Meis Turizm - Yurtiçi &Yurtdışı Turları -
OYLAT ÇAĞLAYAN OTEL TERMAL VE DOĞA KEYFİ BİRARADA
 • KİŞİ BAŞI:
 • KONAKLAMA: 3 GÜN 2 GECE
 • HAREKET TARİHLERİ:
 • KONAKLAMA YERİ: OYLAT ÇAĞLAYAN TERMAL OTEL / 2 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
 • BAŞLANGIÇ YERİ: MEİS TURİZM / ACENTA ÖNÜ
 • GÜZERGAHLAR:
  • 0541 741 1831 0266 312 4152
  • HEMEN TALEPTE BULUNUN SİZİ ARIYALIM

  OYLAT ÇAĞLAYAN OTEL TERMAL VE DOĞA KEYFİ BİRARADA Hakkında Genel Bilgiler

  • 26.MART.2019 / SALI SAAT 07:00' DE AYVALIK' DAN HAREKET
  • 26 VE 27 MART GECELERİ ÇAĞLAYAN OTELDE 2 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
  • 28.MART.2019 / PERŞEMBE AKŞAM DÖNÜŞ

   

 • GEZİLECEK YERLER:
 • TUR PROGRAMI ⤵

  1. Gün: 26.MART.2019 / SALI

  Sabah saat 07:00' de Ayvalık' dan hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk sonrası Susurluk' ta kahvaltı için mola veriyoruz. Kahvaltı sonrası yolumuza devam edip öğle saatlerinde İnegöl' e bağlı doğanın tam ortasında Oylat Kaplıcaları' na varıyoruz. 2 gece konaklayacağımız Çağlayan Otel' e yerleşip ve yol yorgunluğunu atmak için şifalı suların tadını çıkarıyoruz. Saat 14:00 ile 15:00 arası çay saati bulunmaktadır. Akşam yemeği ise açık büfe olup, saat 18:30 ile 20:30 saatleri arasındadır. Herkese iyi dinlenmeler.

   


  2. Gün: 27.MART.2019 / ÇARŞAMBA

  Açık büfe sabah kahvaltımızdan sonra hamam, sauna ve termal havuzdan yararlanabilir yada doğa turuna çıkabilirsiniz. Kaplıcalar bölgesinin yaklaşık 2 km uzağında bulunan Oylat Mağarası' nı gezebilir, Oylat Şelalesi' nin güzelliklerini fotoğraflayabilirsiniz. Ayrıca Oylat çarşıda köylü pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Çay saatini unutmayınız. Akşam yemeğimizi bu akşam canlı müzik eşliğinde alıyoruz.

   


  3. Gün: 28.MART.2019 / PERŞEMBE

  Turumuzun son kahvaltısını otelimizde yaparak serbest zaman veriyoruz. Daha sonra belirlenen saatte çıkışımızı yapıyoruz. İnegöl merkeze gidip alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Sonra dönüş yolculuğumuza geçip, Susurluk' taki molamızın ardından akşam saatlerinde Ayvalık' ta oluyoruz.
  Başka bir Meis Turizm organizasyonunda buluşmak dileğiyle...

  GEZMEK GEZDİRMESİNİ BİLENLERLE GÜZELDİR…

   


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


  • 2 SABAH KAHVALTISI AÇIK BÜFE 08:30 - 10:30
  • SAAT 14:00 - 15:00 ARASI ÇAY SAATİ
  • 2 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
  • AKŞAM YEMEĞİ  AÇIK BÜFE / 18:30 - 20:30
  • ÇARŞAMBA GÜNÜ AKŞAM YEMEĞİ CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE
  • TERMAL HAVUZ
  • SAUNA / HAMAM
  • AYVALIK - OYLAT GİDİŞ-DÖNÜŞ ULAŞIM DAHİL

   

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  • Öğle yemekleri
  • Kişisel Harcamalar
  • Müze ve ören yeri girişleri
  • Yemeklerdeki İçecekler

   

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları

  Ek Bilgiler

  ÖNEMLİ BİLGİLER

  Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda Meis Turizm misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden Meis Turizm sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

   

  Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Meis Turizm kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

  Bölgelerde verilen serbest zamanlar, müze ve ören yerlerinde verilecek serbest zamanlar her turda farklılık göstermektedir. Tur rehberimiz tarafından düzenli olarak misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi gezi noktalarına göre programı belirleyip, uygun saate depar verecektir. Tura katılan her misafir tur rehberinin bildireceği saate uymayı Kabul ve taaahüt etmiş sayılır. Otelllerden çıkış saatleri de tur rehberinin belirleyeceği program dahilindedir.  Otellerde standart uygulanan Giriş - Çıkış saatleri Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Rehberiniz tarafından bir gün öncesinden saati bildirilecektir.

   

  Kültür turlarımızın tamamında Erken Rezervasyon dahil  olmak üzere KADEMELİ FİYAT uygulaması bulunmaktadır.  Aynı tarihteki Paket Turun içindeki rezervasyon sayısı arttıkça fiyatları da kademeli olarak yükselecektir.  Ödeme alınmadan fiyat sabitleme yapılamaz. 

  Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri Meis Turizm  ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 28/02/2019 tarihinde hazırlanmıştır.

  TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Birde Bu Turlara Bakın

  KONYA & KAPADOKYA TURU
  2 GECE 3 GÜN 23.05.2019
  KONYA & KAPADOKYA TURU
  650.00 TL Kişi Başı

  23.MAYIS KONYA & KAPADOKYA TURU

  RAMAZAN BAYRAMI DİDİM TURU
  4 GÜN 3 GECE 04.06.2019
  RAMAZAN BAYRAMI DİDİM TURU
  1350.00 TL Kişi Başı

  GÖKÇEADA TURU
  2 GÜN 1 GECE 07.06.2019
  GÖKÇEADA TURU
  299.00 TL Kişi Başı

  2 GÜN 1 GECE GÖKÇE ADA TURU / Sabah saat 04:00’ da Ayvalık dan hareket ediyoruz. Çanakkale yol güzergahı üzerinden Eceabat’a feribotla geçişimizi yapıp sonra Kabatepe den de saat 09:00 feribotuyla Gökçeada’ ya geçiyoruz.

  EGE`NİN KÖYLERİ
  2 GÜN 1 GECE 08.06.2019
  EGE`NİN KÖYLERİ
  375.00 TL Kişi Başı

  Sabah saat 06:00 da Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Ve ilk durağımıza doğru yola çıkıyoruz. Şakran’ da kahvaltı molamızı verip, İzmir yol güzergâhı üzerinden İzmir’in en tanınmış, en ‘farklı’ köylerinden olan, adını bir köyde ilk kez kurulan tiyatrosu ile duyuran, halk kütüphanesi ve çocuk oyuncakları müzesi ile farklı ve çağdaş yapısını yansıtan Bademler Köyü’ ne ulaşıyoruz.

  BOLU & YEDİGÖLLER & GÖLCÜK & ABANT GÖLÜ & SAPANCA GÖLÜ
  2 GÜN 1 GECE 10.06.2019
  BOLU & YEDİGÖLLER & GÖLCÜK & ABANT GÖLÜ & SAPANCA GÖLÜ
  399.00 TL Kişi Başı

  Pazar gece yarısından sonra 01:00' de Ayvalık’tan hareket ediyoruz. Bursa - Bolu yol güzergâhı üzerinden yolumuza devam edip Yedigöller’e varıyoruz.

  BAŞTAN BAŞA KARADENİZ TURU
  8 GÜN 7 GECE 20.06.2019
  BAŞTAN BAŞA KARADENİZ TURU
  1649.00 TL Kişi Başı

  21HAZİRAN KARADENİZ TURU AMASRA – SAFRANBOLU – KASTAMONU -SİNOP -SAMSUN -ARDAŞEN -BATUM -TRABZON -ORDU -AMASYA -

  LAVANTA TARLALARI ISPARTA TURU
  2 GÜN 1 GECE 18.07.2019
  LAVANTA TARLALARI ISPARTA TURU
  425.00 TL Kişi Başı

  Akşam saat 23:30' da Ayvalık' tan hareket ediyoruz. Şakran’ da vereceğimiz moladan sonra Eğirdir’ e doğru devam ediyoruz. Sabah saatlerinde yolda verdiğimiz kahvaltı molası sonrası Eğirdir' e ulaşıyoruz.

  BAŞTAN BAŞA KARADENİZ TURU
  8 GÜN 7 GECE 29.07.2019
  BAŞTAN BAŞA KARADENİZ TURU
  1699.00 TL Kişi Başı

  29 TEMMUZ KARADENİZ TURU AMASRA – SAFRANBOLU – KASTAMONU -SİNOP -SAMSUN -ARDAŞEN -BATUM -TRABZON -ORDU -AMASYA -

  BAŞTAN BAŞA KARADENİZ TURU
  8 GÜN 7 GECE 10.09.2019
  BAŞTAN BAŞA KARADENİZ TURU
  1620.00 TL Kişi Başı

  10 EYLÜL ÇIKIŞLI KARADENİZ TURU -AMASRA – SAFRANBOLU – KASTAMONU -SİNOP -SAMSUN -ARDAŞEN -BATUM -TRABZON -ORDU -AMASYA -

  12 EYLÜL UÇAKLI GAP TURU
  6 GÜN 5 GECE 12.09.2019
  12 EYLÜL UÇAKLI GAP TURU
  1749.00 TL Kişi Başı

  12 EYLÜL UÇAKLI GAP TURU /Gece saat 00:00 civarında Ayvalık’ dan İzmir’ e doğru yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte yaklaşık 3,5 saat süren yolculuğumuzun ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanına varıyoruz. İşlemlerimizin ardından Pegasus Havayollarının saat 06:00 uçuşu ile Adana’ya hareket ediyoruz.

  26 EYLÜL UÇAKLI GAP TURU
  6 GÜN 5 GECE 26.09.2019
  26 EYLÜL UÇAKLI GAP TURU
  1749.00 TL Kişi Başı

  26 EYLÜL UÇAKLI GAP TURU / Gece saat 00:00 civarında Ayvalık’ dan İzmir’ e doğru yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte yaklaşık 3,5 saat süren yolculuğumuzun ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanına varıyoruz. İşlemlerimizin ardından Pegasus Havayollarının saat 06:00 uçuşu ile Adana’ya hareket ediyoruz.

  14 EKİM UÇAKLI GAP TURU
  6 GÜN 5 GECE 14.10.2019
  14 EKİM UÇAKLI GAP TURU
  1799.00 TL Kişi Başı

  14 EKİM UÇAKLI GAP TURU /Gece saat 00:00 civarında Ayvalık’ dan İzmir’ e doğru yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte yaklaşık 3,5 saat süren yolculuğumuzun ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanına varıyoruz. İşlemlerimizin ardından Pegasus Havayollarının saat 06:00 uçuşu ile Adana’ya hareket ediyoruz.

  DÜNYANIN EN İYİ VE EN BÜYÜK HAVA YOLU FİRMALARI BİLETLERİ "MEİS TURİZM'DE"
  Artık o firmada şu firmada bilet arayıp zaman kaybetmeyin hemen biletinizi bizden alın...