeli
  • Rehberlik Hizmeti
  • 1618 No’ lu Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Otobüs içi MEİS Tur İkramları
  • MEİS Turizm Güvencesi
  • Dostluk ve Güleryüz   

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Öğle Yemekleri
  • 1 Akşam Yemeği (Beypazarı Bağevi) 60 TL
  • Porsuk Çayında Gondol Sefası 
  • Müze & Ören Giriş Ücretleri
  • Kişisel Harcamalar   
  • Otellerde Yapılan Ekstra Harcamalar

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  28.10.2021799,00 TL949,00 TL 799,00 TL0 - 5 Yaş 349,00 TL
  6 - 12 Yaş 549,00 TL
  0 - 5 Yaş 349,00 TL
  6 - 12 Yaş 549,00 TL
  Taksitler »

  Ek Bilgiler

  TAVSİYELER

  Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı, havlu, terlik, mayo, şort yanınıza almayı unutmayınız.

   

  ÖNEMLİ BİLGİLER

  Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda Meis Turizm misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden Meis Turizm sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

   

  Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Meis Turizm kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

  Bölgelerde verilen serbest zamanlar, müze ve ören yerlerinde verilecek serbest zamanlar her turda farklılık göstermektedir. Tur rehberimiz tarafından düzenli olarak misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi gezi noktalarına göre programı belirleyip, uygun saate depar verecektir. Tura katılan her misafir tur rehberinin bildireceği saate uymayı Kabul ve taaahüt etmiş sayılır. Otelllerden çıkış saatleri de tur rehberinin belirleyeceği program dahilindedir.  Otellerde standart uygulanan Giriş - Çıkış saatleri Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Rehberiniz tarafından bir gün öncesinden saati bildirilecektir.

   

  Kültür turlarımızın tamamında Erken Rezervasyon dahil  olmak üzere KADEMELİ FİYAT uygulaması bulunmaktadır.  Aynı tarihteki Paket Turun içindeki rezervasyon sayısı arttıkça fiyatları da kademeli olarak yükselecektir.  Ödeme alınmadan fiyat sabitleme yapılamaz. 

  Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri Meis Turizm  ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 28/02/2019 tarihinde hazırlanmıştır.

  TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  GÖKÇEADA TURLARI 2021
  2 GÜN & 1 GECE 25.09.2021
  GÖKÇEADA TURLARI 2021
  575,00 TL Kişi Başı

  Sabah saat 05:30’ da Ayvalık dan hareket ediyoruz. Çanakkale yol güzergahı üzerinden Eceabat’ a feribotla geçişimizi yapıp sonra Kabatepe' den de saat 09:00 feribotuyla Gökçeada’ ya geçiyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik deniz yolculuğumuz sonrasında GÖKÇEADA' ya varıyoruz.

  BODRUM TURU
  2 GÜN & 1 GECE 25.09.2021
  BODRUM TURU
  599,00 TL Kişi Başı

  25.09.2021 / CUMARTESİ Sabah saat 05:00 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık dan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir yol güzergahı üzerinden Bodrum’ a varıyoruz. Pek çok şiire, sözlere ve şarkılara konu olmuş maviler ülkesi Bodrum karşımızda…

  BATI KARADENİZ TURU
  2 GÜN 1 GECE 30.09.2021
  BATI KARADENİZ TURU
  599,00 TL Kişi Başı

  30.EYLÜL.2021 / PERŞEMBE Akşam saat 22:00 da Ayvalık' dan hareket ediyoruz. Susurluk da vereceğimiz molanın ardından yola devam edip, Bolu üzerinden sabah saatlerinde Amasra' da oluyoruz.

  KAPADOKYA TURU 2021
  3 GÜN 2 GECE 30.09.2021
  KAPADOKYA TURU 2021
  899,00 TL Kişi Başı

  PERŞEMBE Akşam saat 21:00’ de hareket ediyoruz. Şakran' da vereceğimiz mola sonrası Menemen – Manisa- Uşak - Afyon karayolu üzerinden sabah saatlerinde Konya’ ya ulaşıyoruz.

  DATÇA PERİLİ BAY RESORT OTEL
  4 GÜN & 3 GECE 30.09.2021
  DATÇA PERİLİ BAY RESORT OTEL
  1.375,00 TL Kişi Başı

  30.EYLÜL.2021 / PERŞEMBE Akşam saat 23:00’ da yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz sırasında ilk olarak ŞAKRAN’ da gece mola veriyoruz. Burada ki moladan sonra İzmir, Aydın yol güzergâhı üzerinden yolumuza devam ediyoruz.

  KİLİKYA TURU
  9 GÜN & 8 GECE 04.10.2021
  KİLİKYA TURU
  2.950,00 TL Kişi Başı

  04.EKİM.2021 / PAZARTESİ Pazartesi akşam saat 20:00 civarında yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte yaklaşık 15 saat süren yolculuğumuz sonrasında öğle saatlerinde Hatay' da oluyoruz.

  EDİRNE KIRKLARELİ TURU
  2 GÜN 1 GECE 08.10.2021
  EDİRNE KIRKLARELİ TURU
  649,00 TL Kişi Başı

  8.EKİM.2021 / CUMA Akşam saat 23:30’de Ayvalık’ dan hareket ediyoruz. Çanakkale yol güzergahı üzerinden sabah saatlerinde Edirne’ ye geliyoruz.

  DOĞU ANADOLU TURU EKİM
  9 GÜN & 8 GECE 14.10.2021
  DOĞU ANADOLU TURU EKİM
  2.649,00 TL Kişi Başı

  Akşam saat 21:00' de Ayvalık' tan yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde sabah saatlerinde turumuzun ilk durağı olan elması ile meşhur Amasya' ya varıyoruz.

  ANTALYA / OLİMPOS / KEKOVA / ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
  3 GÜN & 2 GECE 21.10.2021
  ANTALYA / OLİMPOS / KEKOVA / ÜÇAĞIZ KAŞ TURU
  1.049,00 TL Kişi Başı

  21.Ekim.2021 / PERŞEMBE Akşam saat 23:00 da siz değerli konuklarımızı Ayvalık ‘dan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar eşliğinde İzmir –Denizli yol güzergahı üzerinden, uygun molalarla ANTALYA’ ya varıyoruz.

  GAP TURLARI 2021
  7 GÜN & 6 GECE 24.10.2021
  GAP TURLARI 2021
  2.099,00 TL Kişi Başı

  AKŞAM saat 18:00 civarında Ayvalık’ tan hareket ediyoruz. Menemen, Salihli, Uşak, Afyon, Konya, Adana yol güzergahı üzerinden devam edip uygun bir yerde kahvaltı molası veriyoruz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Anladım

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...